Odražená střela

Když uprostřed noci zavolají detektiva Duncana Hatchera do domu soudce Lairda, aby vyšetřil střelbu, která skončilo smrtí, je mu jasné, že musí postupovat opatrně a diskrétně. Na první pohled vypadá případ jednoznačně: Půvabná soudcova manželka Elise vyrušila lupiče při vloupání a v sebeobraně ho zastřelila. Duncan však okamžitě pojme podezření, že okolnosti se zběhly jinak, než se mu Lairdovi snaží namluvit, a začne pátrat po spojitosti mezi nimi a zdánlivě bezvýznamným lupičem. Brzy poté Elise vyhledá Duncana osobně. Její neuvěřitelné tvrzení detektiv odmítá jako lež ženy, která se provinila a nyní se ho snaží ovlivnit ve svůj prospěch, neboť si uvědomuje, že jej neodolatelně přitahuje. Přesto zasela semínko pochybností. Vše se ještě zkomplikuje, když se ukáže, že do věci je zapletený zločinec velkého formátu, kterého chce Duncan už léta dostat za mříže. Potom Elise zmizí V románech s kriminální zápletkou dokáže Sandra Brown úspěšně propojit dva žánry, detektivku a milostný příběh, a při její vytříbené fabulaci ani jeden nepřijde zkrátka. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30534/odrazena-strela-30534.jpg 4.2133

Ricochet (2006)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Prateri

Hezké, čtivé, oddychové, nepostrádající napětí ani trochu romantiky, která nenásilně do celého příběhu zapadá. Sandra Brown umí, a to my, co ji rádi čteme, přece dávno víme.

orinka3

Bylo to moc pěkné čtení. Příběh od samého začátku zamotaný, skvělý padouch, úžasný policista a podivná soudcova manželka. Četlo se to samo a já pořád čekala, jak budu na konci knihy zklamaná. Protože nevěřím na happyendy. No, tak tady jsem zklamaná nebyla, ani koncem, ani detektivkou, dávám plný počet hvězdiček. V životě to chodí jinak, tak aspoň takhle má člověk pocit, že něco vyhrál:)

moudivlacek
07.01.2017

Této knize musím dát, jak jinak, plný počet. Tuto autorku prostě zbožňuji. Zase dokázala napsat skvělou detektivku s přídavkem lehké romantiky. Sice budete tušit spoustu věcí, ale stejně vás něčím překvapí na konci, a to se mi líbí.
Četla jsem už pár knih této autorky, a musím říct - jedna hezčí než druhá.
Určitě mohu doporučit.
Hlavní hrdina Duncan - tak ten mě dostal hned od začátku a moc jsem mu fandila.

alzbeta4340
19.09.2016

Typický román od S.Brown, nezklamal mě, i když některé její knihy jsou určitě lepší. Tentokrát hodně detektivní zápletky.

Laf
10.01.2016

Úžásná kniha s nevypočitatelným dějem. Jednu chvilí jsem si myslela, že to všechno dopadne tak a tak, a za chvíli je všechno jinak a konec byl úplně něčekaný. Můžu jen doporučit.

helenkan
17.02.2015

Podle téhle knížky byl natočen film Soudcova žena.Zrovna včera jsem na něj koukala v televizi.:)
A docela dobrý.:)))))

deedulka
15.02.2015

Docela příjemná detektivka. Nebylo to úplně strhující a napínavé, ale pohodová detektivka s postupným odhalováním pravdy...

helenkan
21.01.2015

Dobrá detektivka.

Evaevelína
03.05.2014

stručně..kniha je napínavá, ale chvílema hodně táhlá.

georginaa
05.02.2014

Román s detektivní zápletkou je vždy poutavou četbou, jenže v této knize jsem postrádala větší svižnost. Příběh se v první třetině zbytečně protahoval, nad vraždami chybělo důkladné vypátrání, bylo to jako by se to vše vznášelo ve vzduchu a vy si musíte vše domýšlet sami. Jenže jsem pochopila záměr spisovatelky, že to v celku nemá být detektivka, ale zamilovaný příběh se spoustou tajemství. V mysli detektiva se odehrával chtíč po půvabné soudcově manželce. A to se celé odvíjelo v příběhu. Když se chlap zamiluje, tak jde přes mrtvoly.....v tomto případě obzvlášť. :-)

lenocka2013
13.09.2013

Typicka dedektivka, ale vyborne napisana, mne sa urcite velmi pacila. Ziadna nuda.

zoew
22.07.2013

Od Browneové jsem rozhodně četla spoustu lepších knížek, tato byla slabší a konec byl příliš překombinovaný, přitažený za vlasy a přeslazený.

rose
17.07.2013

Detektivní zápletka, pár padouchů, krásná tajemná žena a zamilovaný policista. Co víc si čtenář může přát? Docela dobře se to čte, když si člověk chce nenáročně vyčistit hlavu. Knížky téhle autorky jsou si dost podobné, ale to celkem není na škodu.

gabca007
27.02.2013

Kniha moc pěkná, téměř až do úplného konce. Co mne hodně zklamalo, bylo objasnění manželství a daných vztahů...to myslím bylo trochu mimo realitu.

aannyy
15.02.2013

Bože, to se taky hezky četlo :-) jako zatím každá knížka od Brownové. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zasloužených 5 hvězdiček :-)

sabca
24.03.2012

Taky mi to připadalo místy zbytečně zamotané. Od Sandry Brown jsem četla daleko lepší ramány.

meduzka123
22.03.2011

do poslední chvíle drama :-)

Pefka
25.02.2011

Ke konci možná až zbytečně zašmodrchané.