Očistec

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 517

Sedmé nebe (2.)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Šimon Ryšavý

Kniha Očistec

jita229
včera

Tak mám přečtenou tuto knihu. Autorka to popisuje tak živě, že jsem se od toho nemohla vůbec odtrhnout a četla ji jedním dechem. Je propracovaná do detailů... až to bere dech. Připadala jsem si, že jsem hlavní aktérkou děje a jsem přímo na místě, kde se děj odehrává. Moc se těším na další díl Inferno. Děj je romantický, přitom napínavý a akční.
Kniha je nepředvídatelná a to se mi na ní líbí nejvíce. Není to jako některé, kdy dopředu víte přesně, co se stane a je to stále stejné klišé... ne, tady to opravdu není a tím si mě autorka asi získala nejvíce :) Při čtení spadlo i pár slziček..
Hodnotím maximálním počtem hvězdiček!

LenčaJ.

Opět jsem četla jedním dechem.... nemůžu se dočkat pokračování

EvaSupovic

Druhý díl série začínající autorky mě naprosto pohltil do svého světa...nedokázala jsem se odtrhnout od čtení. Postavy jsem si zamilovala snad ještě více. Děj byl od začátku do konce naprosto poutavý. Opravdu, ale opravdu se moc těším na Inferno a tímto chci knihy vřele doporučit. Obraťte se přímo na autorku a můžete mít knihu i s věnováním.

marky67

Když jsem otevřela knihu, byla jsem nadšená už z toho tak upřímného a láskyplného věnování. Očistec je čtivý, celou dobu vás napíná, zároveň dost mučí, ale při čtení se cítíte jako doma, jako kdybyste Ellie, Kassiela a Adama znali a bojovali s nimi proti Nebi i Peklu a při tom nacházeli vlastní sílí a odhodlanost.
Na Sedmé nebe nikdy nezapomenu a při čekání na Inferno... vzbuďte mě, až vyjde.

Jeninas

Očistec je od počátku dynamičtější a jak autorsky tak editorsky mnohem lépe zvládnutý než předchozí díl. Autorka úctyhodně vyrostla a při prvním opětovném setkání s Adamem mě utvrdila v tom, že tenhle člověk musí někde existovat. Nebo se vážně dá vymyslet tak opravdová postava?
Hlavní zápletka, to je osobní očistec jak pro Ellie, tak pro Kassiela a já jen tleskám, jak pěkně je to vybalancované. Sice jsem stejně jako Ellie tušila, jak to ve skutečnosti je, a pak už na ni v duchu řvala, aby se konečně probudila, ale zároveň jsem si užívala jejich ostych i špičkování.
Kassiela jsem si oblíbila mnohem víc než předtím, stal se skutečnějším a také přitažlivějším. Je to především chlap a navíc nesmírně zamilovaný ;)
Zároveň je postupně odtajňována hloubka příběhu, ze které se mi až tají dech. Proto knihu doporučuji všemi hvězdami, opravdu si je zaslouží.

paper.firefly

Při přečtení první věty jsem se až do samotného konce knihy od tohoto až děsivě nádherného a procítěného příběhu nemohla odtrhnout, ale zároveň jsem si musela dělat krátké přestávky, protože moje líné mozkové buňky někdy z té dokonalosti byly tak omráčené, že potřebovaly čas na zpracování. :)
Děj a samotné postavy mě neustále odzbrojovaly svým posunem. Nevím, jak to přesně popsat, abych u toho nevyzradila část děje, a proto se raději do toho ani nebudu pouštět.
Nemohu opomenou kouzelné sarkastické hlášky, přenádherné citáty a myšlenky hlavních postav.
Jsem si jistá, že autorka této knihy je plná lásky a ve své duši ukrývá tak jasné světlo, které přímo bije do očí při každém slově, co jsem od ní osobně zatím měla tu čest přečíst.
Navíc při komunikaci s paní Michálkovou přes e-mail, kdy jsem ji prosila společně s mou kamarádkou o zaslání knihy, mi přišla opravdu moc přátelská a oplývala skvělým humorem. :)) Knihy přišli nádherně zabalené společně s věnováním a s malým překvapením. :)
Ještě jednou bych tak chtěla poděkovat autorce, že je tak hodná a vynakládá své úsilí a lásku pro vytvoření této nádherné tetralogie, za krásně napsané věnování a za vytvoření tak dokonalých osobností, jakými jsou Ellie, Kassiel a Adam. xxx

Verunka4444

Druhý díl jsem dnes obdržela poštou i s věnováním a hned se do ní jdu pustit,nečekám zklamání,protože to snad není ani možné,paní Michálková je fantastická spisovatelka,kdo nečetl Sedmé Nebe,rozhodně doporučuji.

Peťa2110

Veľmi málo píšem hodnotenia, skôr vôbec. Ale tu mi to nedá, nenapísať. Ked som začala čítať 1 diel Sedme nebe - nevedela som do čoho idem, čo mám očakávať. Povedala som si že skúsim aj keď Anjelských sérií už je viacero, ale mám túto tému rada. Z knihy som bola viac ako prekvapená, bola úžasná - čítala sa sama. A druhý diel som dychtivo očakávala - nesklamal práve naopak bol ešte o niečo lepší a napínavejší. Knihy ma nútili čítať stále ďalej len ťažko sa odkladajú. Sú skutočne čtivé a ja môžem len vrelo odporúčať. Teraz už len prežiť čakanie na pokračovanie - nemôžem sa dočkať. Ak neviete po čom siahnuť, skúste - budete sa smiať aj plakať, kniha vás vtiahne do deju a nepustí až do konca. Ešte dlho po prečítaní vám ostane v pamäti....