Očistec

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů. „Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu.“ Na Elaine čekají těžké chvíle, při kterých si sáhne až na samotné dno. Není však jediná, kdo si prochází očistcem, na jehož konci možná pro nikoho nenastane spásné vykoupení. Nebezpečí narůstá a v ohrožení života není jen Elaine, ale také všichni její spojenci. Nahradí romanci tragédie? Co je to za informaci, jejíž prozrazení by přineslo zkázu celého světa? Čeho se dopustila osudová Svatá trojice provokatérů? A ta nejdůležitější otázka: Kdo je Caleb Raven?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414048/ocistecR8cSYs-KWz-.jpg 4.7126

Kniha Očistec

evineckY

Perfektní pokračování oblíbených andělů !
Opět doporučuji milovníkům andělů, romantiky a napětí.
Skvělý konec a návnada na další díl a krásné poděkování :-)

spoiler:
Pohladila jsem Kassiela po tváři a políbila ho. „Nejsem hrdá jen na to, že se můžu nazývat ženou velitele, ale hlavně na to, že jsem tvojí ženou. Každým dnem se za to cítím být víc a víc poctěna, protože tě každým dnem miluju čím dál víc. A to se nikdy nezmění.“
Kassiel se dojatě usmál a opřel si své čelo o mé. „A já jsem poctěný tím, že mám ženu, jako jsi ty. Odvážnou, inteligentní, svéráznou, osobitou, empatickou, krásnou,
spravedlivou, ochranitelskou a taky…“ Podíval se mi do očí a vytvořil legrační grimasu. „Dost svéhlavou, temperamentní a umíněnou.

Staří mistři vyobrazovali anděly s křídly. V očích lidí tak posilovali záchvěv víry.
Mí andělé se křídly nepyšní, přesto tyto modly skutky převýší.

Vee064
26.11.2021

(+ SPOILER) Skvělé pokračování více nabyté akcí. SPOILER. Na začátku mi bylo líto Ellie, když si na ní nemohl Kasiel vzpomenout a nakonec se ukázalo že si ji pamatoval ale jen to hrál... To mi bylo neuvěřitelně líto a jeho bych nakopala někam . KONEC SPOILERU. Jinak trochu mám problém s kapitoly, které jsou na mě docela dlouhé. Ale stoprocentně doporučuji.

Dagmar108
22.08.2021

Krásná kniha

lenka7679
03.04.2021

Skvělé pokračování, propracované, neskutečně chytlavé a čtivé.

cukrovka
12.03.2021

Čtivě napsané pokračování. Příběh je plný emocí - lásky, zrady, přátelství, pomsty, odpuštění. Autorka dokáže skvěle vtáhnout do děje, který je svižný, napínavý a romantický. Otevřený konec nás láká k dalšímu dílu, který mám naštěstí po ruce.

AniDi
18.02.2021

Bezva pokračování, napínavé a zajímavé. Jsem zvědavá jak celá série dopadne.

Maki09
08.10.2020

Přečteno jedním dechem. Jakmile jsem začala číst nemohla jsem přestat, a když jsem dočetla, byla jsem ráda, že mám po ruce další díl abych se na něj mohla hned vrhnout. Určitě doporučuju.

DreamerX9
11.09.2020

Pokračování bylo lepší než předchozí díl bylo zde více děje, nový spád a otevřený konec. Těším se na pokračování.