Zákon smečky

od:


KoupitKoupit eknihu

Krátce poté, co Katelyn v lese napadl vlk, dívka si na sobě všimne podivných změn a zanedlouho pochopí, že teď v krvi ponese prokletou stopu vlkodlaků. Záhadná rodina Fennerů přísahá, že nikdo z nich Katelyn nezranil. Existuje jediné vysvětlení – v hlubokých lesích přebývá ještě něco jiného. Navíc se díky této změně vyostřuje její vztah k Trickovi a Justinovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159577/zakon-smecky-a0p-159577.jpg 4.3173
Série:

Vlčí pramen (2.)

Orig. název:

Hot Blooded (2011)

Žánr:
Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (28)

Přidat komentář
Ivka14
05. června

tahle série je úžasná a tahle knížka taky. všem moc doporučuji

Laughtubbe
11. května

Začíná se nám to čím dál tím víc komplikovat. Není to na škodu o to víc si pak člověk smlsne na finálním díle. Hlavní hrdinka se učí jak být součástí vlčí smečky, ve které se už nenachází její nejlepší kamarádka. Díl mě moc bavil. Zajímavé pojetí vlčího tématu.

Danysek
26.11.2017

Serie se mi velmi libila a konec byl uzasny :)

Kat9
24.09.2017

Přečíst dvě knihy za jeden týden, to už se mi dlouho nestalo...

lili65
30.06.2017

Dle mého názoru je tento díl lepší jak ten první a to nejen z hlediska jazykové stránky, ale i té příběhové. V tomto díle jsem našla o dost více napínavých scén, byla tam samozřejmě i nějaká hluchá místa, ale méně než v prvním díle. Můj pocit z knihy je uspokojivý, stále si ale myslím, že na dvě autorky je to slabé, pro nižší věkové kategorie v tom však nevidím problém.

PatricieGallová
03.04.2017

ušlo... :/

MinaHawke
27.03.2017

I druhý díl mě bavil.

LoverBooks
08.01.2017

Za noc přečteno. Nádherná kniha.

Sarfias
01.10.2016

Kniha nebyla tak dobrý jako díl první, hrozně mě hlavně štvala hlavní hrdinka a její věčné fňukání a nepromyšlené jednání.. snad bude poslední díl o to lepší.

anonym02
10.08.2016

Knihu jsem měla přečtenou hned. Četla se sama a už se nemůžu dočkat až se dozvím jak to celé dopadne. (Doufám, že Katelyn nakonec bude s Trickem :-D)

carllie
27.06.2016

Knížka se mi líbila o něco míň než první díl. Začátek byl docela zajímavý, ale konec byl takový, že jsem myslela, že knížku nedočtu.

VietHoa
19.01.2016

No, je to zlepšení oproti předchozímu dílu. Některé věci však zůstaly bohužel stejné: Je to napsané ve třetí osobě, děj se táhl děsivě pomalu a je tam typicky nerozhodná hlavní hrdinka. Tak jako v prvním díle to bylo "Katelyn tohle, Katelyn tamto". Ono je to v pohodě, ale jestli se to pořád opakuje, leze to na nervy. Příběh byl prostě zbytečně zdlouhavý. A co se týče Katelyn, tak na jedné stránce se líbá s Justinem, na další s Trickem. Ách jo. Ale aspoň to začíná být zajímavé a je (zřídka, ale je) tu napětí. Zřídka. Jen tak mimochodem, obálka je dost mimo mísu, příběh je o vlkodlacích a na obálce, to má být upír? Vlku (/vlkodlakovi) se to teda moc nepodobá, ale fajn.

Jajus
18.02.2015

Kniha byla opravdu zajímavá, ale trochu se táhlo, to všechno ale vyrovnal souboj na konci mezi Fennery a Gaudiny :)

michimuller
11.12.2014

Tak jako u Proměny pohodová knížka v podstatě o ničem, možná tentokrát o malinko lepší. Nejsympatičtější postava jednoznačně děda. Jediné výhrady musím mít ke konci knížky, děj pomalinku 2 knihy graduje k vzájemnému boji obou rodin , rovnou k válce, která je sfouknuta se vším všudy na posledních cca 10 stránkách... Autorka si nechává prostor na další pokračování, určitě si ho přečtu, pokud se mi dostane do rukou třeba příští dovolenou, na cestování ideální počteníčko, no pokud ne, myslím že se bez toho obejdu. Tak jako první knížku zřejmě ocení mladší čtenářky.

