Pětka jede tábořit přehled

Pětka jede tábořit https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88534/spravna-petka-petka-jede-taborit-y0S-88534.jpg 5 227 227

Pětka stanuje na vřesovištích a znovu zažije vzrušující dobrodružství – na starém, dávno zrušeném nádraží se objevují strašidelné vlaky a v nedalekém tunelu se dějí moc divné věci.

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Go Off to Camp , 1948

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pětka jede tábořit. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

efka.saf
30.01.2021 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů, u kterého jsem se jako malá klepala strachy a jako dospělá si užívala napětí, které by se opravdu dalo místy krájet. Výborný díl odehrávající se v úžasném prostředí lesů a vřesovišť. Strašidelné vlaky působily opravdu hrůzostrašně a člověk jenom obdivuje skupinku malých dětí, na co všechno nemají odvahu. Ještě že všechno vždycky dopadne dobře :).

Masoo
11.11.2020 5 z 5

Je to dávno, ale tohle mi jako malé přišlo jako nejnapínavější dobrodružství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pětka jede tábořit v seznamech

v dalších seznamech2x