Léto bez tebe

"Každá rodina má svá tajemství" Pro rodinu Tarrantových byla přímořská chatka v Devonu vždycky dokonalým prázdninovým útočištěm. Zábava na pláži, grilování a teplé letní večery s koktejlem nebo dvěma – co víc si přát? Ale tento rok je všechno jinak. Po nedávné smrti manžela se Olivia snaží dát svůj život znovu dohromady a tráví léto spolu se zbytkem rodiny. Všichni prožívají své lásky, nedorozumění a trápení. Ukazuje se, že Oliviin manžel nebyl jediný, kdo něco skrýval....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405983/big_leto-bez-tebe-d8m-405983.jpg 3.882
Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Motto

Summer at Shell Cottage, 2015

Kniha Léto bez tebe

yonda
07.10.2021

Příběh jakoby prvních 320 stran přešlapoval na místě. Teprve po jejich zdolání jsem se dokázala začíst a tak mohu dát alespoň ty dvě malé hvězdičky.

KatkaHutyrová
26.06.2021

Moc milá a laskavá knížka o tom, že zvládnete víc, než si myslíte. Knížka o tom, že vždycky se dá začít znovu. A že je lepší odpustit a zapomenout, než se užírat vztekem a sebelítostí. Ideální příběh na dovolenou, na léto, na prázdniny...

Četlo se to hezky, ale upřímně - čekala jsem přece jen malinko víc. Četla jsem všechny knížky od Lucy Diamond a všechny patří mezi moje nejmilejší. Tato mi přišla taková... když už jsem to četla, tak mě to bavilo, ale nic mě nenutilo najít si čas na čtení. Je to poklidná kniha s příběhem, který Vás pohladí po duši - zároveň ho ale velmi rychle zapomenete. Jeden z mnoha. Jen oddechovka pro letní dny. Když na to přistoupíte, budete nadšení. Já jsem čekala větší hloubku a poselství mezi řádky, takže jsem trochu zklamaná.

Mrňous1
16.03.2021

Nedočetla jsem, přestože tuto autorku mám velmi ráda. Nevím, kniha mi neseděla, mám pocit, že postavy mi lezly na nervy, to se mi ještě u této autorky nestalo.

Evka27
20.08.2020

Románek pro ženy na léto

Toňula
15.06.2020

Čtivý, ženský román vyprávěný pohledem více osob, což mi vyhovuje, možná trochu sladkobolnější než její předešlé, ale nezklamala.

LucyA7
03.05.2020

Oddychová četba v nejlepším slova smyslu. Snad u každé ženské hrdinky bylo něco, o čem jsem mohla říct - tak tohle taky znám. Byla to moje první knížka této autorky a možná zkusím i jiné.

broskev28
01.05.2020

Nejen letní, ale i jarní a koronavirová oddychovka - vyzkoušela jsem a mně se knížka četla bezvadně. Na rozdíl od posledně čtené Co zbylo z mé sestry jsem si po několika prvních kapitolách vůbec neuměla představit, kam až mě zavede. Vyhovovalo mi, jak autorka dokázala popohnat děj - v první kapitole uplynulo snad třicet let!
Postavy byly víceméně sympatické, baculka Harriet je určitě lékem pro všechny normální, tedy dietu nedržící a na svůj vzhled nehledící ženy: když máš pochybnosti, najez se! Ale jinak bych podepsala komentář ossinky: jsem ráda, že jsme tuhle knížku do naší knihovny pořídili, ale další knihy této autorky asi vyhledávat nebudu.

xena2711
06.04.2020

Příběhy jedné rozvětvené rodiny. Přestože se zdá vše neřešitelné a zapeklité, vždy se najde rovnováha pro všechny....Pohodové čtení na jedno odpoledne.