Dobrodinec

Když členka seatleského policejního sboru Daphne Matthewsová ..objeví nemocnou dívku a zjistí, že má odoperovanou jednu ledvinu a že po podobném zásahu zemřeli už tři lidé, tuší, že se octla na stopě závažného zločinu. Usilovně se snaží přijít na to, kdo je pachatelem brutálních vražd mladistvých tuláků, jejichž zmizení zdánlivě nevzbudí ničí pozornost. Její životu nebezpečné pátrání sice končí úspěchem, odhaluje však strašlivé praktiky jednoho z dnes nejnebezpečnějších obchodů - obchodu s lidskými orgány. Strhující thriller současného amerického autora připomíná svou atmosférou a brutální otevřenosti populární film Mlčení jehňátek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31607/dobrodinec-PNs-31607.jpg 4.379

Boldt / Matthews (2.)

The Angel Maker (1993)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

malkina11

Tohle byla fakt pecka!!! Seděla jsem přišitá v křesle a jen s nechutí odkládala v okamžiku...když už jsem opravdu musela.... :-)))

habs
02.02.2016

Po dlouhé době jsem přečetl detektivku a byl jsem spokojen. Četla se dobře a rychle, druhá půlka byla vemi napínavá. S podivem čeho jsou někteří lidé schopni.

teja1864
23.12.2015

Kniha je skvělá, napínavá, ale i chvilkami dosti nechutná. Snad někdy v budoucnu najdu odvahu, abych si ji přečetla znova.
Kniha se mi líbila a doporučuji, proto 5*****

ovpana
21.04.2015

Úžasný a dobře čtený triller z lékařského prostředí,zajímavý příběh ,který vás udržuje v napětí až do samotného konce.

nova8907
11.09.2014

Dost dobrý thriller,líbilo se mi to :-)

Ormos Atalia
08.09.2014

Příběh se mi moc líbil, četlo se to velmi dobře.

myskula
31.05.2013

Příběh dobrý,ale podrobný popis i mrknutí oka mně odradil.Knihu jsem nedočetla

Argony
19.02.2013

Brrrr, někteří lidé jsou zrůdy.

Jack Bauer
15.01.2012

Vynikající thriller z lékařského prostředí téměř jako horor. Čte se jedním dechem a dlouho zůstane ležet v paměti.