Souboj

Katelyn se od chvíle, kdy ji napadl vlk, proměnuje ve vlkodlaka. Žije ve smečce Fennerů, pro něž představuje jako vetřelce veliké nebezpečí. Když se mezi vlkodlaky rozhoří krvavý boj, Katelyn s emu marně snaží zabránit. Jediný člověk, o něhož se může opřít, je silný a spolehlivý Trick, ten však nemá o jejím tajemném životě ani tušení. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219588/vlci-pramen-souboj-htz-219588.jpg 4.3176

Vlčí pramen 3.

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Alpress

Savage, 2013

Kniha Souboj

Luigi1

Opět pěkné čtení až na ty obálky.Jsou předzvěstí úplně něčeho jiného

Babu002

Opět zlepšení, ale pořád to má své mouchy.

Zdenk@
13.12.2020

I nadále musím říct, že autorky si mne svým stylem psaní nenaklonily. Ve finálním dílu je mnoho akce, některé scény jsou jsou povedené, některé méně. Dle mého nejlepší díl série i proto, že je vše prozrazeno. Má podezření se potvrdila, tudíž jsem nebyla překvapena, navíc si to rozuzlení zasluhovalo více rozvinout. Závěr byl povedený.

Sianka
07.11.2020

Finální díl se mi líbil. Potvrdilo se mi minimálně jedno podezření, ostatní jsem tak trochu uhodla. Bylo tam od všeho, co mě baví, něco, a současně ničeho přehršel. Trocha tajemství a jejich odhalení, trocha bojů a překvapivých zvratů, trocha přátelství, trocha pro mě netradičního prostředí i trocha lásky.

petrzel
21.06.2020

Krásná série od tohoto dílu jsem se nemohla odtrhnout.

medvídě
17.02.2020

Možný spoiler!
Velký závěr trilogie. Ale skutečně tak velký?
Katelyn se konečně dozví, kdo zabil jejího otce a proč. Najde tajemný důl plný stříbra. A pozná pekelného psa a jeho učence. A aby toho nebylo málo - vypluje napovrch pravda o vraždách v okolí a o tom, kdo ji napadl.
Věci se konečně rozmotají, ale upřímně - čekala jsem to trochu více akčnější, když se tam toho tolik dělo.
Ale jinak se mi to líbilo. Povedená série.

Jelka
23.07.2019

Moc krásný příběh. Krásná trilogie a nečekala jsem ten konec bylo to no prostě super. Jsem z ní nadšená. Jen ty obálky to kazí.

17.06.2019

Chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo neprodal vlčí pramen souboj už ho nemůžu nikde najít. Děkuji Lucie Markusíková