Adriana Michálková

česká, 1988, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Pod ochranou andělů

Pod ochranou andělů - Adriana Michálková

Musela jsem zakusit bolestivý Pád, mrazivé peklo a boj o život, abych pod vedením mimořádné osoby konečně spatřila ryzí světlo, které mě probudilo z temnot a nastolilo pr... detail knihy

Komentáře (4)

Adriana Michálková

Přidat komentář
Roman1111
06.07.2018

Dnes docteno, silny pribeh.. Pravdive, inspirujici, krasne. Skvele napsano. Sambala 1024 jako ciste a kristalove znalosti, ktere nosime vsichni v sobe. A tato kniha vam da odvahu to vsechno v sobe objevit a srdcem vyuzivat pro svuj zivot.

AdrianaArché
08.12.2017

Měla jsem tu čest poskytnout rozhovor o svých knihách a plánech do budoucna. Pokud vás zajímá, co mají andělé společného s mojí tvorbou, mrkněte se na rozhovor zde: http://knihomolka-alyss.blogspot.cz/
S láskou a úctou
Adriana Michálková

DéňaPéňa
29.10.2017

Mně se spisovatelčin styl psaní taky moc zamlouvá. Teď je to všude samý zahraniční krimi a vyvražďovačky, šíří se to jako tuberkulóza a takových knih jako je Sedmé nebe je pro nás mladý fakt málo. Adriana je mi moc sympatická. I když jsem ji zahrnula trilionem otázek, ráda mi na všechny odpověděla a dokonce mi jako poděkování za moji podporu poslala prolog z druhýho dílu. A ten je fakt suprovej! Teď jsem ještě víc navnaděnější.

jita229
27.10.2017

Nejlepší a nejúžasnější začínající spisovatelka. Je poznat, že spisovatelka přesně ví, o čem píše a má do detailu vše popsané a promyšlené :) Její knihu jsem četla jedním dechem. Nemám ráda, když už od začátku vím jak to skončí a tady jsem se toho nemusela bát. Kniha Sedmé nebe je plná zvratů a tím byla pro mě hodně vzrušující. Postavy měla komplikované, ale i přesto je dokázala do detailu nádherně popsat tak, aby to čtenáři bylo srozumitelné a dobře se mu kniha četla. Autorku mám velice ráda a budu se těšit na její další díly a fandím jí. Kéž by bylo takových spisovatelek více :) Škoda, že lidi se začínajících autorů obávají. Tahle spisovatelka je sice začínající, ale plně jí podporuji. Začínající autoři by se měli dle mého podporovat více než tomu je doposud.