Odražená střela

Odražená střela https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30534/odrazena-strela-30534.jpg 4 233 44

Když uprostřed noci zavolají detektiva Duncana Hatchera do domu soudce Lairda, aby vyšetřil střelbu, která skončilo smrtí, je mu jasné, že musí postupovat opatrně a diskrétně. Na první pohled vypadá případ jednoznačně: Půvabná soudcova manželka Elise vyrušila lupiče při vloupání a v sebeobraně ho zastřelila. Duncan však okamžitě pojme podezření, že okolnosti se zběhly jinak, než se mu Lairdovi snaží namluvit, a začne pátrat po spojitosti mezi nimi a zdánlivě bezvýznamným lupičem. Brzy poté Elise vyhledá Duncana osobně. Její neuvěřitelné tvrzení detektiv odmítá jako lež ženy, která se provinila a nyní se ho snaží ovlivnit ve svůj prospěch, neboť si uvědomuje, že jej neodolatelně přitahuje. Přesto zasela semínko pochybností. Vše se ještě zkomplikuje, když se ukáže, že do věci je zapletený zločinec velkého formátu, kterého chce Duncan už léta dostat za mříže. Potom Elise zmizí... V románech s kriminální zápletkou dokáže Sandra Brown úspěšně propojit dva žánry, detektivku a milostný příběh, a při její vytříbené fabulaci ani jeden nepřijde zkrátka.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR) , Euromedia

Ricochet , 2006

essene
14.04.2024 4 z 5

Pěkné,jako vše od ní-romantika i krimi)

kolacky
16.02.2024 4 z 5

Klasická Sandra! Nervy a napětí, na druhou stranu romantika a trochu toho muchlování. Dobře se to četlo.

Barcasss
26.01.2024 1 z 5

Začátek knihy se mi líbil (nejsem úplně čtenář tohoto žánru, ale zkusit se má vše). Jak příběh pokračoval, tak mě to postupně chvílemi přišlo trochu otravné a závěr mi co do krimi, kterému nerozumím, přišel až moc přitažený za vlasy a trochu moc uspěchaný. Trochu škoda, hezkého příběhu. Konec pokazil názor na celou knihu

ikul
22.11.2023 4 z 5

Hlavním tématem tohoto detektivního románu je neovladatelná sexuální touha detektiva po ženě shodou okolností hodně podezřelou. Takže trochu nuda, pak dlouho napětí a závěr ala Sandra Brown.

cukrovka
10.09.2023 5 z 5

Mám ráda autorky styl, vždy dokáže správně nakombinovat napětí s romantikou. K tomuto příběhu jsem se vrátila po nějakém čase a vůbec jsem nebyla zklamaná. Zajímavá zápletka i hlavní hrdinové.

Evkaha
27.08.2023 4 z 5

Krimi zápletka s romantikou. Děj ubíhá nepředvídatelně i když je jasné kdo s kým skončí.

Havrnka
28.04.2023 5 z 5

Zajímavý detektivní příběh s romantickými prvky. Jak typické pro Sandru Brown.

lendinka.k
13.03.2023 5 z 5

Skvělá detektivní zápletka, do poslední chvíle jsem byla napnutá jak struna. Autorka má příjemný styl a dobře se čte. Romantická linka byla docela uvěřitelná, chápala jsem rozpolcenost hlavního hrdiny, kdy měl strach, že to vše je na něj nahrané. To bylo asi na tom to nejzajímavější. Mám ráda když konec přinese nečekaný zvrat v příběhu a to se tu stalo. Také mám ráda, když se oběť nakonec dokáže svému tyranovi vymanit a pomstít se mu. Knihu bych určitě doporučila, od této autorky je to jedna z těch lepších knížek.

Květ
27.02.2023 3 z 5

Tak jsem se po delší době zase přesvědčila, že knížky od Sandry Brown nejsou můj šálek... Mně to spojení krimi a erotiky prostě nesedí, nezapadá mi to do děje, příběh je často klišoidní a nereálný. Jinak se to čte snadno, je to jednoduchá, odpočinková knížka a určitě si najde svoje čtenáře, nebo spíš čtenářky.

Kešu1981
13.02.2023 4 z 5

Napínací detektivní příběh s romantikou linkou od paní autorky. Byla jsem v napětí většinu času...kdo komu lže a proč...to se vážně povedlo :o)

Luciska13
29.01.2023 5 z 5

Po delší době jsem se zase pustila do nějaké té knížky od S. Brown a musím říct, že jsem nadšená. Jeden čas mi už všechny její knížky přišly hodně podobné, ale tahle byla úplně jiná. Dokonce bych řekla, že byla podrobnější, detailněji rozpracovaná a obsahovala hned několik zvratů, které mnohdy byly opravdu nečekané.

kamila5406
18.08.2022 3 z 5

Musela jsem číst chvílemi taky něco jiného protože ten příběh byl tak utahaný zbytečně rozepsány do podrobností.

Olga8480
06.07.2022 5 z 5

Co na to říct...jak jsem začala číst, tak jsem otáčela jednu stranu za druhou a užívala si příběh. A nemohla se dočkat toho jak to vlastně dopadne.

smardice
06.06.2022 5 z 5

Další romantický příběh s detektivní zápletkou, který se mi od této spisovatelky líbí přece jen více než ty bez krimi zápletky. A tento román měl všeho tak akorát.

Ester71
14.04.2022 5 z 5

Knížky Sandry Brown jsem četla už kdysi dříve, teď jsem po jedné sáhla kvůli výzvě. Úplně jsem zapomněla, jak umí být její příběhy čtivé a napínavé. Jsem ráda, že jsem si ji zase připomněla.

uzivatel4895
04.01.2022 5 z 5

podľa mňa najlepšia krimiromanca od Brownovej, čítala som až dlho do noci, tak pútavo napísané, on bol proste skvelý a ona tiež, páčilo sa mi erotické napätie medzi nimi, po dlhom čase dobré čítanie

petraj30
19.02.2021 5 z 5

Skvělý příběh se zajímavou detektivní zápletkou.
Duncan byl skvělý beze všech pochyb ale o Elise jsem taky nijak nepochybovala. Samozřejmě se předpokládá, že nebude úplně bez viny, ale aby to spáchala všechno...
Taky jsem byla moc ráda, že tato kniha má víc, jak jednu mrtvolu:-).
Celý příběh se točí převážně v policejním a soudním prostředí. Všude se řeší zapeklité vztahy a nejen ty milostné.
Byla to velice pěkná a rozmanitá kniha. Od první kapitoly mi dělalo problém knihu odložit. Pro příznivce Sandry Brown je to ideální čtení:-)

Val
25.10.2020 5 z 5

Typická Sandra Brown . Spojení romantiky a zločinu umí na výbornou. První třetina knihy byla trošku pomalejší, ale ta poslední byla vyloženě neřízená střela. Duncana prostě musíte mít rádi a Elise se bojíte fandit, protože nevíte ... Já doporučuji .

mariva
26.08.2020 4 z 5

Na jedné straně trochu netradiční romantický příběh, na druhé straně dobrá detektivka, kdy je čtenář překvapován nečekanými zvraty a teměř do konce netuší, kdo mluví pravdu a jak vše dopadne.

janina66
23.05.2020 5 z 5

Odpočinkový, čtivý a zamotaný příběh. Detektiv Duncan a záhadná Tess, jsou hlavními hrdiny detektivky a romantikou. Tak jak to Sandra umí napsat. Do poslední chvíle nevíte, jak to bylo a jak to vše dopadne. Za mě ano.

Sandra Brown
americká, 1948