Virginia Cleo Andrews

americká, 1923 - 1986

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Populární knihy

/ všech 37 knih

Komentáře (13)

EvikU.
EvikU.
30.10.2020

Od této autorky jsem četla sérii Květy z půdy. A nevěřila jsem vlastním očím. Děsivé a smutné. Ale čtenář prostě musí číst dál, musí vědět jak to dopadne. A o to asi téhle autorce jde. Po dočtení knih jsem byla smutná, ale plná příběhu. Rozhodně se mi nestalo, že bych nevěděla za tyden, co v knize bylo, jak moc mě to vzalo. Už mám doma další sérii, která čeká na přečtení.

baral
baral
18.05.2016

Výborná autorka,"Paní spisovatelka"když nějaké její knihy objevím,tak okamžitě je musím přečíst.Její knihy jsou tak čtivé,že vás vtáhnou do děje a nepustí dokud nedočtete poslední řádek. Jsou plné zvratů a člověk hltá knihu za knihou, aby zjistil jak to skončí.


Mandalka74
Mandalka74
30.08.2015

Moje oblíbená autorka už hodně let. Ráda se k jejim knihám vracím a budu vracet. Doporučuji.

ptavichripkaa
ptavichripkaa
26.08.2015

Výborná autorka, její knihy vás vtáhnou do děje a nepustí dokud nedočtete poslední řádek. Její pentalogie jsou plné zvratů a člověk hltá knihu za knihou, aby zjistil jak to skončí. Miluju pentalogii svítaní o Dawn. Vždycky se po nějakém čase ke knihám vracím a ráda si je přečtu znovu.

tob1
tob1
01.09.2014

Již dříve jsem četla několik jejich pentalogií. Je hodně těžké se od čtení odtrhnout, někdy jsem zvládla i knihu za den..:) Čtení je poutavé a plně Vás pohltí.

dove
dove
04.03.2014

Všechny knížky, které jsem od této spisovatelky četla mě absolutně pohltily a čtou se velmi rychle - úžasný styl vyprávění, nenašla jsem zatím ani část vyprávění, kde bych se nějak nudila. Náměty knížek jsou také velmi zajímavé. Pro mě náhodou poznaná spisovatelka, která se stává mou oblíbenou. Určitě si přečtu ještě spoustu jejích knih. Doporučuji.

gabca007
gabca007
02.12.2013

Spisovatelka je výborná vypravěčka, děj vás okamžitě strhne. Zatím jsem četla jen pentalogii Landry - a to celé jen 3 díly. Čtvrtý mne nijak neoslovil a pátým se spisovatelka vrací na začátek všeho, což já nějak nemusím. Ten příběh je plný smutku a mám pocit, že autorka se snaží uplatnit co nejvíc amorálních situací a mne to chvílemi ( obrazně řečeno ) až dohánělo k depresi. Chtěla jsem si původně přečíst hned i Květy z půdy, ale budu muset chvíli počkat a raději se vrhnu na nějakou veselejší knihu.
Ale jak píšu, spisovatelka vás umí vtáhnout do děje, a to ostatní je pouze věc názoru.

lenickahrus
lenickahrus
18.10.2013

Co dodat, její knihy se čtou báječně, mám přečtené tři pentalogie, květy z půdy jsou moje oblíbené, ale i ostatní knihy se mi četli velmi dobře. A vím, že tyto knihy mohu číst znova a znova a nikdy se mi neomrzí :-)

paloma
paloma
22.05.2013

Velmi se mi líbí styl a způsob psaní této spisovatelky. Její knihy jsou velmi čtivé a dobře napsané, nemají jak se říká hluchá místa. Jen by nemusely být tak strašně smutné.

Lenka 13
Lenka 13
01.03.2012

Zatím jsem od této spisovatelky přečetla dvě pentalogie
a musím napsat že jsem naprosto nadšená.
Určitě se ke knížkám ještě vrátím a těším se na další knihy od této PANÍ SPISOVATELKY,
na které se v nejblížší době chystám. :o)

belluska.zlin
belluska.zlin
30.11.-0001

Skvělá spisovatelka, jeji knížky můžu číst několikrát.

jollie
jollie
30.11.-0001

Báječná autorka báječných knih :-DD.
K těmto knihám se mohu neustále vracet a stále je budu číst jako poprvé :-).

sonihe
sonihe
30.11.-0001

Romantika mého dětství:)