Růžový víkend

Cyn McCallová, mladá atraktivní žena, přišla před časem o manžela, kterého hluboce milovala, a se svou ztrátou se dosud nevyrovnala. Stejná rána postihla i její matku, ale ta v sobě sebrala sílu jít dál. Našla si nového partnera, s nímž je šťastná, a chce se za něj provdat. Snaží se svoji dceru přesvědčit, že i truchlení by mělo mít svůj konec. Její názor sdílí také Worth Lansing, bývalý nejlepší přítel a obchodní partner Cynina manžela, který mladou ženu miluje. Když ji pozve na společný víkend v Acapulku, Cyn se musí rozhodnout, jestli chce strávit zbytek života vzpomínáním na mrtvého manžela, nebo zkusí začít úplně znovu... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31301/ruzovy-vikend-31301.jpg 3.7119

Whole New Light (1989)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Lenoulinka

Příjemné a pohodové čtení. Když po sobě dva touží, nemůže to dopadnout jinak...

ditul
31.12.2017

Pěkná oddechovka ;)

TamaraKrejčí
15.07.2017

Pohodová rychlovka na dovolenou. OK

1casper
22.01.2017

Pěkná, rychlá oddechovka třeba na dovolenou.

janesy
29.12.2016

pohodové čtení :)

Tefnut
23.09.2016

Romantický příběh, který se dobře četl. Hloubku příběhu tam bohužel žádnou nenajdeme. Zkrátka pohodové čtení na večer.

moudivlacek
14.08.2016

Láska odříkaná .... To je typické pro tento příběh. Sice od začátku budete tušit správný konec, ale přesto je to hezké odpočinkové čtení.

MajkaCZ
24.06.2016

knihy Sandry Brownové mám ráda, ale tato k nim rozhodně nepatří, opravdu hodně slabé! M

mladkovazuzana

24.09.2014

Prostě slaďárna jak má bejt :-) kupodivu i líbilo :-D

deedulka
16.07.2014

Bylo to takové hodně romantické, ale proč ne. :) Když je na to nálada, tak i hodně sladký příběh je pohodové čtení.

alnahu
01.07.2014

Pěkný zamilovaný příběh se šťastným koncem, plný vzrušení, kteéý člověk prožívá, když se zamiluje.

Ivy
11.05.2014

Celý příběh byl hezký. Romanticka jak má být. Všechno to ještě zlepšil epilog.

muzka
24.04.2014

Romantika, žádná hloubka, ale duši pohladí dokonale:-)

georginaa
22.01.2014

Co se připustí v mysli, připustí se i v srdíčku.....Cyn si nejdřív musela připustit myšlenku, že by ji mohl taky někdo milovat a že to je nejlepší kamarád jejího zesnulého manžela, ji velice šokovalo. Potom po něm toužila a čím víc byla její touha, tím víc ho odstrkovala. Díky, že chlapi jdou za vším po hlavě a nedají se jen tak odehnat...kdyby trucovali, nikdy by žádný vztah nedopadl dobře. :-)

julie z moravy
16.02.2013

Oddychovka. Líbila se mi, pěkně se četla.

kika 13
05.11.2012

Romantický víkend mě zaujal a pěkně se mi četl.Krásná romantika.

Val
20.02.2012

V těchhle tenkých knížkách od Brownové , kterou mám jinak docela ráda je na mě prostě té romantiky nějak moc.....

meduzka123
22.03.2011

Jak napovídá název růžový víkend.... je to romantika... ale fakt se mi tato kniha líbila !

Sandra Brown

Sandra Brown