Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tahle kniha vás dostane nejen příběhem, ale i tou která ho vypráví. Moc krásně napsaný a neskutečně smutný.

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Pro mě bude tato autorka vždy skvělou volbou. Opět skvělý příběh, který vás vtáhne. Už to, že se od knihy nemůžete odtrhnou a přemýšlíte jak to asi skončí. A když se dostanete k rozuzlení jen koukáte, že tohle vás opravdu nenapadlo.

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Styl jakým píše Sandra Brown vás prostě chytne a nepustí. Knihu jsem přečetla jedním tahem....prostě ji nešlo odložit. Skvělý příběh plný napětí a očekávání jak to vše dopadne. No a konec...tak to bylo překvápko. Krása

Výzva Výzva Elle Kennedy

Co na to říct...opět super příběh. Pro mě jsou knihy Elle Kennedy skvělou volbou k relaxu a pobavení. Vždy se při dočtení jednoho dílu nemůžu dočkat koho si vybere pro ten další.

10.05.2022 5 z 5

Štěstí pro začátečníky Štěstí pro začátečníky Katherine Center

Příjemné čtení a hlavně příběh vás zaujme. Kdo by si vybral pro změnu života zrovna kurz přežití v divočině. Hlavní hrdinka Helen ano a to ani netuší, že díky Jackovi to nebude jediná změna která ji čeká.

10.05.2022 4 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Vyšetřování vraždy je vždy těžké. Ale když Eva s Peabodyovou hledá vraha, který si hledá oběti podle postav z knih...je to jako hledat jehlu v kupce sena.
J. D. Robb píše příběhy, které vás naprosto pohltí. Takže si její knihy a postavy v nich musíte zamilovat.

08.05.2022 5 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš J. D. Robb (p)

Evino rozplétání vraždy oběti, kterou by i čtenář rád poslal pod kytičky. A to tím víc čím víc se nachází obětí jeho intrik.
Už teď se těším, až se začtu do dalšího pokračování série.

04.05.2022 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Spojení těchto dvou autorek je prostě krása. Píšou naprosto neuvěřitelné příběhy, které vás pohltí a pobaví. Hned u první knihy jsem vadela, že si přečtu vše co tyto dvě autorky napíšou.

02.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert Bryndza opět potěšil mého čtenářského ducha. Příběh plný napětí a zapomenutých obětí z případů, které policie nedokázala vyřešit. Je krása vrhnout se s Kate a Tristanem do řešení jejich neskutečný případů těchto ohavných vražd.

01.05.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tento díl jsem přečetla jedním tahem. Prostě nešlo knihu odložit....opět vzrušení a zábava v dokonalé souhře.

30.04.2022

Hra Hra Elle Kennedy

Kdo si přečtěte jednu knihu od této autorky, tak nemůže jinak a musí přečíst všechny .... prostě opět skvělý příběh.

30.04.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět jsem si i tento díl přečetla s velkou chutí. Nuda s touto knihou rozhodně není a napětí si užíváte celou dobu. Jsem zvědavá jaký případ na hlavní hrdiny čeká v příštím dílu...moc se těším.

23.04.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Od začátku do konce kniha plná zvratů a děje který vás strhne svým napětím.
Už se těším, jak se za čtu do dalšího dílu a opět se ponořím do vyšetřování spolu s Kate a Tristanem.

21.04.2022 5 z 5

Černý anděl Černý anděl Kjell Ola Dahl

Moc pěkná severská detektivka. Ve které se pořád něco děje a vy se tudíž rozhodně nudit nebudete.

18.04.2022 4 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Bridger se v předchozích dílů jevil jako bezstarostný kluk, co si užívá života. Jenže není vše, tak jak vypadá a on se ze všech sil snaží ochránit svou malou sestřičku.
I Scarlet má své velké tajemství týkající se její rodiny. A když se ti dva potkají nabere jejich život pěkné na obrátkách.

15.04.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásný příběh o tom, že i když se Corey obrátí život na ruby můžete být opět šťastná. Od prvního setkání s Adamem to mezi nimi jiskří. A vy si každou stránku užíváte s tím, jak se nemůžete dočkat, jak to mezi nimi bude dál.

15.04.2022 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Pěkný horor , ale občas jsem se v něm trochu zamotala. A jelikož se v něm jedná o malé děti, tak mě o to víc mrazilo.

14.04.2022 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Už když jsem četla předešlý díl, těšila jsem se jak se bude situace mezi "čivavou a rotvajlerem" vyvíjet. Opět jsem si zamilovala, jak se ti dva hašteří a postupně si propadají. Už se moc těším na další pokračování.

14.04.2022 5 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Velmi mě pobavil příběh o princezně co se díky svému zachránci stala alespoň na chvíli pravou americkou ženou v domácnosti.

13.04.2022 4 z 5

Deník nevěsty Deník nevěsty Linda Francis Lee

Kniha pro oddech a pobavení. Příběh o bohaté dědičce, která mávnutím prstu na buben přišla.

13.04.2022 4 z 5