Vykoupení ohněm

Pentalogie: Květy z půdy, Lístky ve větru, Vykoupení ohněm, Setba minulosti, Zahrada stínů Třetí díl monumentální pentalogie. Cathy a Chris žijí tajně v nezákonném svazku jako manželé a vychovávají Cathyiny dva syny Joryho a Barta. Zdá se, že v jejich životě konečně zavládlo štěstí, ale jen do chvíle, než se do záhadného domu v sousedství přistěhuje tajemná dáma v černém......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1232/big_vykoupeni-ohnem-mJT-1232.jpg 4414

Květy z půdy 3.

Vydáno: , Ikar (ČR)

If there be thorns, 1981

Kniha Vykoupení ohněm

Kniholenka9
20.10.2020

U tohoto dílu mi moc nevyhovovalo vyprávění z pohledu Joryho a Barta. Tahle kniha mě bavila ze všech nejméně z celé série.

Monkas1
10.10.2020

Doporučuji

martunka
04.09.2020

Napínavý a silný příběh....

Alienn
04.04.2020

Tento díl se mi líbil o něco více než předchozí. Moje sympatie hlavní hrdinka ani v této knize nezískala a bohužel je neměl ani Chris. A jsem zvědavá s čím autorka přijde v dalším pokračování.

minde
25.11.2019

Do toho třetího dílu se mi moc nechtělo, protože druhý díl už mě tak moc nebavil, a já jsem si říkala, že už to bude nuda, co se tam bude asi řešit. Ale ještě, že jsem to nevzdala, když se to pak rozjelo, nedokázala jsem přestat číst. Z Bárta jsem fakt měla strach a Cathy mi bylo líto. Fakt skvělé a napínavé pokračování, které mě nutí pustit se do dalšího dílu.

Čendovamáma
14.09.2019

Třetí díl mě bavil, jen stěží jsem knihu odkládala...počtení plné zvratů, dramatických okamžiků, člověk moc nevěděl, co se bude odehrávat dál...
Cathy mi tentokrát lezla na nervy méně než ve dvojce, bylo mi jí někdy líto...dobře propracované charaktery postav, Bart samozřejmě top :-)
Slušné 4*

MirkaProk
28.05.2019

Tento díl byl o trochu lepší než díl druhý, ale na první díl, který mne úplně uchvátil nemá. Bart je psychopat, kterého bych se bála a obdivuji všechny, kteří s nim měli trpělivost a neustále ho omlouvali a zastávali se ho a Amos to byl druhý blázen. Celou ságu nakonec někdy přečtu, protože mne zajímá, jak se to bude vyvíjet dál, ale jinak to nejsou knihy, které bych někdy chtěla číst znovu.

oluskace
05.03.2019

Nevim jak u vás, ale u mě docela sousto na psychiku ( Bart). Musim si přečíst něco jiného než začnu číst další díl. Ale jinak jsem s knihou spokojená