Na velké planině

Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci z doby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251597/na-velke-planine-251597.jpg 3.7101

Öland (5.)

Literatura světová, Povídky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

På stort alvar (2013)

Kniha Na velké planině

moudivlacek

Celá série se mi moc líbila, ale tahle povídková kniha mi prostě nesedla. Není nejhorší, určitě se najdou ti, kterým se bude zdát nádherná.

anibeni

Mám ráda duchařské povídky, takže mi tato kniha nijak nevadila, ale je fakt, že s předchozími díly z Ölandu se to nedá srovnat.

PetaZ
13.10.2018

Tak tohle se teda zrovna nepovedlo

Allena24
01.07.2018

Kniha se mi moc krásně četla. Chválím autora i překladatele Jaroslava Bojanovského.

kn23
24.06.2018

Kniha ako stvorena na dovolenku.precitate si poviedku ktora trochu schladi a uzivate si oddych.za mna spokojnost aj ked to nie je uplne Theorin na akeho sme zvyknuty

Péťa1950
17.06.2018

Knížku jsem dostala jako dárek. Až při druhém čtení jsem si ji užila. Jiné životní podmínky , než jsou pro nás samozřejmé. Je tam velká láska k rodnému kraji.

SilvieSisinka
18.03.2018

Kniha nebyla špatná.Má mnoho příběhů.Některé mě bavili,některé moc ne.

katka9574
25.12.2017

Johan Theorin je bezpochyby můj nejoblíbenější spisovatel, letos jsem s chutí přečetla všechny jeho knihy a "Velkou planinu" jsem si nadělila pod stromeček :-) Jsem maximálně spokojená - dostala jsem přesně to, co jsem očekávala - tedy rozmanité, krásným jazykem psané povídky, úsměvné i mrazivé a milý Gerlof v každém druhém příběhu vyloženě potěší ;) Nemám důvod dát méně než 5 hvězd.