Pakuna Pakuna komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

Silo ve všech směrech předčilo moje očekávání.
Autor vytvořil silný příběh a já jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Po dočtení mi bylo líto, že kniha není delší.

"Silo není svět. Silo není nic. Tenhle výraz, svět, pochází z dávných časů, kdy ještě plodiny rostly venku, kam až oko dohlédlo. Z doby, kdy žilo víc lidí, než bys dokázala spočítat, kdy všichni měli spoustu dětí."

14.07.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Láska Travise a Abby byla nezdravá, protivná, nebylo na ní nic romantického. Na každé straně bylo oslovení Holubička minimálně 10x, až mě to při čtení otravovalo..

Ty nesmyslné zvraty kvůli zvýšení napětí byly docela mimo. Při výletu do Las Vegas apod. jsem se jen chytala za hlavu, protože jsem si říkala, že mě autorka už nemůže překvapit. V další kapitole mě opět dostala. Nechápu, jak mohla takový zmatek nacpat do jedné knihy.

Nevím, jak ostatní, ale mě hrdina typu Travise, který zmlátí do bezvědomí každého, kdo se jen podívá na jeho přítelkyni, trošku děsil!

04.10.2013 2 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Nenasytná patří ke knihám, které jsem přečetla, ale rozhodně ji nikomu nedoporučím. Pokračování mě opravdu nezajímá. Při čtení jsem si pořád říkala, že to autorka, kterou mám jinak ráda, přehnala a Nenasytnou nemůže myslet vážně. Knihu považuji za parodii.

04.11.2013 2 z 5

Naostro Naostro Carl Hiaasen

Skvělá kniha! Bavila jsem se od začátku do konce! Ztotožnila jsem se s postavami. Neuměla jsem se od knihy odtrhnout, přečetla jsem ji za 2 dny.

21.09.2013 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Nadčasové dílo.

Pád Pád Maya Banks

V rámci žánru je to spíše lepší průměr.
Mia byla naivní a hloupoučká, o tom jejím milovníkovi se radši nezmiňuji.

Kniha mne nijak nezaujala, určitě na ni hned zapomenu. Nedoporučuji.

16.08.2014 2 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Další variance ala 50 odstínů...
Jediné pozitivní bylo, že kniha měla 200 stran. :-D

04.10.2013 2 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavý námět.. ke knize jsem se dostala náhodou, přečtenou jsem ji měla za 3 dny. Jsem ráda, že se autorka dokázala odpoutat od upírů (Stmívání) a stvořit něco mnohem zajímavějšího. Těším se na její další knihy!

16.09.2013 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

"Každý musí jednou zemřít. Buď statečná."

Brilantní. Doporučuji!!

09.08.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Skvělé oddechové čtení. Na letní večer ideální. :)

04.07.2014 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

O čem to vlastně bylo? Děj o ničem, kniha nenadchne ani neurazí. Poslední kniha, kterou jsem od Viewegha četla.

11.09.2013 1 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Zajímavé zvraty událostí, ale tato kniha mě v konečném důsledku spíše odradila. Přečetla jsem ji, ale mám rozporuplné pocity a už bych se k ní nevrátila

11.09.2013 2 z 5

Záhada tajemného zámečku Záhada tajemného zámečku Enid Blyton

Sérii Záhady jsem četla po Správné pětce a byla jsem nadšená. Záhady, tajemství, napětí! Doporučuji - skvětlá detektivka pro děti!

Pětka jede tábořit Pětka jede tábořit Enid Blyton

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)

Ty Ty Caroline Kepnes

Joe je úchyl a stalker. Kniha byla tak přesvědčivá, až se bojím, že ho jednou potkám v reálu. :-D

04.09.2015 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Velmi zdlouhavé, další díl shánět nebudu.

20.02.2015 2 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dle recenzí jsem čekala něco lepšího. Souhlasím s Adel703.
Zkusila jsem číst další díly, myslela jsem si, že by to mohlo být lepší. Druhý díl nic moc, třetí jsem ani nedočetla.

31.08.2014 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dle recenzí jsem čekala, že to bude něco výjimečného. Opak byl pravdou.. Nudila jsem se od začátku a na konci jsem jen nevěřícně kroutila hlavou.

31.08.2014 1 z 5

Velikost L: Znovu na scéně Velikost L: Znovu na scéně Meg Cabot

Heather Wells opět nezklamala!!!
...a Cooper je skvělý chlap :)

30.11.2013 5 z 5

V žáru Afriky V žáru Afriky Francesca Marciano

Ani nevím čím, ale tato kniha se mi dostala pod kůži. Už jsem ji četla 3x a všem ji doporučuji!
PS: po prvním přečtení jsem se chtěla odstěhovat do Keni. :-D

29.09.2013 5 z 5