Očistec

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 4.8114

Sedmé nebe 2.

Literatura česká, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Šimon Ryšavý

Kniha Očistec

lenka7679

Skvělé pokračování, propracované, neskutečně chytlavé a čtivé.

cukrovka

Čtivě napsané pokračování. Příběh je plný emocí - lásky, zrady, přátelství, pomsty, odpuštění. Autorka dokáže skvěle vtáhnout do děje, který je svižný, napínavý a romantický. Otevřený konec nás láká k dalšímu dílu, který mám naštěstí po ruce.

AniDi

Bezva pokračování, napínavé a zajímavé. Jsem zvědavá jak celá série dopadne.

Maki09
08.10.2020

Přečteno jedním dechem. Jakmile jsem začala číst nemohla jsem přestat, a když jsem dočetla, byla jsem ráda, že mám po ruce další díl abych se na něj mohla hned vrhnout. Určitě doporučuju.

DreamerX9
11.09.2020

Pokračování bylo lepší než předchozí díl bylo zde více děje, nový spád a otevřený konec. Těším se na pokračování.

Soňa887
29.07.2020

Super pokračování.vsem doporučuji

zinon
03.07.2020

Abych byla upřímná, tak od druhého dílu jsem se nemohla odtrhnout. Na rozdíl od prvního dílu je tento psán dle mého názoru čtivěji. Opravdu moc se mi to líbilo. Jediné, co mi vadilo je, že jsem odhadla, kdo Elaine je a také kdo je ten konspirátor....takže se překvapení nakonec nekonalo, což je škoda.

Mady584
13.06.2020

Tato kniha mě tak vtáhla do děje, že jsem pomalu ani nevěděla, co se děje v reálným světě.
Rozhodně tuto knihu doporučuji, nebudete litovat. Děkuji Adri
Už se těším na 3. díl.