Ormos Atalia Ormos Atalia komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tahle kniha mě dostala...skvěle napsáno,perfektně vylíčeny charaktery a pocity postav.

03.08.2019 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milé a oddechové čtení,sice už mi není -náct,ale příběh se mi líbil a četl se velmi rychle.

23.08.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Zábavná kniha, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne :-)

09.06.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Perfektní kniha, můžu jen doporučit. Četla se jedním dechem. Jsem ráda, že jsem si jí pořídila!

07.08.2015 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

...v půlce jsem se přistihla, že mě čtení nebaví. Poté se to trochu "rozjelo", ale knížka mě moc nenadchla. Více se mi od Mo Hayder líbila kniha UNESENÁ.

14.06.2015

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

U této knihy jsem se nejen dozvěděla několik důležitých věcí z oblasti lidské psychologie a výchově dětí, ale také jsem se pobavila, jelikož kniha je napsána velmi milou formou, která vás pohltí.

19.05.2015 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Unesená je první kniha, kterou jsem od této autorky četla a musím jí dát určitě palec nahoru :-) Líbil se mi příběh a zvraty, které ho provázely. Určitě tato kniha stojí za přečtení.

28.04.2015 4 z 5

Snídaně u Florentýny: Dopolední kuchařka pro dceru Snídaně u Florentýny: Dopolední kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Tato kuchařka je napsaná velmi zajímavě - prolínají se zde recepty s autorčiným vyprávěním. Líbí se mi její design i fotografie.

20.04.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Možná o něco více se mi líbil Sněhulák a Levhart, ale knihu můžu určitě doporučit, baví mě sledovat životní eskapády Harryho H.

15.04.2015 3 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Já prostě Steinbecka zbožňuju... s jeho knihami člověk nemůže člověk šlápnout vedle. Opět jsem se přesvědčila, že je to spisovatel s velkým S. Na východ od ráje je příběh s propracovanými postavami a životními moudry, který vás do sebe vtáhne. Až si říkám, jak ráda bych se setkala se Samuelem Hamiltonem a také s Leem. Určitě doporučuji k přečtení.

17.03.2015 5 z 5

Opožděné vzpomínky Opožděné vzpomínky Evelina Merová

S paní Evelinou Merovou jsem měla možnost se setkat osobně na naší univerzitě, kam byla pozvána jako host k tématu: holocaust. Je to neuvěřitelně silná a vitální žena, a to i přes ty hrůzy, které musela prožít. Určitě doporučuji si její knižní životopis přečíst.

14.01.2015 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Tak jsem dočetla poslední díl pentalogie, který se mi (stejně jako díl 1.) líbil nejvíce.

10.12.2014 4 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Tento 3. díl se mi líbil zatím nejméně.

01.12.2014 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Druhý díl mě oslovil již méně, ale přesto se těším na další díl a na to, jak se bude život přeživších sourozenců vyvíjet dál.

19.11.2014 3 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Trošku mi vadil konec knihy - přišlo mi to zdlouhavé a svým způsobem už zbytečné. Ale jinak se mi příběh moc líbil, četl se velmi dobře.

16.11.2014 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Při četbě této knihy mě to nutilo číst dál a dál. Člověka to vtáhne do příběhu a soucítí s hlavními postavami. Teď se vrhám na 2. díl této pentalogie.

15.11.2014 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Krásný, pohádkový a velmi čtivý příběh z Aljašky.

31.10.2014 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Také musím říci, že mě kniha začala bavit až po půlce. Potom se příběh teprve rozjel a čtení bylo zajímavější.

25.10.2014

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Výborný příběh, četlo se to jedním dechem. Zkrátka když milujete příběhy s Harrym, tak není co dodat :-)

20.10.2014 5 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Opět parádní příběh, který mě nezklamal.

04.10.2014 5 z 5