Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

V Miláně se vraždí v sobotu V Miláně se vraždí v sobotu Giorgio Scerbanenco

Velmi vydařená knížka. Případy brutálně zavražděných žen zaujmou. Tak otáčíme stranu za stranou a dychtivě čtěte v očekávání jak vše dopadne. Určitě doporučuji.

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Čtvrtý díl jsem dala v jednom tahu a hned si povzdechla na tím, že ještě nevyšel další díl. Lottie a její rodina jsou cvoci, ale lepší jak kdyby byli jak leklé ryby. Moc se mi to líbilo.

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Když Lottie začne řešit případ ani ji nenapadne, jak se její život změní. Neřeší pouze vraždy, ale i svou rodinou minulost. Kniha člověka naprosto vtáhne a užívá si ji...opět super.

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Příběh postavený na zvěrstvech války v Kosovu mě opět velmi nadchl. Lottie opět nezklamala. Člověk neví chvílemi jestli je mu sympatická nebo ji chce uškrtit. A to dává příběhu ten správný říz.

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Jako poslední přichází na řadu příběh nejmladší Sage. Ta poznává Harlana ve chvíli kdy se s ní její přítel rozešel. A jak se říká...co se škádlívá to se rádo mívá. A že jim to škádlení jde.

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Po smrti milované ženy a jejich nenarozeného dítěte Chase propadá alkoholu a svoji depresi vybíjí v rodeu. Když při jedné jízdě dojde k nehodě. Vstoupí mu do života jeho bývalá spolužačka a postupem času Chase pochopí že může být opět šťastný a únavu se zamilovat.

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Člověk by nevěřil jak se v jeden okamžik dokáže život obrátit na ruby. Lucky to zjistí v okamžiku, kdy se rozhodne pomoct neznámé ženě.

Risk Risk Elle Kennedy

Co na to říct...prostě super.
Dychtivě jsem začala číst a odmítala knihu zavřít. Opět mě četba hodně pobavila a popravdě i nažhavila

11.04.2022 5 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Opět skvělý příběh. Tentokrát smrt zasáhne celý policejní zbor a hlavně
Jamieho, který se proto připojí k vyšetřování. A opět se ukáže jaký má Eva skvělý tým.

10.04.2022 5 z 5

Riskovat se musí Riskovat se musí J. D. Robb (p)

Když jsem tuhle knihu začala číst neměla jsem tušení, že je jedna ze série. A jelikož mě velice upoutal příběh. Hned jsem věděla, že si s chutí přečtu i další příběhy o Evě, jejím týmu ke kterému se rád přidává i její manžel Roarke.

09.04.2022 5 z 5

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Neuvěřitelný příběh z kterého člověka mrazí. Poklona ženě (malé dívce), která dokázala tohle přežít a podělit se o svůj příběh se světem.

Nestoudná ctnost Nestoudná ctnost Nora Roberts

I když jsem netušila, že je tato kniha už druhý díl. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Oddechové početní, které si užijete.

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Pro mě to bylo první seznámení s autorkou a už při čtení první poloviny jsem se těšila na její další knihu.
Kniha mě vtáhla a já si užívala napětí a zvraty v ději s očekáváním co si na mě autorka ještě připravila.

Lov Lov Elle Kennedy

Čtivý příběh plný romantiky, který vás pobaví tak, že se při čtení nemůžete přestat potutelne usmívat...v určitých fázích jsem se smála tak, že i moji sousedi museli nadskočit.
Už se těším az se pustím dočtení dalšího dílu...Risk

07.04.2022 5 z 5

Ve vlastním stínu Ve vlastním stínu Eliza Maxwell

Ten kdo se tuto knihu rozhodne přečíst bude zakončením příběhu určitě překvapen. Zvrat ve vnímání postav je velmi nečekaný.

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Úžasný první díl série. Příběh plný zvratů a napětí u kterého nemáte tušení jak to nakonec dopadne.
Moc se těším, až se letos vydá i pátý díl.

My My Elle Kennedy

Pro mě moc příjemné překvapení. Jsem ráda že se autorky nebáli tématu gayů....bylo to krásné čtení, které navnadilo na další díly.

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Kniha kterou začnete číst a nemůžete se od ní odpoutat, aby jste zjistili jak vše dopadne. Všechny ty zvraty v ději vás nutí jí neodkládat. Určitě doporučuji k přečtení.

05.04.2022 5 z 5

Intrikánky Intrikánky Janet Dailey

Při čtení této Love Story jsem se nemohla ubránit vzpomínkám na svá pubertální letá, kdy se takové knihy okolo mě kupily

05.04.2022 3 z 5