Dušemrdi

Autentický deník sedmnáctileté dívky žijící na předměstí jednoho nejmenovaného německého města. Natascha bydlí pouze se svou matkou, se kterou se věčně hádá. Jedinou útěchu nachází v drogách, na které si ale musí vydělávat prostitucí. Vzhledem k tomu, že vypadá ještě jako dítě, nemá o zákazníky nouzi, i když takových, kteří by se k ní nechovali hrubě, je mezi nimi menšina. Natascha píše do deníčku o všech svých zážitcích až s brutální otevřeností......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31661/dusemrdi-31661.jpg 3.4183

Seelenficker (2007)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Volvox Globator

horkosladka

Surové, ale ze života.

Coolniczka12

Tezko hodnotit. Takova sonda do hlubin duse fetacky a prostitutky. Vulgarity mi nevadily, prispivaly k autenticnosti vypraveni.

IvikaS

Živoucí, opravdové a děsivě bezútěšné, těžko hodnotit.

RunningWolf
31.12.2017

Skvělá rychlovka jako rychlej šlech na cestě z Hlaváku do brlohu.
Bez přetvářky a kurva sprostý.
Možná někdy až moc ale když seš vyfetovaná kráva tak to píšeš jak ti to jen jde.
No proč ne :)

lenkaBajza
16.12.2017

Příliš krátké, vulgární, bez nějaké logické posloupnosti děje. Styl psaní a jazyk mi naprosto nevyhovoval - vím, že se jedná o deník, autor (či překladatel) se snažil vystihnout šokující autentičnost. Věty se neustále opakují, bohužel ne třeba po třech stranách, ale po 3 větách... ne, neoslovilo mě to.

Elkiss
11.10.2017

Chaos a zoufalost na Vás dýchne z každé strany. Pokud se přesně tohle odehrává feťákům v hlavě, tak to potěš koště... Nedivím se že se mnohdy zblázní. Kniha mě uchvátila a zároveň ve mě budí zhnusení (co všechno dokáží lidi udělat "bezbranné" dívce) a respekt (když zjistila že je v jiném stavu). Zkrátka tohle nevymyslíš. Šokující příběh ze života jedné feťácké teenagerky.

Veniquela
05.10.2017

Trošku jinak psaná knížka než jsem zvyklá, ale celkem na mě příběh zapůsobil. Není moc dlouhá, tak netrvá dlouho jí přečíst :)

BarčaK
06.08.2017

Těžko se mi hodnotí takové autentické příběhy... Téma ani slovník není mým "šálkem kávy", ale emocionálně a... lidsky na mě kniha nějakým způsobem zapůsobila. Nemůžu hodnotit hvězdičkami...

hellena1523
04.02.2017

Hodně syrové čtení. Řada hodnotících zde negativně poukazuje na vulgaritu. Nejsem právě milovnicí sprosťáren, a pokud možno, v literatuře je mít nechci...Ale vzhledem k tématu a deníkové formě mi přišlo, že nijak neruší...Naopak mi přišlo, že Natashu více personalisují. Ale chápu, že pokud se člověk nikdy s nikým podobného charakteru nesetkal, může to být rušivé a pro někoho zbytečné.

peterkovasona
06.01.2017odpad!

Pro me odpad se spoustou vulgarismu, nudnych pasáží porad dokola. Podle me se da cely pribeh Natashi napsat v 10strankach.

Alzbetta
27.11.2016odpad!

Kdyby byla nevynechána sprostá slova,tak by knížka měla asi tak 4-5 stránek. Vůbec se mi nelíbil ten hulvátský styl.Myslím,že kdyby byla trochu jinak napsaná,lépe by se četla. A děj... pořád dokola. Takže stačí přečíst pár stránek a pak je to stejně jedno a to samé.

nettka7845
12.11.2016

Zdravím, sháním tuto knihu už docela dlouho. Nemáte někdo k prodeji?

Vikina333
15.09.2016

Divná forma, příliš krátké, postava těžko pochopitelná.. Brutální a masochistický..

