Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Autorka podle mého gusta, jelikož se v jejich knihách kombinují oba žánry které mám nejraději....krimi a romance.

20.07.2022 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět jsem si příběh moc užila. Prostě si jen užíváte každou stranu, kde se vám odkrývá nejen postup vyšetřování, ale i životní příběh Eriky.

20.07.2022 5 z 5

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

Co na to říct...jak jsem začala číst, tak jsem otáčela jednu stranu za druhou a užívala si příběh. A nemohla se dočkat toho jak to vlastně dopadne.

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

To se mi na knihách Sandry Brown moc líbí, že jsou její postavy tak originální a nabízí se tolik možností, kdo z nich je vrahem. Prostě se nemůžete při čtení nudit a jen si užíváte nejen kriminální stránku knihy, ale i milostný příběh.

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Moc se mi líbilo téma, kde každá dívka slepě uvěřila tomu co jí sociální síť nabídla o jejím protějšku. Nejen že se na sociální síti mohl stát vrah přesně tím co tyto dívky přitahovalo, ale i ony mu díky ní poskytly množství informací o svém životě.

06.07.2022 5 z 5

Očistím tě od hříchu Očistím tě od hříchu J. D. Robb (p)

Jako vždy jsem si i tento příběh naprosto užila.
Tentokrát mi nebylo líto pouze obětí, které umřeli příliš mladé. Ale i tak trochu vraha, který si ani dost dobře neuvědomoval, že dělá něco špatného.

02.07.2022 5 z 5

Exkluzívne Exkluzívne Sandra Brown

Co na to říct....prostě super. Opět jsem si to velice užila a když už jsem si myslela že mě nemůže na konci nic překvapit, tak jsem se velice mýlila.
Už se těším jak si přečtu další knihy.

27.06.2022 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Jako vždy moc pěkná detektivka s překvapením na konci. A jak je pro autorku zvykem, tak romantika v jejich knihách nesmí chybět. Její knihy se čtou prostě jedním dechem.

27.06.2022 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět jsem si knihu velmi užila. Stránky jsem přímo hltala očima a těšila se z toho jak se tento skoro zapomenutý případ o malé Jassice a samotný život Eriky vyvíjí.

22.06.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Od první stránky po poslední se ani na chvilku nenudíte a jen si užíváte strhující příběh.
Už mám připravený další díl a moc se těším jak si ho s Erikou opět naprosto vychutnám.

18.06.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Životní příběh tří generací žen jednoho rodu mě nadchl. Asi i pro to, že jsem si u čtení mnohokrát vzpomněla na vyprávění životních příběhů svých rodičů a prarodičů.
A jelikož je to moje první seznámení s autorkou nebudu váhat vyhledat si její další knihy.

15.06.2022 5 z 5

Ruka ruku myje Ruka ruku myje J. D. Robb (p)

V tomto díle se Eva musí popasovat nejen s vrahy, ale i se svými vzpomínkami. Takže při čtení ani na chvilku nemůžete pocítit budu a jen si užíváte to co si pro vás autorka zase naprosto skvěle vymyslela.

12.06.2022 5 z 5

Měj se na pozoru Měj se na pozoru J. D. Robb (p)

Když si přečtete jednu knihu z této série nemůžete jinak než si přečíst i ostatní.
V tomto případě je vrah odporný nejen tím kolik osob je schopen zabít, ale hlavně způsobem jakým to spáchal.

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Člověk se začte a není schopen knihu pustit z ruky. Moc čtivý příběh plný napětí a v tomto případě i plný zakázané romantiky.

Podraz Podraz Sandra Brown

Opět skvělé spojení napětí a romantiky. A jak je u autorky zvykem i velké překvapení v ději, kde se vše najednou ukáže v úplně jiném světle.

Démon přichází v mlze Démon přichází v mlze Martin Nesměrák

Teda... začátek mi dal dost zabrat, ale jak kniha začala nabírat na ději konečně jsem se pořádně začetla.

12.06.2022 4 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Zase jsem se nemohla donutit knihu odložit a jít spát :D Krásné zamotaný příběh a Britt s Raleym jsou prostě skvělí.
A jako vždy vás rozuzlení hodně překvapí a nadchne.

30.05.2022 5 z 5

Neprůstřelné alibi Neprůstřelné alibi J. D. Robb (p)

Skvělý díl...Eva je prostě živel. A když dva zazobanci z nudy začnou soutěžit ve vraždění. Je to právě Eva se svým týmem, kdo se postará, aby dostali zasloužilí trest.

30.05.2022 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Opět skvělý příběh, napětí, romantika a překvapení na závěr. Člověk se s touto autorkou nenudí.

24.05.2022 5 z 5

Skye O’Malleyová Skye O’Malleyová Bertrice Small

Poprvé jsem se s autorkou setkala před dvaceti lety při čtení knihy To srdce mé. Moc mě tento historický román zaujal. A tak jsem po letech ráda, že jsem získala i další díly.
Tento díl, který pojednává o Skye mě moc nadchl. Příběh silné ženy se kterou si osud až příliš zahrává vás určitě zaujme.
Proto se těším, až si opět přečtu i o její dceři Velvet (To srdce mé) a její vnučce Jasmíně ( Divoká Jasmína).

21.05.2022 5 z 5