Velikost L: Znovu na scéně

Velikost L: Znovu na scéně https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174492/bmid_velikost-l-znovu-na-scene-PUf-174492.jpg 4 119 17

Heather Wellsová série

Bývalé popové hvězdičce Heather Wellsové, která nyní pracuje v New Yorku na neblaze proslulé „koleji smrti“, osud konečně ukazuje laskavější tvář. V novém vztahu je nebývale šťastná, zbavila se pár přebytečných kil a navíc jsou prázdniny. Idylka však netrvá dlouho: superstar Tania Traceová se ocitá v nebezpečí a najde útočiště právě u Heather na koleji. A tak se Heather, ačkoli ji nezvaná návštěva pranic netěší, opět ocitá ve víru událostí a zapojuje se do pátrání po člověku, který se na cestě za svým cílem nezastaví ani před vraždou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Size 12 and Ready to Rock , 2006

jana79
24.02.2019 2 z 5

Oblibena autorka,super kniha pul detektivka pul romantika,proste bezva.

JointlieKat94
05.07.2018 3 z 5

Tato kniha mi přišla zatím nejslabší.. a to nemluvím o počtu chyb.. to už jsem pak přehlížela. Nějak se mi nelíbil rockovej tábor, a jestliže to mělo být o (týdenním?) táboru, tak tam z toho tábora moc psáno nebylo.. dny utíkali ani nevím jak. Od začátku bylo jasný, kdo je vrah.. a celkově to bylo jiný. Možná bych řekla i odfláknutý. No, nic moc. Uvidíme, jaký bude poslední díl. :)

greetchen
28.02.2018 3 z 5

Trochu naivní oddechovka, ale celkem příjemně se čte. Pokud už jste od Meg Cabot něco četli, víte, do čeho jdete. Laťku drží stále stejně vysoko, jako u zbytku série.

marti7729
02.05.2017 2 z 5

Jak mě tahle série nadchla, tak mě teď trochu zklamala. Knížka mi přišla taková odfláknutá. Nevím čím to je, mám jednoduché knížky u kterých nemusím přemýšlet velice ráda, ale vědět od začátku kdo je vrah ? Námět rockového tábora na univerzitě ? A celkově se mi tam nelíbilo i pár výroků co Heather a Cooper prohlásili ohledně dětí a bezdětnosti nebo jak Cooper ohlásil že je s Heather ve vztahu. Prostě tentokrát mi to nesedlo a moc doufám v to, že poslední díl bude o moc zase lepší !

esussi
30.01.2017 3 z 5

Tahle série (nebo celkově tvorba Meg C.) má bohužel v kvalitě sestupnou tendenci. Protože skoro od začátku víme, kdo je vrah, naprosto chybí zajímavá detektivní zápletka. A romantika taky žádná sláva.

tatjana1737
30.05.2016 3 z 5

Pro mne docela slabota. Už jen samotná zápletka, kdy jsou na koleji ubytované dívky v rámci rockového tábora, mi přišla nic moc. Nehledě o tom, že je slibován rockový tábor, ale o něm samotném se v knížce skoro nedočteme, čekala bych trochu víc scén a větší propracovanost oné reality show včetně závěrečného rockování. Do tohoto dílu jsem se nemohla vůbec začíst, hrozně se mi to vleklo a přišlo mi, že postavy neustále omílají dokola to samé. Psychologický profil padoucha byl naservírován na stříbrném talířku, Cooper a Heather ho dokázali vystihnout bez toho, aby se s ním kdy setkali, jen na základě výpovědi jeho oběti, to mi přišlo hodně zjednodušující a laciné. Při takovémhle naservírování zjevných pravd bych čekala, že spisovatel obrátí a ukáže, že všechno je jinak a zabijákem je někdo jiný...

Navíc se nemohu zbavit dojmu, že přestože je série nazvaná jako "velikost L", o velikost L v ní vůbec nejde, hlavní hrdinka ze sebe nemá žádný mindrák a kromě toho, že jí jedna teenagerka v knize nazve jako tlusťošku, motiv "silnějších" děvčat se vůbec neobjevuje. Čekala bych větší rozpracování i tohoto, když už je hrdinka plnoštíhlá, kterážto konstituce je v USA kritizována a v médiích se objevují jen vychrtliny, mělo by to být rozpracováno víc do hloubky... Na toto téma je docela silnou kávou knížka "Alice v říši divů (a taky před zrcadlem)".

Stejně tak další dvě hlubší témata, která jsou zmiňována i v závěrečném rozhovoru s autorkou, jsou jen naťuknutá, v žádném případě hlouběji podaná. Cabotová je sice oddychovka, ale čekala bych od ní víc. Připadá mi, že tenhle díl spíchla horkou jehlou nebo jí došla inspirace.

petra4080
03.05.2016 2 z 5

Tahle knížka se mi vůbec nelíbila, k dočtení jsem se musela vysloveně nutit. Předešlé díly byly o něco lepší.

Sobotikova
12.02.2015 3 z 5

Předchozí díly se mi asi líbily více, každopádně autorku mám ráda..i její styl psaní.

en.bee
16.11.2014

Ze začátku se mi tenhle díl moc nebibil , ale zacetla jsem se a nakonec, dobry .

Nynuska86
13.10.2014 5 z 5

Stejně jako všechny předchozí knížky o Heather, i tahle byla skvělá. Romantika, vtip, detektivní zápletka... Prostě super :-)

bookcase
29.09.2014 4 z 5

Skvělý díl, mám knížky MC ráda.

Yana-66
22.04.2014 5 z 5

Skvělé pokračování... těším se na další díl. Cabotová nikdy nezklame :-)

muchomurka
22.04.2014 4 z 5

Předchozí díly se mi líbily víc, přišlo mi, že tady bylo celkem brzo jasné, kdo je padouch. A občas jak kdyby v knize byly vycpávky, které zdržovaly od děje a k ničemu moc nebyly. Ale oceňuji, že kniha byla čtivá se zápletkou, aniž by musel nastat nějaký rozkol mezi Heather a Cooperem. Líbilo se mi, že jejich vztah byl takový normální, neřešili žádné drama, že se ho někdo snaží svést a on podlehne/nepodlehle. Za tohle velké plus. A další za to, že jsem se u knížky fakt dobře nasmála :-)
Jsem zvědavá na další díl!

patricka
06.02.2014

Dostala jsem se ke knížce, aniž bych předtím četla předchozí díly, takže jsem se na začátku trochu ztrácela. Ale za chvíli už to bylo dobrý a mám z knížky skvělý pocit.

luciefeix
05.01.2014 4 z 5

další vtipné pokračování jen minulí díl jsem četla nekdy pred skoro 4 lety tak si vzpomenout co v nem bylo bylo těžké :D

vaili
02.01.2014 4 z 5

Dobrá jako předchozí díly, pobaví, příjemné čtení..

Pakuna
30.11.2013 5 z 5

Heather Wells opět nezklamala!!!
...a Cooper je skvělý chlap :)

detektivní a krimi romány univerzita

Meg Cabot
americká, 1967