PetaZ PetaZ komentáře u knih

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

I druhy dil byl uzasny a ctivy.. Moc se mi libil az mi bylo lito, ze uz je konec

29.07.2019 5 z 5

Krvavé lži Krvavé lži Luca Veste

Dopisy mrtvych se mi libily mnohem vic.. Tady az konec

26.07.2019 3 z 5

Ta druhá zapisovatelka Ta druhá zapisovatelka Suzanne Rindell

No ja teda nevim.. Prvnich skoro 200 stran temer o nicem a pak schizofrenni nejasny konec..

13.07.2019 2 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Po osobni navsteve Osvetimi se tyto knihy ctou emocne o dost hur, ale nemeli bychom zapominat

03.07.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Nebyla tak napinava, jako Spi sladce, ale presto se mi libila natolik, ze nemuzu dat jinak, nez plny pocet

30.06.2019 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Pekna kniha, kterou jsem precetla za jeden den, byla to prijemna zmena proti zanrum, ktere bezne ctu

29.06.2019 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Rollins opet nezklamal.. Skvele, ctive...

29.06.2019 5 z 5

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Tohle byl moc pekny pribeh.. Vsechno do sebe krasne zapadlo.. Za me maximalni spokojenost ????

23.06.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Nemam k tomu co dodat.. Spis me na konci zarazilo, ze doktor opravdu cekal, ze Helene opusti deti?

18.06.2019 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Silene a na 21.stoleti neuveritelne.. By me zajimalo, co se musi stat, aby se tohle vsechno zmenilo

16.06.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

No za me to teda az takova pecka nebyla.. Cekala jsem vic na to, ze se autor tolik opevovany

16.06.2019 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Nevim, co mam furt psat.. Carter opet nezklamal.. Pan J. byl sice skvely, ale Hunter je Hunter

09.06.2019 5 z 5

Panter Panter Nelson DeMille

I presto, ze jsem se kazdou chvili pousmala nad sarkasmen Johna Coreyho, tak dej se mi docela tahl, ale urcite si nenecham ujit dalsi knihy autora prave s Johnem, takovy humor mam rada a u tehle knihy nebyt toho, tak ani nevim jestli bych ji docetla

07.06.2019 3 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Tak tohle se nepovedlo.. Cekala jsem porad nejakou akci nebo logickou zapletku a nestalo se

26.05.2019 2 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Presne takove knihy mam rada, kde neni nic jasne od zacatku do konce

17.05.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Ctiva hned od zacatku.. Bylo mi trochu trapne se i najist...

12.05.2019 5 z 5

Královna Alžběta Královna Alžběta Alison Weir

Chapu, ze se autorka chtela co nejvic priblizit Alzbetinu zivotu, ale temer 400 stran temer o tom stejnem je trochu moc.. Docetla jsem, ale na zadek jsem si z knihy nesedla

11.05.2019 3 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Knihu jsem docetla s otevrenou pusou.. I pres male pismenka byla velice ctiva a napinava..

07.05.2019 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

A me se kniha libila :-)

04.05.2019 4 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Kniha se mi libila do te chvile, nez se zacala rozuzlovavat, pekne pitomy zaver...

01.05.2019 3 z 5