Adventní kletba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zdánlivě obyčejná návštěva hradu Krašova se změní v děsivou noční můru. Oldřich z Chlumu chce pomoci příbuzné, která se mu svěří s dávným prokletím hroznatovského rodu. Co spojuje vraždy šlechtičen a pověst o pokladu knížete Soběslava? Pátrání přivede Oldřicha a jeho pomocníky panoše Otu a velitele Diviše do řídce obydlených lesů kolem Berounky. Jejich životy visí na vlásku, kromě černého rytíře je ohrožuje i cosi tajemného. Lze vůbec objasnit záhadu starou více než jedno století? Další titul z úspěšné edice historických detektivních románů Hříšní lidé Království českého....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/2392/hrisni-lide-kralovstvi-ceskeho-adve-BuX-2392.jpg 4.3488
Série:

Hříšní lidé Království českého (4.)

Žánr:
Detektivky, Literatura česká, Historie
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (78)

Kniha Adventní kletba

Přidat komentář
Jaji734
02. června

Další dobrá kniha od Vondrušky.

Alex.rrr
14. května

Další z povedených příběhů autora. Trochu mě netěší, že v každé knize strážného opijí a ten usne. Tím jim usnadní další pátrání. Je to opakující se a ztrácí to na nápaditosti. Jinak je příběh skvělý jako vždy :)

zdenaR
25. dubna

Moje první kniha od pana Vondrušky, která mě nastartovala na další příběhy s Oldřichem z Chlumu.
Příjemné čtení s detektivní zápletkou, čte se jedním dechem.
Vřele doporučuji :-)))

Evina74
25. dubna

Omlouvám se, ale tohle opravdu není šálek mé kávy. Pana Vondrušky si vážím, předkládá českou historii širokým vrstvám, ale pro sebe si radši zvolím jiný žánr.

Bohemians
28. února

AUDIOKNIHA, BEZ SPOILERU:

Příjemná záležitost, o hodně lepší vyprávění i děj, než předchozí díl Záhada zlaté školy. Audiokniha má zhruba dvě hodiny a kvitoval jsem neztrácení se v ději a zajímavou zápletku s rozuzlením.

gretl74
22. ledna

Příjemné čtení, určitě se podívám na zoubek i nějaké další knížce od pana Vondrušky. V hlavě mám pocit, navzdory několika mrtvolam, že jsem četla pohádku. Hlavní hrdina sympaťák, ale i pěkný lišák .)

Carmen13
08. ledna

Moc hezký díl. Jen jsem si chvílemi připadala, jako bych četla ne Adventní kletbu, ale Strašidelní klášter. Což ovšem ale vůbec nevadilo, myslím, že právě Strašidelný klášter je jeden z nejlepších případů soudce Ti od Roberta van Gulika.

Riccia
03. ledna

Perfektní příběh - úžasně spletitý a přitom logický děj, v polovině knihy spád malinko zbrzdil, jakoby se autor potřeboval nadechnout, ale pak už jsem knížku nemohla položit. Tohle je moje čtvrtá kniha od pana Vondrušky a třetí s postavou sympatického, moudrého a velice zdatného vyšetřovatele - královského prokurátora Oldřicha z Chlumu. Podle mého názoru je zatím z těch čtyř nejlepší. Jen mi přijde, že ten popis knihy v záhlaví stránky ke knize Adventní kletba ani nepatří.