Nemilovaná

od:


KoupitKoupit eknihu

Pentalogie: Nemilovaná, Temný stín, Zklamané srdce, Příslib naděje, Pavučina snů


Heaven Leight- nejkrásnější dívka z Winneroow v horách Willies v západní Virginii, a taky nejstarší z pěti sourozenců neskutečně chudé rodiny Casteelových si prožívá nejhorší dětství jaké může mít....

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/16753/casteel-nemilovana.jpg 4.5107

Série:

Casteel (1.)

Orig. název:

Heaven (1985)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Přidat komentář
Edona
05. srpna

Od Andrews již mám pár pentalogií přečtených, tato autorka mě snad nikdy nezklame. Nemilovaná patří mezi lepší knihy, rozhodně to byla poutavá četba. A já se těším na pokračování.

NathalieVerdun
20. června

Zatiaľ som prečítala prvé 2 diely a príbeh ma mimoriadne očaril. Postavy perfektné, ale pri štýle tejto série som už tŕpla čo sa im stane.

krtica
28.10.2017

Opět zajímavý námět,jsem zvědavá,jak se bude příběh vyvíjet dál...

zelenoocka65
22.07.2017

Ahojte .. Precitala som 3 diely z tejto serie a velmi sa mi to pacilo. nemozem vas poprosit o dalsie 2 diely ale v elektronickej forme, prosiiiiim. Nikde som tie knihy neobjavila. Tato autora ma velmi oslovila. Moj email je ... zelenoocka@zoznam.sk

Mandy412
08.06.2016

Myslím, že tohle je nejlepší série. Jen u Nemilované se mi stalo, že jsem se těšila ze školy domů, až budu dál číst jak to dopadne. I dnes se k této sérii ráda vracím, což o ostatních říct nemohu.

edith79
11.05.2016

Jak nemilovat Nemilovanou? Krásné, zvrácené, dojemné čtení. Tohle je prostě nezaměnitelný rukopis V.C. Andrews. Srdce by vám to utrhlo, ale musíte číst dál.

Ivana255
23.04.2016

Super čtení. Měla jsem strach, že druhá půlka, kdy byla Heaven u "matky", mě tolik bavit nebude, ale kniha se krásně četla od od začátku do konce.
Jako první od této spisovatelky jsem četla Květy z půdy, Nemilovaná se mi líbilo víc.
Za mě pěkné, pěkné...... Těším se na další díl.

salča
25.02.2016

Krásné a poutavé čtení.Hltala jsem jeden díl za druhým a pak mi bylo líto,že už jsem to dočetla.

evca7271
17.02.2016

Velice pekne kniha a dost napinava,uz se tesim na dalsi dil

LéňaM
03.11.2015

Celá pentalogie se mi moc líbila. Nedá se napsat krásný příběh, příběh je moc smutný a čtivě napsaný. Hltala jsem každý díl. Okouzlil mě jeden důležitý hrdina Troy, škoda že takové lidi jsou pouze v knihách, byla to krásná čistá duše.
Tak jako všechny díla od této autorky, zvrhle a dobře napsané. Za mě doporučuji! Z příběhu jsem nadšená a je to jeden z těch co dlouho v člověku zůstanou.

Katschka
02.03.2015

Srdcová záležitost, nejen tato kniha, ale celá série. Už ani nevím, kolikrát jsem je všechny četla... Nemám co víc k tomu říct, po dočtení Pavučiny snů si každý udělá svůj vlastní obrázek.
Rozhodně nemůžu jinak, než dát pět hvězd a vřele doporučit!

Val
02.03.2015

První díl pentalogie a čiré nadšení..... Neuvěřitelně skvěle popsané charaktery postav a děj od kterého je problém se odtrhnout. Je fakt, že ke konci knihy jsem trochu přestala chápat Heaveniny myšlenkové pochody a její neustálé sebeobviňování mě vyloženě rozčilovalo, nicméně hlavní postava nebude konat tak , jak by si to čtenář přál, že ..... :-) Těším se na druhý díl .

Poutnice
09.10.2013

původně jsem měla sérii i v oblíbených - četla jsem je před lety. A tak jsem se rozhodla že si je přečtu znovu, jen tak pro radost. A nastal problém...Po přečtení prvního dílu, jsem se rozhodla nepokračovat a přehodnotit. A proč? Protože Heaven měla opravdu hrozný start do života, kruté dětství, pak ji prodali, ještě horší byla její "adoptivní" matka. V jejím dospívání byly sice světlé okamžiky, ale pořád to byly jen "bonbóny v krutosti klece"...A pak najednou dostala šanci začít znovu. Povznést se nad všechno, zkusit najít cestu zpátky ke své rodině, zjistit, jestli se její otec opravdu polepšil...a protože to dopadlo, jak to dopadlo, soudím, že od konce tohoto dílu jsou všechny nešťastnosti její vinou. Může si za ně svým způsobem sama...

kniha se čte ale velmi dobře a určitě budete chvilkama i ronit slzy

Jituška
23.08.2012

Celá Casteel se mi líbila, působivé čtení..... Nyní čtu další serii od této autorky

Lenka 13
07.02.2012

První kniha od této autorky kterou jsem přečetla,smutný poutavý příběh,moc pěkné čtení.

belluska.zlin

Skvělá autorka a ještě skvělejší kniha. Osobně jsem ji přečetla 13krát......

Autor a jeho další knihy

Virginia Cleo Andrews

Virginia Cleo Andrews
americká, 1923 - 1986

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených194x
v Čtenářské výzvě4x
v Doporučených14x
v Knihotéce78x
v Chystám se číst40x
v Chci si koupit7x