Každý má motiv

Eva a její kolegyně jsou pozvány na večírek. Skončí tragédií: ve střešním bazénu je nalezena mrtvola mladé herečky. Rozbíhá se vyšetřování a Eva odhalí, že k vraždě mohl mít motiv kdokoli z přítomných, protože oběť se chovala nesnesitelně a všichni se s ní během večera pohádali. Vzápětí však dojde k další vraždě – a Eva se opravdu nemá čeho chytit… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161028/kazdy-ma-motiv-161028.jpg 4.591

Eva Dallasová (34.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

Celebrity in Death (2011)

Kniha Každý má motiv

Victory

Poctivé detektivní vyšetřování, opět skvělý díl!

lifeoptimist

Bájo jako vždy :-), prostě tohle můžu a líbí se mi, že je to pokaždé jiné a nechápu, kam na ty nápady autorka pořád chodí :-)

Jirulka

Eva Dal nezklamala.

munka
14.09.2018

Svet filmu a k tomu vražda, dokonca dve. Do deju sa aktívne zapojil aj Summerset, ktorého Eva požiadala o pomoc. To už je niečo. Humorné hlášky, Evine sny. Doporučujem.

TaLu
02.07.2018

Po nějakém tom týdnu jsem si řekla, že se musím zase setkat s Evou. Těšila jsem se, jako bych si naplánovala schůzku s někým známým. Stále čtu sérii popořadě.
Příběh jsem si tedy mohla vychutnat v detailech, protože prostředí a postavy jsem již znala. Podivuhodné je, že mi opravdu nevadí i s mírným odstupem přečíst knihu znovu, což si u některých děl nedovedu ani představit.
A to vnímání do vetší hloubky mi dovolilo vychutnat si například střípek děje, ve kterém Peabodyovou málem sežraly veverky :o))
S obálkami mě začíná smiřovat fakt, že na hřbetu mají stejný obrázek a v knihovně vypadají dobře. Takto rozsáhlá série v mém vlastnictví zatím nebyla a nelituji té námahy se sháněním jednotlivých dílů. Autorku obdivuji a děkuji. Čtenářům doporučuji.

bekule
17.03.2018

Těsně po přečtení knih od Lisy Jackson a Karin Slaughter mě další díl ze Smrtící série utvrdil v tom že právě díky přítomnému, tak typickému humoru mám tuto partu v čele s Evou Dallasovou nejradši.V minulém díle chyběla Peabodyová ,McNab a spol. Tentokrát se většina hlavních postav vyskytovala dokonce ve dvojím provedení, neboť se celý díl motá kolem natáčení filmu o "Smrtícim klonu".Trošku jsem se obávala zjištění kdo bude vrah, protože většina podezřelých mi byla sympatická, ale nakonec to dopadlo přesně jak jsem si představovala.Takže za mě opět velká spokojenost.

TaLu
27.03.2017

Musím říci jedno: přestanu počítat počet dílů a budu věřit, že jich autorka napíše ještě velmi mnoho !
Jednotlivé příběhy na sebe více, či méně navazují a pro mne je to bonus navíc, vždy mám ráda, když mohu sledovat další vývoj postav. A ten vývoj tam je, i když by se mohlo zdát, že vtipné hlášky mezi hlavními hrdinkami (vyšetřovatelkami),jsou stále dokola, a že Eva prožívá se svým mužem život, o kterém si my, obyčejné manželky a matky můžeme nechat jen zdát. Ale ono to tak není. Pod tímto povrchem bouří city, emoce i zbystřený rozum, rozvíjí se další a další případy, občas se poodhalí něco z minulosti popisovaných osob a podobně. Tentokráte nás příběh zavádí i do zajímavého prostředí. Já se opět velmi dobře bavila s každou přečtenou stránkou. Mou oblíbenou postavou je Summerset, protože mezi námi- myslím, že se s Evou potřebují víc, než by byli ochotni přiznat. Popravdě všechny postavy kolem Evy a Roarka jsou tak lidsky sympatické, že chci věřit, že se jim nikdy nestane nic takového, co by nešlo napravit ! !

Laf
14.02.2017

Další díl, který nezklamal. Moc pěkně a čtivě napsané, takže bylo těžké se odtrhávat od stránek.