oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kdybych mohla, dala bych 10*..po dlouhé době opravdu kniha, kterou bych četla znova a znova.. myslím, že tuto knihu jen tak něco nepřebije a bude pro mě top pro rok 2018 a 2019

14.01.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět úžasná. Nemam co vytknout. Možná že by autor mohl napsat víc případů s Erikou :)

21.07.2018 5 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Moje 2.kniha od Vondrušky a opět jsem nadšená. Jeho knihy a příběhy mě baví. Nemám co vytknout

30.03.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak to bylo super..nejsem primo ctenar detektivek, ale tak kdyz je to tak vychvalovane, tak jsem si rekla proc ne..a nepustilo me to od prvni stranky.pekne ctive, napinave, proste bomba.. jdu se hned vrhnout na druhy dil, ten je pry jeste lepsi, ale to uz snad ani nejde..:) doporucuji precist

29.07.2017 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velmi ctivy historicky roman podle skutecne udalosti. Cte se samo, vhodne i pro laiky, kteri nejsou moc vtazeni do historie..
Na stejne bazi je natocen i film Anthropoid

01.04.2017 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Bylo mi těch zvířat líto.. Kromě prasat teda!! :-((

15.06.2012 4 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Kniha se mi velmi líbila, ač to bylo celkem dost nereálné a autorka má hodně bujnou fantazii :) každopádně žánrově bych to přiřadila ke knihám jako poslední paní parrishova apod. . A nemůžu si pomoct, pokaždé když vidím obálku , vidím v té dámě herečku Petru Hřebíčkovou

23.08.2020 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Začátek byl lehce nudnější , ale pak se to rozjelo a jsem ráda, že mi kniha přišla pod ruku. Měla jsem 3 verze, jak to vlastně dopadne , ale tenhle konec mě vůbec nenapadlo a mile mě překvapil

07.07.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Opět skvělý čtivý napínavý případ

23.06.2020 4 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Mě se kniha velmi líbila. Toto téma mě velmi baví a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Kdo má rád autory jako Paris či Lapena, přečtěte si tuto knihu. Zklamaný nebudete

04.04.2019 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Zimní lidé byli o hodně hodně lepší.. ale i tak bylo psycho celkem pěkný horůrek, kdy člověk čekal, co z toho nakonec vznikne .. tajemno zde je dost , ale že bych se bála číst knihu v noci to rozhodně ne.. řekla bych , že konec je takový dost odflaknuty, neuškodilo by , kdyby kniha měla o stránku více a bylo zde úplně dovysvětlení proč...?

08.03.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Další příběh ženy, která přežila KT Auschwitz, Ravensbruck a jiné. o tomto tématu je už x knih, ale z každého příběhu se vždy dozvíte alespoň zlomek něčeho nového, o čem by jste řekli, že ani není možné, že se stal.. nejkrutější je číst o zvěrstvech, které byly páchány na dětech.. takové kapitoly jsem chtěla i přeskočit..:( ale nakonec jsem to zvládla, jsem ráda, že jsem příběh dočetla a jsem ráda, že takovou dobu a éru hnusu snad já a ani moje rodina nezažije!

06.02.2019 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Nebylo to špatné.. kniha rozdělena do Kapitol Carol a Lilly .. Carol byla o dost čtivější , zábavnější, ale oboje do sebe tak bezvadně zapadalo, že z toho byl ve výsledku skvělý thriller založený na lžích.

27.01.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Super.tento žánr miluji. Ač v tom vidím velkou podobnost s poslední paní parrishova, vůbec mi to nevadí a jsem ráda, že jsem se ke knize dostala a přečetla ji..moc se mi líbila,prectena za 2dny..

01.12.2018 5 z 5

Adventní kletba Adventní kletba Vlastimil Vondruška

Nemám co vytknout. Další super díl ze série hříšní lidé.. propracované do posledni stránky, děj s Otou a Oldřichem velmi čtivý .. prostě super

10.11.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wau. Až teprve teď jsem se dostala k sérii s Hunterem. To bylo něco. A nelituji. Čtivé od první stránky, zbývalo mi 10stran dokonce a já stále nevěděla vraha :o těším se na další knihy

15.10.2018 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Klasika, kterou by měl znát každý.

14.09.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Děj a námět nebyl špatný , ale jelikož nejdůležitější část knihy, a to konec, byl tak zmatený a vůbec si nejsem jistá, zda jsem to správně pobrala, jsem nucena dat pouze 3*. Třeba bude v Loutkaři nějaké dovysvětlení

30.08.2018 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Příběh se mi velmi líbil, ač jsem trochu predvidala, jak to dopadne. Hodně podobné to bylo jako v knihách v pasti lži či někdo cizí v domě. Ale mám tento žánr a styl velmi ráda a za mě super, dávám 5* a těším se na nové knihy .

20.08.2018 5 z 5

Váš kluk prostitut? Váš kluk prostitut? Cyril Valšík

Kdyby v knize bylo tak o 5 kluků míň, bylo by to přehlednější, ctivejsi, záživnější. Takhle to bylo moc přeplacane, chaotické. Ani žádné popisy a pocity do hloubky, vše jen okrajově, aby autor nahnal víc stránek o ničem. Bylo to dost slabý, lepší zajít na prohlídku do Prahy pod zastitu Pragulic, my byly s Karimem, a dozvíte se toho mnohem víc ..

11.08.2018 3 z 5