Ledové srdce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Danu Nolanovou, nadějnou televizní reportérku, unese nepolapitelný sériový vrah, známý pod přezdívkou Doc Holiday. Ač ji nelidsky týrá – mladá dívka se má stát jeho „mistrovským dílem“, jak slibuje –, Daně se podaří jako zázrakem přežít a svého trýznitele z posledních sil zabije… I po deseti měsících léčení a rehabilitace je však Dana stále v žalostném stavu, zejména kvůli zranění mozku. Na podrobnosti onoho traumatického zážitku nemá žádné jasné vzpomínky, na svůj předchozí život se rozpomíná jen pozvolna a pronásledují ji ty nejtemnější noční můry. Když je propuštěna z nemocnice, vrací se z Minneapolisu do rodného městečka, aby našla klid na úplné zotavení v péči své úzkostlivé matky a otčíma. Stane se však přesný opak – to když místní média při příjezdu domů Daně připomenou starý případ Casey Grantové, její nejlepší kamarádky z dětství, která záhadně zmizela o prázdninách, kdy obě dokončily střední školu. A Dana se přímo posedle pouští do pátrání po tom, co se vlastně kdysi stalo…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308384/ledove-srdce-Fim-308384.jpg 4111
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Cold Cold Heart (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Ledové srdce

Přidat komentář
PetaZ
07. května

Knihu jsem docetla s otevrenou pusou.. I pres male pismenka byla velice ctiva a napinava..

marimari
26. dubna

Čtivá, napínavá. Prázdná místa v paměti, nejistota a strach a to všechno kolem postiženého mozku musí být strašně stresující, když se bojíte někomu věřit. Místy mi připadalo, že už je to přehnané a těžko uvěřitelné. Pro mě moc lidí, kteří nedokážou svůj vztek udržet na uzdě.

misowi84
24. února

Byla to taková rychlovka. I když jsem tušil, jak to celé dopadne. Tak i přesto jsem
si knihu náramně užil.

Izu
14. února

Pro mě zatím autorčina nejslabší kniha.

Janniska
15. ledna

Ta knížka mě chytila od samého začátku až do konce,nedala mi spát a musela sem ji prostě dočíst.Zápletka podobná všem ostatním detektivkám,ovšem podaná neotřele.Už od půlky knížky sem měla tip na vraha,za další tři kapitoly na jiného a za další na dalšího...fakt paráda!Kdo má rád detektivky,doporučuji!

qydko
15. ledna

Po nějaké době konečně thriller, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

Lotka
31.12.2018

Potenciál velký, ale po napínvém úvodu velká nuda. Konec se zase trochu povedl, ale zázrak nečekejte.

Veru.Viti
17.09.2018

Zvláštní kniha. Původně jsem myslela, že ji po pár stránkách budu muset odložit. Miniaturní písmo a řádkování mě odrazovali od každé další kapitoly. Nakonec jsem knihu dočetla. Bavil mě začátek a fakt mě bavil konec. Bohužel ubírám další hvězdičku za prostřední část. Na můj vkus až příliš zdlouhavý a plný opakování.


Autor a jeho další knihy

Tami Hoag

Tami Hoag
americká, 1959

všechny knihy autora

Kniha Ledové srdce je:

v Právě čtených3x
v Přečtených145x
v Čtenářské výzvě12x
v Doporučených12x
v Knihotéce109x
v Chystám se číst111x
v Chci si koupit16x