Měj se na pozoru

Evu povolají k neuvěřitelnému případu: v obyčejném newyorském baru umírá násilnou smrtí osmdesát lidí. Ještě děsivější je, že tito lidé se brutálně pobili navzájem. Ti, co přežili, vypověděli, že je začala bolet hlava a pak už si na nic nepamatují. Během dvou dnů se odehraje totéž v jiné restauraci. Jde o teroristický útok, nebo o dílo vyšinutého jedince?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/175434/mej-se-na-pozoru-175434.jpg 4.692

Eva Dallasová (35.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

Delusion in Death (2010)

Kniha Měj se na pozoru

helenkan

Žádný díl z téhle série mě ještě nezklamal. Prostě zase super čtení. Tentokrát i s bonusem spolupráce Evy a Summerseta. :-)

lifeoptimist

super .... co víc psát, když už jste závislák :-)

munka
17.09.2018

Tentoraz sa dej knihy vliekol pomaly. Mravenčia práca vyšetrovateľov však priniesla úspech, páchateľ je zadržaný. Strhujúce finále na nás ešte len čaká.

TaLu
07.07.2018

Opětovným přečtením, jak tomu u této série bývá, jsem si vychutnala detaily, které minule prošly bez povšimnutí. Například zapojení vyšetřovatelů z jiných jednotek, se kterými se čtenář seznámil při řešení dřívějšího případu.
Tentokráte je toho vyšetřování opravdu trochu více, ale tu mravenčí práci vyvažuje počet obětí.
Zločin v tomto rozsahu si možná zasluhuje právě tento typ popisu vyšetřovacích metod.
Eva a Summerset dokonce pomyslně zakopali válečnou sekeru a spolupracovali. Ty dva okamžiky, kdy "zasedli ke společnému stolu" byly emotivní a možná se mi z celé knihy líbily nejvíce. Ale to bude opravdu tím, že postavy ze série jsou už pro mě "jako staří známí" ......
V knihovně mám již všechny díly série a ani trochu nelituji. Naopak lituji, že tady má kniha jen 74 hodnocení. Je to tak trochu udivující, ale uvědomuji si, že pro mě se stala série Smrtící natolik oblíbenou, že jsem již dávno přestala být objektivní :o)

bekule
16.04.2018

Je vidět že tentokrát případ se všemi zamával, dokonce i Eva se Summersetem se k sobě chovali jako vyměnění. Děj se trošku táhl pomalejším tempem a zdlouhavým vyšetřováním, chvíli jsem se obtížněji orientovala v postavách a jejich rodinných vztazích. Bylo mi jasné že v tom bude nějaký zádrhel když byl pachatel dopaden ještě tak daleko před koncem knihy. Velmi dramatický závěr nakonec napravil reputaci jinak pomalu se táhnoucímu dílu.

anelaz
12.07.2017

Velmi mile mě tako knížka překvapila, z této série to byla první knížka, kterou jsem četla, opravdu pěkná detektivka s nezvyklou zápletkou, sympatickými postavami a pěkným závěrem, hodně čtivé :-)

Gi-Gi
01.03.2017

kombinace Evy a Roarka je neodolatelná, mám ráda jak to jiskří a jak občas oba tápou, jak on ji rozmazluje a ona neví, co s tím. tohle byla asi 23. knižka s Evou a Peabodyovou, a jsou skvělé, tahle série mi fakt sedí.

Pavlusa007
19.09.2016

Docela čtivé, jen mám pocit, že si autorka tu budoucnost představuje nějak divně. Videofony? Ty už jsou snad překonané teď, ne?

J. D. Robb (p)
americká, 1950

všechny knihy autora

Kniha Měj se na pozoru je: