V Miláně se vraždí v sobotu

V Miláně se vraždí v sobotu https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64237/bmid_v-milane-se-vrazdi-v-sobotu-fom-64237.jpg 4 22 5

V knize jsou 2 povídky: Masakr a V Miláně se vraždí v sobotu

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Naše vojsko

I Milanesi ammazzano al sabato. I ragazzi del masacro , 1968

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Velmi vydařená knížka. Případy brutálně zavražděných žen zaujmou. Tak otáčíme stranu za stranou a dychtivě čtěte v očekávání jak vše dopadne. Určitě doporučuji.

georginaa
27.09.2020 3 z 5

Detektivka která je plná napětí a hrůzného činu spáchaného na ženách. Praktiky milánského podsvětí , prostituce mezinárodního byznysu.

Ava365
01.09.2020 4 z 5

Italské detektivky nepatří mezi ty TOP, ale tahle útlá knížka stojí za přečtení.

h2220
11.10.2015 5 z 5

Příběh Masakr: otřesná vražda mladé učitelky, která byla pohlavně zneužita chlapci ze sociálně slabých vrstev ... Vyšetřování zavede ke strůjci onoho hrůzného činu, inscenátorem vraždy byla žena ... I když originál vyšel v Miláně v roce 1968, je svým tématem aktuální i dnes.
Kniha obsahuje ještě druhý příběh: V Miláně se vraždí v sobotu: opět z italského prostředí - originální příběh, kterak se otci ztratila jeho mentálně retardovaná dcera; pátrání po ní vede do místních veřejných domů...
Doporučuji k přečtení

Jarisko2
07.12.2012 4 z 5

Když detektivku, tak tohle je dost dobrá volba. Četl jsem to myslím i místo spánku.. :)