Pája699 Pája699 komentáře u knih

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Trošku pomalejší rozjezd, ale pak se nešlo od knihy od trhnout jak mě to v táhlo do děje. Škoda, že jsem knížky nečetla popořadě, takhle by se určo konal větší wow efekt na konci rozuzlení. Ale i tak to byla jízda a nesmrtelneho Davida Rakera prostě žeru :-)

31.01.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Pro mě je tato kniha nejlepší z celé série. Silný příběh, vážné téma, jak se ženami zachází pomalu jako s kusem hadru. Jak si může někdo dovolit soudit jiný a určovat jim osud, když sám je pro mě pro společnost tím největším zlem. Kniha mě dostala a bavila. Asad, Rose a Carl je super vyšetřovací trojka...

28.01.2020 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

S touto knihou jsem tak nějak na vážkách...pan Weaver umí psát velmi čtivě a napínavě, o tom žádná... všechno tohle kniha měla,ale upřímně tento děj mě nijak zvlášť nezaujal, nenadchl. V závěrech je mistr..vždy se mi líbí, jak je vše dopodrobna vysvětleno. I tak se těším na další knihu autora :-)

23.01.2020 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Skvělé! Colleen mě ani v této knize nezklamala a vtáhla mě do děje...smutné...emotivní...krásně propracovaný příběh. Přečteno za jediné odpoledně ( jak jinak :-). kniha opravdu nemusí mít 500 stran, aby vás bavila. Méně je někdy opravdu více. Miluju knihy od této autorky :-)

20.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Tak tohle byla neskutečná jízda :-) Nikdybych nevěřila, že mě příběh o dvou homosexuálech takhle nadchne. Prostě PECKA a knize nemám co vytknout!! Příběh Wesleyho a Jameiho mě fakt bavil. Přečteno za jedno odpoledně a jsem zvědavá, jak kniha MY bude pokračovat. Těším se...

20.01.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Mě se kniha moc líbila, ale je fakt, že ten konec už byl i na mě trošičku moc :-) a spisovatel má určitě leší knihy, proto ubírám jednu hvězdu. Jinak ale nemám co jiného vytknout. Kniha se četla sama, zajímavý příběh.

16.01.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Napínavé, čitvé...prostě PERFEKTNÍ. Nemá cenu se dlouze rozepisovat..Angela je sázka na jistotu a zatím mě její knihy nikdy nezklamaly.

13.01.2020 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Za mě opravdu strhující příběh, který má grády a je plný napětí. Gwen je pro mě hrdinka, která se s osudem porvala statečně. Během chvilky se jí změnil život, když zjistí, že manžel je sériový vrah....už se moc teším na druhý díl, který na mě v knihovně čeká :-)

08.01.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Cartera prostě miluju, jen nevím, jestli bych s ním chtěla sdílet jednu domáctnost :-D Všechny knihy jsou zvrácené, drsné, brutální...ale tohle napětí prostě miluju. Zatím mě žádná kniha nezklamala. Tehle vrah u mě boduje...takhle si pohrát s obětí...brrr...něchtěla bych se mu dostat na seznam. Rozuzlení vraha mě hooodně překvapilo. No nic, nebudu mrhat časem a jde se na další díl :-)

05.01.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Po přečtení této knihy, si asi dobře rozmyslím, jestli budu vůbec ještě někdy stavět sněhuláka :-) Druhé setkání s autorem a určitě ne poslední. Ze začátku se, měla trošku zmatek ve jménech, kdo je mrtví a která z žen ještě není, ale pak to do sebe krásně všechno zapadlo. Překvapivě jsem vraha odhadla. Kniha napínavá a čtivá.

05.01.2020 4 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

I když od začátku knihy se už ví, kdo je vrah, tak to pihu na kráse neubralo :-) Knihu jsem zhltla v pauzách vánočních svátků. Zajímavý a děsivý příběh v jednom. určitě si od autorky ráda přečtu další knihu.

30.12.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Na můj vkus trošičku zdlouhavé a řešilo se pořád totéž, ale i tak jsem knihu zhltla za dva večery :-) krásně se čte...podařilo se mi i odhalit pointu i vraha....co si budeme povídat, moc lidí na výběr nebylo :-)

23.12.2019 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Super počtení, ze kterého až mrazí. Pro mě zatím nejlepší díl, co jsem od autorky četla. Téma je hodně citlivé, když se jedná o děti...rodiče si sahají až na samé dno a jsou schopny udělat cokoli, aby dostali děti zpět domů. Druhá linka děje, by tam ani nemusela být...trošku mi to kazilo napětí a svým způsobem zdržovalo :-)

20.12.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvělá, dobře napsaná kniha od této autorky. Víkend na zasněžených horách má být pohádka, v tomto případě tomu tak není. Nejde elktrika, cesty jsou nesjízdné, jste uvězněni s lidmi, které neznáte a vrah to tam kosí jak figurky na šachovnici. Vraha jsem trochu tušila, ale motiv me překvapil. Autorka nás nechává v napětí až do konce. No a ten závěr na poslední stránce? tak to jsem opravdu nečekala :-)

17.12.2019 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Určitě skvělá knížka se zajímavým příběhem...ALE....za mě tedy je tam pár otazníku a nemám odpovědi...pro mě málo vystvětlení nad určitýma věcma, ale to nechci nic prozrazovat, tak nemůžu rozepsat :-) předešlé knihy se mi líbili více....

16.12.2019 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opět povedená kniha. Zamotaný jak blázen.. to rozuzlení....bomba. Tehle autor prostě umí. Za mě spokojenost.

11.12.2019

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Naprostá PECKA....pro mě zatím nejlepší díl, který byl plný zvratů...místama jsem ani nedýchala... Davida jsem si prostě zamilovala....no a ten konec...běžím do knihovny pro další díl :-)

09.12.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Perfektní detektivka, kde nechybělo napětí a vzrušení. Krásně se to četlo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Některé pasáže byly z lehka přitažené za vlasy, ale i tak za mě moc povedené :-)

02.12.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Miluju oddělení Q, ale tako kniha je pro mě menším zklamáním. Ať jsem se snažila sebevíc, tak jsem tomuhle dílu nepřišla vůbec chuť. Děj byl nudný, zdlouhaví a nebavil mě. Po celou dobu jsem se nemohla pořádně začíst. Autor má určitě lepší knihy. Tím nechci odradit další čteřáce, každý máme jiný vkus :-)

02.12.2019 2 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Děj upřímně není bůh ví co, ale jinak super oddechovka u který jsem se smála od začátku a ž do konce :-) Samý sex a humor :-) určitě si přečtu další knihy od autorky.

28.11.2019 5 z 5