Holubicka87
20.08.2014

Z knížky mám smíšené pocity. Velice dobře se četla a příběh mě bavil. Nebylo to ale nic, co by mě vyloženě nadchlo a ohromilo. Třeba jsem nepochopila, že když Kat chtěla Cordelii pomoct a měla najít ten stříbrný důl, tak v podstatě nic proto, aby ho našla neudělala. Jen přečetla jednu knížku a její deník. Předpokládá ale, že to vše dozvíme. :-) Na další díl se ale těším a určitě si ho přečtu.

M.g
30.07.2014

nevíte někdo kdy vyjde 3 díl???

Tina 243
24.07.2014

Na tuhle knihu jsem se těšila, jsem ráda, že tam byl ve více situacích Trick, ale musím říct, tohle je snad sérii knih kdy vás to nejvíce nažhaví v posledních momentech. Jen si vzpomeňte jak končil první a tento díl. :D .Doufám, že už brzy vyjde 3.díl.Knihu doporučuju.

angelbooks
12.07.2014

Přemýšlela jsem... Jestli dát 4 nebo 5 hvězd, kvůli konci...
Ale pak jsem si říkala, že druhý díl byl o hodně lepší než první díl. Bylo tu i více scén s Trickem ( kterého mám radši než Justina, i když Justin má taky něco do sebe :D ). Hodně jsem přemýšlela a nakonec dala 4* s tím že budu doufat že třetí díl mi konečně vysvětlí co je ten Pekelný pes a celkově zlepší pocit z dočtení druhého dílu :).
Doporučuju :)

NikinkaFantasy
10.07.2014

Z nějakého nejasného důvodu, se mi ta knížka líbila víc, než ta první. Kat byla ve 2. díle rozhodně odvážnější. Taky tam bylo víc scén s Trickem, kterého mám pořád radši, než Justina. A náš Mordecai je nejspíš lovec vlkodlaků... podle mě dokonce zastřelil svého syna (jestli to byl tedy vlkodlak). Cordelii jsem v týhle knížce neměla ráda. No a celkový mi to přišlo trochu zamotaný. Hlavně ta konečná válka smeček. To je vše, co k tomu chci říct.

Michaela241299
31.05.2014

Úžasná kniha... ten konec nebyl takový jaký jsem si ho představovala..totálně mě dostal.. moc se těším na 3 díl :3

Janiss
23.03.2014

Boží čtení, knížky úplně hltám. Bože, nemůžu se dočkat na třetí díl...

ciniminisek
05.03.2014

Do knihy jsem se pouštěla s menším sebezapřením. První díl se mi celkem líbil, ovšem vůbec neuchvátil. Tento díl, už pokládám za čtivější, napínavější a celkově lepší. Hrdiny i pravidla už známe, tak se můžeme zaměřit na samotný chod příběhu a vyřešení nespočtu problémů, které Katelyn doprovázejí na každém kroku. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a troufám si říct, že se spisovatelky stále lepší. Budu v to doufat i nadále, protože, nás pěkně na samotném konci napínají.

KatušŠš
29.12.2013

Boží knížka! :3 Musí být další díl... -_- Prostě musí.. -_- Skončilo to divně...

Dandulka
23.12.2013

Jsem vážně zvědavá, jak to celé nakonec dopadne. Zatím je to zajímavé a nám nezbývá nic jiného než čekat na další díl a celkové rozuzlení příběhu. Moc se na to těším!

deedulka
15.12.2013

První polovinu knihy se nic nedělo a závěr byl akcí přímo nabitý. Celkově průměr, neuškodí ani nenadchne.

orangerose
11.12.2013

hodně zamotaný 2 díl víc než 1, jsem zvědavá jak bude pokračovat :)

Iworri
06.11.2013

Opravdu ??? Jak jsem mohla být z prvního dílu tak nadšená a toho druhého, na který jsem se těšila jak Mařenka na perníček, tak nepřiměřeně otrávená ???

janulle1997
24.09.2013

Kniha se mi velmi líbila, miluji tuto skvělou sérii knih. Velice se mi líbí, jak nic není na sto procent jisté a za každou kapitolu se stane něco zajímavého. Velmi fandím Katelyn a Trickovi ♥