Ormos Atalia Ormos Atalia komentáře u knih

Dobrodinec Dobrodinec Ridley Pearson

Příběh se mi moc líbil, četlo se to velmi dobře.

08.09.2014

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Od knihy jsem čekala něco jiného, takže mě vůbec nenadchla.

14.08.2014

Levhart Levhart Jo Nesbø

...mám moc ráda severské autory, kteří mě svými příběhy nikdy nezklamou a už teď se těším na další příběhy s Harrym Holem.

04.08.2014 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Každý by se měl po přečtení této knihy zamyslet nad dnešním světem a sám nad sebou.

15.06.2014

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

No, tak co na tuhle knihu říct? Pro mě je to neskutečný brak! Člověk přečte cca 600 stran a nic se pořádně nedozví. Jsem ráda, že jsem měla knihu jen půjčenou od sousedky a nekupovala jsem si jí, ani nepřála k narozeninám/Vánocům, protože by to byly vyhozené peníze. Další 2 díly už nemám chuť číst. Ale chápu, že jsou čtenáři, kterým se příběh líbí.

06.03.2014

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Silný příběh odehrávající se v hrůzostrašné době, kdy lidé přicházeli o svou svobodu, důstojnost a lidskost celkově. Příběh mladé slečny Dity, která sice svobodná není, ale její mysl svobodná je a její odvaha ji hnala kupředu. Ačkoliv je tento příběh plný hrůzy a beznaděje, určitě stojí za přečtení!

01.03.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha se čte jedním dechem. Parádní příběh, který člověka donutí k zamyšlení. Jen u toho konce jsem čekala něco lepšího.

07.02.2014 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Paganiniho smlouva mi přišla jako nejslabší ze všech 4 knih od Larse Keplera, ale rozhodně stojí za přečtení.

03.01.2014

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Moc jsem se na "Písečného muže" těšila a příběh mě nezklamal. Přečetla jsem ho jedním dechem. Jen bych dala malé mínus závěru knihy, ten se mi nezdál moc povedený.

26.12.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Perfektní příběh, četlo se to jedna báseň :-) Je to má druhá kniha od Larse Keplera, ještě se chystám koupit si " Písečného muže" a už se na něj moc těším.

27.08.2013

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Perfektní příběh, ... knížku jsem dostala k narozeninám a s nadšením jsem ji přečetla. A už nyní se těším na další dějovou linii s komisařem Linnou.

30.07.2013 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Příběhy s Lincolnem Rhymem jsou mé nejoblíbenější, takže za mě palec nahoru :-) jen ten konec mě tak trochu překvapil, jelikož se tam objevila postava z jiné Deaverovské knihy, kterou jsem zatím nečetla, tudíž jsem neznala příběh toho tzv. Hodináře.

16.07.2013

Závoj strachu Závoj strachu Samia Shariff

Chvílemi až neuvěřitelný příběh, ve kterém musí hlavní hrdinky čelit hrůzám a teroru ze strany své rodiny, přečtete velmi rychle a následně se neubrníte svému vnitřnímu porovnání života ve střední Evropě oproti životu v muslimském světě.

03.07.2013 4 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Knížka se mi četla dobře, byla napínavá,ale více ně nadchly tyto knihy od tohoto autota,a to: Sběratel kostí a Tanečník. Ale je to jen můj subjektivní názor.

31.05.2013

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Celkově trilogie Milénium patří k mým nej nej knihám, které jsem v poslední době četla.

07.05.2013

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Jeffery Deaver opět nezklamal, je to moje druhá knížka, kterou jsem od tohoto autora přečetla jedním dechem :-) Určitě stojí za přečtení - perfektní příběh, napínavý děj, nečekaný konec - zkrátka super!

05.05.2013

Sisi: sen o lásce Sisi: sen o lásce Gabriele Marie Cristen (p)

Knizka se mi moc libila...Sissi by si s jeji povahou,nazory a myslenim vubec,zaslouzila zit v jine dobe.Oddychove cteni,ktere muzu jen doporucit.

21.04.2013

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Od teto knihy jsem cekala trochu neco jineho,takze me nenadchla.Mozna,kdyby mi bylo mezi 15-18 lety,tak bych ji hodnotila a ocenila jinym zpusobem.

21.04.2013

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Snad nejlepší detektivka za posledních dobu, která se mi dostala do rukou. Skvělý příběh se zajímavým resp. nečekaným koncem ve smyslu toho, kdo je vlastně Mesiáš. Určitě doporučuju!!! :-)

29.03.2013

Utopie Utopie Thomas More

Zajímavá četba idealizovaného chodu a pravidel společnosti, lidí žijících v popisovaném utopickém prostředí.

20.03.2013