Svítání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtrnáctiletá Dawn je chudá, ale šťastná. Miluje svoji rodinu a ze všeho nejraději zpívá. Když se na nové škole sblíží s okouzlujícím Philipem a k tomu dostane sólo na jarním koncertu, zdá se, že vše spěje k dokonalému, skoro až pohádkovému konci. Jenže tenhle svět není světem pohádek, a tak zdánlivá idyla záhy končí...

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15613/big_svitani-XVD-15613.jpg 4.2105
Série:

Svítání 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Secrets of the Morning, 1991


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Svítání

pavlinkaa
23. září

Opět krásný příběh. Těším se na další díly.

čef
31. srpna

Dostal jsem chuť na změnu a místo thrillerů jsem si dal ženský román a ještě k tomu začátek pětidílné rodinné ságy. Tak jsem se do toho pustil očekávaje spoustu lásky-pásky a ejhle, nebylo to zas až tak unylé. Spousta dramatických událostí, hádek a samozřejmě milostných návrhů skoro až do konce dovedených. Také knize pomáhá vyprávění v ich formě, hned je to více čtivé. Kniha má tedy zasloužený úspěch i u mne a další díly si také přečtu.


Efča.M
23. července

Pár rodinných ság od autorky už jsem přečetla, takže pro mě byl děj občas trochu předvídatelný a taky se mi moc nezdálo chování policie, podle mě byli až moc necitliví. Ale jinak se kniha četla dobře. Těším se na další díly.

Buchtičkajani
25. května

Uf, moc pěkná a zároveň smutná knížka.Chvíli mi trvalo, než jsem se začala, ale pak už se četla sama. Příběh plný zvratů a překvapení. Moje první knížka od autorky a rozhodně ne poslední.

lucakuca
27. dubna

Šupenzí! Chudák lepá Dawn, její život je tobogán, tak prudký, tak zakroucený a tak nepředvídatelný. Nehorázně čtivé! Rychlo čtivé!

Berulidemknihy
09. ledna

Milé a zajímavé překvapení, četla jsem knihu již dvakrát takže mě zas tak nevyvedla z míry, ale na pár detailů jsem pozapomněla, veliké plus bych dala čtivému stylu psaní autorky:3 i přes malá písmenka jsem nedokázala přestat číst!
Chápu, co mě jako mladší zaujalo!

LéňaM
22.10.2019

Opet pěkné čtivé dílo teto prapodivne autorky,ktetou mam moc ráda .
Kniha se mi moc líbila

livana
19.08.2019

velice dobře napsaná kniha. Mělo to spád, napětí a neuvěřitelné zápletky

1