Ossinky Ossinky komentáře u knih

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

Rodinný příběh, děj odehrávající se na jednom místě, hezky psané, chvílemi jsem se i zasmála. Dobře se četla, ale myslím že o této autorky prozatím nic dalšího zkoušet nebudu.

16.08.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

V průběhu čtení jsem si myslela, že knihu ani nedočtu, přitom Oběť bez tváře jsem doslova zhltala. Moc postav a přeskakuje mezi Dánskem a Švédskem - chvílemi jsem se ztrácela. Detektivové dělají podle mě začátečnické chyby nebo to spisovatel až tak neřeší, což je škoda. Ve třetí třetině do sebe děj konečně zapadne a je znám vrah a motiv. Musím říct, že Ahnhem tedy fantazii má, ale kdybych tuto knihu četla jako první, asi bych si další nepřečetla.

12.08.2019 4 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Napínavý příběh který má spád hned od první stránky, trošku mi lezla na nervy Suzie a její neskutečná naivita, ale když "procitla" dokázala si vynadat a nafackovat. Přečteno za tři dny.

31.07.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Řekla bych že po Dívce v ledu, je tohle jeho druhá nejlepší kniha. Super super super!!!!

30.07.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Super, jako všechny ostatní.

30.07.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Četla jsem na dovolené u moře, to byla ta správná kniha na pláž, některé pasáže jsem nahlas předčítala mojí drahé polovičce a pobavily. Je to taková oddychovka, v jedné knize celé životy. Byl to můj první počin od Patrika Hartla, tak určitě zkusím i další.

23.07.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Moje první od tohoto autora. Palec nahoru za to, jak autor dokáže ukončit kapitolu že zůstane "otevřená" a až za další čtyři se možná dozvíte jak to dopadlo....napětí, zvědavost jak to bude dál vás žene pořád dopředu. Promyšlenost, fantazie s kterou popisuje situace - fakt super. Jediná vada na kráse je ten "neviditelný" spolužák. Jinak nemám co vytknout a chystám se na Devátý hrob.

20.06.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl jsem viděla jen film ale tato kniha mě dostala, dojala i jsem se zasmála, za mě moc hezký příběh a těším se na Sama sebou.

03.06.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Je to zvláštní jak od jednoho autora se nemůžete nabažit jeho knih a pak přijde nuda v podobě Krasojezdkyně, která mě až do strany 100 fakt nudila, takže jsem ji ani nedočetla.

03.06.2019 1 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Miluju Brynzu, za mě opět palec nahoru, skvělé skvělé, zápletka, Erika a její tým a ten závěr super. I když vrah je znám již od poloviny knížky, vůbec to nevadilo i tak jsem četla jedním dechem.

03.06.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Mám ráda Miniera a jeho temné příběhy. Sestry jsou, řekla bych, nejslabší co se temnoty a vražd týká, jinak je stejně skvělá jako všechny předchozí. Nechyběl dramatický závěr a překvapivé rozuzlení. Já dávám plný počet hvězd.

28.05.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale jsem ráda že jsem vydržela, příběh měl spád a konec byl super. Hezký příběh, dá se říci ze "života".

15.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Moje druhá kniha od Bryndzy, Dívka v ledu byla o chlup lepší, ale i tento příběh byl zajímavý a překvapivý závěr byla třešnička na dortu. Ted na mě čeká Noční lov.

13.05.2019 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Napínavé, přečteno za 2 dny. Je pravda že uvažování 10ti leté holčičky je trošku přehnané ale i přesto dávám plný počet hvězd, skvělý nápad a překvapivé rozuzlení.

02.05.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Asi jsem čekala víc, příběh se chvílemi zdá zmatený že jsem ani nevěděla "kde jsem", nápad dobrý ale Hadrový panák byl asi o chlup lepší. Napínavé to bylo, hlavně ke konci, takže mám přečteno ale nebude to jedna z nejlepších knih kterou jsem četla.

23.04.2019 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Mě se knížka a příběh líbil, po severských kriminálkách kde je to jen brutalita a krev, to byla příjemná napínavá oddychovka. Za mě palec nahoru.

18.04.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc pěkně napsané, hlavně ta část o Osvětimi, musela jsem "odpočívat" od těch zvěrstev která jsou v knize popsaná. Ale konec jsem už četla jedním dechem a zajímavý poznatek na konci. Jodi nezklamala.

18.04.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Po dlouhé době kniha u které jsem brečela smíchy, opravdu naprosto skvěle vtipně napsané. Oddychovka u které se nebudete nudit.

11.04.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Opět skvělé napětí, moc dobře se kniha četla, za mě palec nahoru.

11.04.2019 5 z 5

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason