PetaZ PetaZ komentáře u knih

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Nevim co k tomu rict, skvele cteni o lasce a naivite.. Vrham se hned na dalsi dil

21.02.2019 5 z 5

Anatomie duchů Anatomie duchů Andrew Taylor

Nebylo to spatne, jen teda ta prostredni cast byla "hlucha", tak jsem s tim trochu bojovala...

20.02.2019 3 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Nenadchla, neurazila.. Oddechova cetba na par hodin :-)

09.02.2019 4 z 5

John na konci umře John na konci umře David Wong

No tak to ne... Dočetla jsem, protože jsem doufala v aspoň trochu inteligentní konec a ani toho jsem se nedočkala.. To mělo být vtipné? Pousmála jsem se asi dvakrát za celých 530 stran.. Na začátku se sednutím do křesla a pak s rozházeným oblečením, ale jinak vůbec.. Pokud výjde další díl, tak se určitě do mého vlastnictví nedostane..

03.02.2019 2 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Moc hezka knizka.. Nemam slov a chvilemi se mi chtelo i brečet

27.01.2019 5 z 5

Talisman Talisman Lynda La Plante

Uzasna stejne jako Bella mafia..

27.01.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Zase sileny, ale skvely pripad.. Tentokrat se mi podarilo odhalit vraha prakticky hned jak se o nem zacali zminovat.. Jsem zvedava na dalsi dily

26.01.2019 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

No neprislo mi to jako horor, ale smutny pribeh.. Mozna tim ze je to inspirovano skutecnymi událostmi tak nejsem "vystrasena".. Jednu hvezdu ale strhnout musim.. Kniha nedokazala celou dobu udrzet moji pozornost..

13.01.2019 4 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Tak tentokrat trochu mrazilo i me... Skvele a Devlin by zaslouzil par facek :-D

25.12.2018 5 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Presto, ze serie byla skvela, je dobre, ze neni dalsi navazujici pokracovani, myslim, ze by to serii uskodilo, tak muzu rict snad jen to, ze doporucuji precist, jinak nemam slov a smekam pred praci autorky :-)

24.12.2018 5 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Opet skvele, jedinou vytku bych mela, moc mrtvych zvirat, tech mi bylo fakt lito...

03.12.2018 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Opet strhujici, casto odporne cteni, ale skvele.. Vzhledem k udalostem na konci knihy jsem jeste vic zvedava na pokracovani

25.11.2018 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Opet mazec a skvele cteni, jdu hned na dalsi dil a doufam, ze i tentokrat nebudu o nic ochuzena ????

18.11.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Jestli budou i další díly takhle napínavé, tak budu asi muset navštívit kardiologa ???? skvělé čtení, nemám absolutně co vyčíst nebo dodat

09.11.2018 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

I kdyz se mi kniha libila, tak precejen musim jednu hvezdu strhnout a to proto, ze autor casto odbihal nekam, co me nedokazalo udrzet napjate v deji, i kdyz vsechno nakonec spolu souviselo...

07.11.2018 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Úžasné zakončení trilogie.. Nechybělo tomu vlastně nic.. Zvláštní je, že mě první díl neoslovil jako další dva, ty neměly chybu.. Tady u toho posledního jsem se kolikrát i nahlas zasmála, některé hlášky, hlavně dětí mě skutečně pobavily, zvlášť ty které se týkaly paní von Dobern :-)

20.10.2018 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Krasna kniha.. Bylo mi Maud lito i lidi kolem ni, i kdyz u kazdeho je ta litost jina.. Kniha splnila me ocekavani.. Mozna jeste vic, nez splnila, uchvátila me :-)

17.10.2018 5 z 5

Na velké planině Na velké planině Johan Theorin

Tak tohle se teda zrovna nepovedlo

13.10.2018 2 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhy dil se mi libil mnohem vic, nez ten prvni a nemuzu se dockat, az si prectu treti :-)

07.10.2018 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Co to sakra bylo? Na jednu stranu wow, na druhou fuj a na dalsi coze? Stoji za precteni, ale za ten konec jedna hvezda dolu, ten byl uz fakt ujety..

26.09.2018 4 z 5