Svítání

Čtrnáctiletá Dawn je chudá, ale šťastná. Miluje svoji rodinu a ze všeho nejraději zpívá. Když se na nové škole sblíží s okouzlujícím Philipem a k tomu dostane sólo na jarním koncertu, zdá se, že vše spěje k dokonalému, skoro až pohádkovému konci. Jenže tenhle svět není světem pohádek, a tak zdánlivá idyla záhy končí...

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15613/big_svitani-XVD-15613.jpg 4.2105

Svítání 1.

Vydáno: , Knižní klub

Secrets of the Morning, 1991

Kniha Svítání

pavlinkaa

Opět krásný příběh. Těším se na další díly.

čef

Dostal jsem chuť na změnu a místo thrillerů jsem si dal ženský román a ještě k tomu začátek pětidílné rodinné ságy. Tak jsem se do toho pustil očekávaje spoustu lásky-pásky a ejhle, nebylo to zas až tak unylé. Spousta dramatických událostí, hádek a samozřejmě milostných návrhů skoro až do konce dovedených. Také knize pomáhá vyprávění v ich formě, hned je to více čtivé. Kniha má tedy zasloužený úspěch i u mne a další díly si také přečtu.

Efča.M

Pár rodinných ság od autorky už jsem přečetla, takže pro mě byl děj občas trochu předvídatelný a taky se mi moc nezdálo chování policie, podle mě byli až moc necitliví. Ale jinak se kniha četla dobře. Těším se na další díly.

Buchtičkajani

Uf, moc pěkná a zároveň smutná knížka.Chvíli mi trvalo, než jsem se začala, ale pak už se četla sama. Příběh plný zvratů a překvapení. Moje první knížka od autorky a rozhodně ne poslední.

lucakuca

Šupenzí! Chudák lepá Dawn, její život je tobogán, tak prudký, tak zakroucený a tak nepředvídatelný. Nehorázně čtivé! Rychlo čtivé!

Berulidemknihy

Milé a zajímavé překvapení, četla jsem knihu již dvakrát takže mě zas tak nevyvedla z míry, ale na pár detailů jsem pozapomněla, veliké plus bych dala čtivému stylu psaní autorky:3 i přes malá písmenka jsem nedokázala přestat číst!
Chápu, co mě jako mladší zaujalo!

LéňaM
22.10.2019

Opet pěkné čtivé dílo teto prapodivne autorky,ktetou mam moc ráda .
Kniha se mi moc líbila

livana
19.08.2019

velice dobře napsaná kniha. Mělo to spád, napětí a neuvěřitelné zápletky