Tajemství kůže

Tajemství kůže

Představte si, že žijete v zemi, kde každá přelomová událost, každé důležité rozhodnutí, všechno, co pro vás má nějaký význam, skončí na vašem těle jako tetování. Po smrti pak z potetované kůže vytvoří knihu, která bude vašim potomkům sloužit jako vzpomínka na vás a vám jako záruka věčného života. V takovém světě žije Leora. Když její otec zemře, Leora by dala cokoli, jen aby mohl v paměti ostatních žít navždy. Ví totiž, že její otec si zasloužil, aby jeho kniha kůže se záznamem celého jeho dobrého života přetrvala navěky. Když však zjistí, že z knihy jejího otce někdo kus vyřízl a knihu upravil, musí se pustit do pátrání, které ji přiměje zamyslet se nad tím, zda svého otce vůbec znala. A jestli zná samu sebe. A jestli všechno, v co celý život věřila, je vůbec pravda. Tak začíná rozplétání strašného tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/366961/ink-tajemstvi-kuze-oFA-366961.png 4.38

Ink (1.)

Ink (Skinbooks Trilogy #1) (2017)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Zrzavá_Tereza

Těžko se mi k tomu vyjadřuje, protože nejsem cílovka téhle knížky. Zajímavé téma (kolik z toho by se dalo vytřískat!), čte se to dobře, ale mě to celkem nudilo. Mladší a milovníci fantasy to ale asi potěší.

SknihouVrukách

Od knihy som nič neočakávala a preto ma veľmi prekvapila.Autorka nás skvelo uviedla do nového sveta.Hlavnou hrdinkou knihy je Leora. Pre mňa bola neutrána postava,nejako zvlásť som si ju neobľúbila. Niektoré veci som odhadla, ale veľa vecí mi boli jasných až na konci. Dávam 4,5* z 5*, pretože v tom strede mi niečo chýbalo a pre mňa sa to dosť pomaly čítalon

Alice Broadway

Alice Broadway