PetaZ PetaZ komentáře u knih

My nejsme my My nejsme my Matthew Thomas

Co k tomu rict? Precetla jsem knihu rychle a je mazec, ze tohle se bohuzel v mnoha lidských zivotech stava..

23.09.2018 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Jednu hvezdu strhavam za to, ze chvili trvalo, nez se neco poradne zacalo dit, ale pak me kniha moc bavila a na dalsi dil se tesim

23.09.2018 4 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Opět přečteno za pár hodin, těším se na další díl

10.09.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Nemuzu srovnat s Divkou ve vlaku, protoze byla jina, ale i tato kniha se mi libila :-)

08.09.2018 4 z 5

Spáč Spáč Mackenzie Cadenhead

Konecnou myslenku jsem asi nepochopila a v jednu chvili mi to prislo porad dokola.. Kazdopadne knihu jsem precetla za par hodin

22.08.2018 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nemam co dodat, silene ale velmi ctive

19.08.2018 5 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Zajímavé a to hodně, ale proč o jednu hvězdu míň? Příběh mě dokázal upoutat, ale neposadil mě na zadek.. I přesto si ale druhý díl pořídím až vyjde

02.08.2018 4 z 5

Písky času Písky času Karel Cubeca (p)

No prvnich 200 stran jsem si rikala, ze moc nechapu proc je vse az tak dukladne popsane, kdyz stejne tomu clovek laik nemuze az tolik porozumet a rychle zapomene detaily, dokonce jsem uvazovala, ze knihu odlozim, ale nakonec to byl v celku zajimavy pribeh,takze poslednich 150 stran jsem docetla na jeden zátah

07.07.2018 3 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

Skvele cteni, nemam co dodat jineho.. Doporucuji

17.06.2018 5 z 5

Afrika, má láska Afrika, má láska Corinne Hofmann

I tato kniha stejne jako ty tri predchozi se mi libila, nemam dal k tomu co dodat :-)

04.06.2018 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

I druhy dil byl zajimavy, jen teda tu pani neobdivuju, spise ma vic stesti nez rozumu, kazdopadne jeji pribeh je zajimavy a vrham se na treti dil

20.05.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wow.. Plne prekvapeni

19.05.2018 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Mam rada zivotopisy nebo pribehy ze zivota, takze kniha se mi moc libila, precetla jsem ji jednim dechem :-)

13.05.2018 5 z 5

Léčka Léčka Åke Edwardson

Prvnich 100stran byl boj se jmeny, ale pak jsem knihu precetla skoro naraz... davam o jednu hvezdu min za ty jmena a za podle me nedotahnuty konec, jinak se mi kniha libila :-)

12.05.2018 4 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Za me moc pekna kniha, cetla se skoro sama :-)

17.04.2018 4 z 5

Malý, velký Malý, velký John Crowley

Dočteno, ale uff.. Bylo to sice zajímavé, ale pokud bych měla nutkání se k nějaké knize vrátit, tahle to nebude... Vsechna cest prekladateli

11.04.2018 3 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Musím říct, že k Brownovým knihám přistupuju opatrně.. Moc jsem od knihy nečekal, ale překvapila mě, byla skvělá, přečtena za pár hodin

03.03.2018 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Jedním slovem SUPER... Jasne pritazene za vlasy, ale naprosto skvele cteni... Jsem z Ostravska, takze hlasky me vzdy hrozne pobavily, protoze je velice dobre znam... Tema vaznejsi, ale ja se skvele bavila...

26.01.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze zacatku jsem si rikala, ze to teda az takova pecka neni, nakonec me ale dost prekvapilo, jak to nakonec cele bylo... Vetsinou toho, kdo za cinem stoji odhalim a se zaujetim ctu, jak se k tomu dostanou, ale u tehle knihy jako u jedne z mala jsem porad "obvinovala" nekoho jineho stridave :-) ... Ale co jsem nakonec moc nepochopila byl vlastne nazev knihy, nikdy jsem neslysela, ze by nekdo 35iletou zenskou, seslou nekdo oslovoval "divka"

04.01.2018 4 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Prvni tretina knihy, krome uplneho zacatku nic moc, uvazovala jsem, ze knihu odlozim, ale nakonec jsem ji se zatajenym dechem docetla, Hailey nezklamal :-)

01.01.2018 4 z 5