Zahrada stínů

Pentalogie: Květy z půdy, Lístky ve větru, Vykoupení ohněm, Setba minulosti, Zahrada stínů Pátý a poslední svazek rozsáhlé ságy jako by svým návratem ke kořenům prokletí rodu Foxworthů uzavíral kruh. Očima babičky Olivie vrací autorka děj až do jejího mládí, do doby, kdy se jako mladá dívka plná ideálů poprvé setká se ctižádostivým Malcolmem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12100/big_zahrada-stinu-nju-12100.jpg 4.3336

Květy z půdy 5.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Garden of Shadows, 1987

Kniha Zahrada stínů

Kniholenka9
03.11.2020

Tento díl byl velice zajímavý a vysvětlil plno věcí z předchozích knih.

Dejnau
24.09.2020

Tuhle knihu jsem objevila vyřazenou v knihovničce na vlakovém nádraží v Mikulově při čekání na spoj. Přiznám se, že jsem si ji původně vzala kvůli barvě (fialové provedení) a odložila ji na později s tím, že jí dám šanci třeba na dovolené. Přečetla jsem ji jedním dechem a určitě si ji nechám.
Po dlouhé době kniha, která mě bavila od začátku do konce.
Napětí, zápletka, prostě doporučuji.

bara-z5649
16.04.2020

Celá série vám po tomto díle bude dávat větší smysl.... co se vlastně stalo atd. Ale za mě je to ten nejslabší díl z celé série. Ale opravdu nelituji přečtení.

Alienn
04.04.2020

Tento díl se mi líbil srovnatelně s tím prvním. Také se mi nejlépe četl. Myslím, že všichni, kteří se do této série pustí, by si měli rozhodně i tento poslední díl přečíst. Spoustu věcí vysvětluje.

Čendovamáma
22.11.2019

Kniha je skvělá ! Plná napínavých zvratů, výborně napsáno. Jen těžko se mi odkládala, pro mě z celé ságy druhý nejlepší díl ( po Květech z půdy ).
Paní autorka se mi svým stylem dostala pod kůži a už se těším, až si přečtu její další pentalogii :)

cipperka
20.07.2019

Strhující závěrečný díl celé pentalogie

oluskace
21.03.2019

V tomto dílu něco chybělo. Moc mě nebavil

Janule809
30.01.2019

Poslední díl vše vysvětluje.. krásně napsané a velmi čtivé.