Záhada zlaté štoly

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Další z příběhů královského prokurátora Oldřicha z Chlumu se tentokrát odehrává v okolí Prahy. Nevysvětlitelným způsobem se při cestě z královských dolů v Jílovém u Prahy ztratí truhlice plná zlata. Král Přemysl Otakar II. povolá Oldřicha z Chlumu, protože je jasné, že v pozadí musí stát někdo z předních šlechticů království....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2397/hrisni-lide-kralovstvi-ceskeho-zaha-1c2-2397.jpg 4.5524

Hříšní lidé Království českého 3.

Detektivky, krimi, Literatura česká, Historické romány
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Záhada zlaté štoly

willy9203
16. listopadu

Jeden z kratších dílů série o hříšných lidech. Zábavný, dobře vymyšlený, jak to u páně Vondrušky bývá.

m_martina

Další výborná kniha od pana Vondrušky. Není to žádná náročná četba a já si vždy krásně odpočinu.

lidunka1

čtu Vondrušku manželovi nahlas a moc nás to baví. V knížkách nechybí napětí ani humor.

Any935

Série Hříšní lidé Království českého je jedna z mých oblíbených sérií. Tato třetí kniha je jedna z těch povedenějších. Celý děj, zápletka, rozuzlení jsou předem velmi dobře promyšlené. Dle mého názoru by se mohla slušně konkurovat populárním severským detektivkám.

Parwana
24.11.2019

Na tamosféru středověku je Vondruška dobrý. I když jeho knihy nepatří mezi mistrovská díla, číst se to dá, a to i opakovaně.

otula
18.10.2019

Pro mne zatím nejlepší díl série. Buď jsem si už na postavy zvykl nebo se chovají přirozeněji, často jsem se i upřímně zasmál. Pokud další díly budou alespoň na stejné úrovni, bude to fajn čtení. Řekněme 85 %.

kob
17.08.2019

Poslouchala jsem jako audioknihu - příjemná změna mezi detektivkami ze současnosti.

Endy17
24.07.2019

Zdá se, že Oldřich z Chlumu, nebo alespoň jeho literární zpracování, zraje jako víno. Pokud kvalitativní vzestup bude pokračovat, brzy mi dojdou hvězdičky k hodnocení...

Strážce boleslavského mystéria
Strážce boleslavského mystéria