Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

I když jsem díky sériím BAM a ABC věděla jak to s Richardem a Katy dopadne moc se mi líbilo číst jak to vše začalo a co je v životě potkalo.
Pro mě skvělé oddechové čtení.

16.02.2024 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

SB umí vymyslet skvělé zápletky a tahle kniha je skvělým příkladem.
Napětí, city a intriky od začátku do konce.

16.02.2024 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Skvělá série o úspěšných a silných mužích a neméně silných ženách.
Jestli se vám tato série líbila tak jako mě, tak určitě neváhejte a přečtěte si i sérii Vested Interest: ABC Corp., která vypráví příběhy o potomstvu mužů a žen z BAM.

26.01.2024 5 z 5

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Tentokrát si Eva to "nakopávání zadků" užila o to víc, že to byly policajtské zadky.
Jako vždy jsem si to moc užila a těším se na další díl.

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Knihu jsem si vybrala, že si u ní odpočinu a pobavím se....splnila to velice dobře. A jelikož to byla moje první od JJ, tak mohu říct, že nebyla rozhodně poslední.

24.09.2022 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Hlavní hrdinku si od samého počátku oblíbíte a tak vás i rozesmutní její těžký život.
To jak se její krasné a poklidné dětství mění v každodenní hrůzy koncentračního tábora. S nadějí, že po ukončení války se obrátí vše opět k dobrému. Jenže zjišťujete, že k tomu v jejím případě bohužel nedochází.

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Opět jedna rychlovka u které si člověk užije relax a pohodu.
U Sandry Brown prostě víte co očekávat a víte, že budete spokojeni.

03.09.2022 4 z 5

Neomylný instinkt Neomylný instinkt J. D. Robb (p)

Tentokrát příběh hodně sklouzává do Evi minulosti. To ovlivňuje nejen samotnou Evu, ale i Rourka.

03.09.2022 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

I když se mi velmi líbilo téma knihy. Nedokázala jsem se do ní pořádně začíst a mnohokrát jsem ji odložila než jsem dospěla k cíli.

03.09.2022 3 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Pro mě asi zatím nejlepší kniha ze série s kriminální zápletkou.
Tentokrát jsem knihu přímo zhltla s očekáváním, jak to skončí....a že se bylo na co těšit.

27.08.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Pro mě první seznámení s autorem a hned vím, že našel novou fanynku.
Moc se mi líbilo téma knihy a skvěle se doplňují tým vyšetřovatelů. Kteří vás zavedou do napjatých situaci, ale dokážou i pobavit.

24.08.2022 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Pro mě nenáročné čtení, které pobaví.
Ale asi raději čtu její knihy s kriminální zápletkou.

21.08.2022 4 z 5

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Skvělá vyšetřovací jízda, kde nechybí napětí, vtip a specifický humor celého týmu.

21.08.2022 5 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Pěkný odpočinkový příběh...trochu jako z pohádky. Já se díky autorce opět pěkně pobavila a odreagovala.

21.08.2022 4 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

Tahle knížka mi dělala společnost na dovolené a být to dobrý výběr.
Prostě oddechová romantika.

17.08.2022 5 z 5

Modrý bicykl 1 Modrý bicykl 1 Régine Deforges

Jelikož jsem tuto trilogii viděla zfilmovanou asi před dvaceti lety. Byla jsem moc ráda, že jsem si ji mohla od uživatele Opatov koupit i v knižní podobě.
Pro mě překrásná kniha i když plná utrpení války a jejich důsledků.

17.08.2022 5 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

I když jsem zatím četla knihy od SB s kriminálním příběhem. Byla tato kniha pro mě krásné oddechové čtení, které jsem si moc užila.

14.08.2022 5 z 5

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Tentokrát jsem ještě více soucítila s oběťmi, které podložili chtíči dvojce milenců. Dallasová opět byla s týmem perfektní.

14.08.2022 5 z 5

Záhadný pan Quin Záhadný pan Quin Agatha Christie

Od autorky jsem zatím žádnou knihu nečetla a pouze jsem se s jejím dílem seznámila ve filmové verzi.
Teď jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto knihu a seznámila se se záhadným panem Quinem.

26.07.2022 4 z 5

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Příjemné oddychové čtení plné napětí a romantiky. Prostě typická SB u které víte na co se můžete těšit a víte že její příběhy vás vždy zaujmou.

21.07.2022 5 z 5