JaneH
21.07.2016

Na mě asi až moc realistický příběh. Knížka mě od poloviny nebavila a chtěla jsem to mít za sebou. Nemyslím si, že je to špatné. Myslím si, že je skvělé, že příběh není nijak přikrášlen, ale je naopak popsán realisticky a do všech detailů. Na mne však až moc hrubé.

anna2449
25.01.2016

Jo jo chudak holka ale takovych je po svete.Je to smutne.

malésrdce
13.01.2016

Nejopravdovější kniha, kterou jsem kdy četl - koho by zajímala má recenze na tuto jedinečnou knihu, může si jí přečíst na adrese:

tisha8409
24.07.2015odpad!

Šokující?
Ne, pouze dobrovolně reálné.
Když chce fetovat, někde na to brát musí... pro co jiného se asi tak holka rozhodne, než prodávat samu sebe, že?
Tyhle "megašokující" příběhy mi přijdou jako snaha upoutat pozornost a vytřískat z čehosi dávného něco nově bolavého.

iluliacross
12.07.2015

Velice tmavé. Velice hluboké. Velice smutné.

alena4154
07.07.2015

Kniha u které nevím jestli je dobře, že jsem jí četla. Byla odporná a zároveň jsem nedokázala přestat číst.

Feferka
07.05.2015

Autenticitu příbehu a vlastní představy mi narušovaly poznámky rádoby psané rukou, provázející celou knihu. Do příběhu jsem se včetla a zase z něj odplula. Žádný nepředpokládaný vývoj či lyrické pasáže snad nelze ani očekávat. Ale právě to posiluje skutečnost, že narkomanie a prostituce jsou dlouhou a úmornou cestou.

bookemma
26.02.2015

Autentický příběh mladé narkomanky-prostitutky, nejvíce procítěná kniha, jakou jsem kdy četla. Bez přikrášlení a bez milosti. U některých pasáží jsme se téměř zastavovala znechucením, přesto jsem četla dál. A pokud souhlasím s čímkoli,co je v knize napsáno, tak je to tohle:

"Ale jedno vim: Ten, kdo je za tohle všecko zodpovědnej, by se měl stydět."

Linda.Etschyick
16.02.2015

bych dala povinně přečíst všem mladým....fakt.

Terezk-a
21.11.2014

Kniha na téma drogové problematiky.
Nepopisuje drogy nebo stavy po nich a podobné, kniha popisuje jak si vydělávají na drogy nezletilí narkomani.
Příběh 17-ti leté dívky, která tvrdě popisuje dětskou prostituci. Její pocity, zážitky a pravdu. Vše je popsáno opravdu nezabarveně vulgárními výrazy...
Doporučuji.

Moonrose
11.09.2014

Ta dívčina mi byla sympatická. Škoda jí. Jen by mě zajímalo, jak to s ní vypadá teď...

jindrich5708
16.05.2014

Co dodat . Nechutný autentický příběh , psaný , tak jak to autorka cítí a napsaný , tak jak to umí .

barbuskaa
05.05.2014

Doporučuji přečíst, zajímavé čtení..

Ladys
10.04.2014

Co asi tak můžete čekat od deníku smažky??? Každodenní popisování nechutností. Nevim, co kdo čekal jinýho. A když se někdo motá v kruhu, tak je nasnadě, že se mu myšlenky opakují. 5/5 dávám za chuť se podělit o ten hnus a autorce přeju normální život

Lenna75
08.04.2014

Když jsem byla výjimečně nemocná, tato kniha mi dělala společnost a přečetla jsem ji minimálně dvakrát za sebou, neboť je skutečně krátká, co se počtu stránek týče. Ale je tak čtivá a neochvějná, tak originální a ze života, že doteď patří k mým oblíbeným.
DOPORUČUJI.

Sharkess
26.01.2014

Knihu jsem precetla na jeden dech... Uz jsem přečetla par knih s toutou tematikou... Vetsina me,ale zklamala... O teto knize muzu s klidným svědomím rict,ze tato kniha patří k tem lepším s toutoo tematikou... Doporučuji přečíst...

sfaticata
10.10.2013

Syrově napsaný autentický příběh. Líbilo. :-)