Neomylný instinkt

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Eva Dallasová se dozví, že z vězení uprchl obzvlášť nebezpečný psychopat Izák McQueen. Zločinec, který je stejně inteligentní jako zvrhlý, se okamžitě vrhá do víru řádění, které mu předtím znemožnila právě Eva. Opět za sebou nechává šňůru znásilněných a zmučených dívek. Tentokrát má ovšem v plánu udělat ve svých nezletilých obětech jednu výjimku... 1. vydání. – zdroj: www.legie.info – ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138037/neomylny-instinkt-138037.jpg 4.595
Série:

Eva Dallasová (33.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress
Orig. název:

New York to Dallas (2011)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Neomylný instinkt

Přidat komentář
Marcik7
05. května

perfektní Dallasová, jako vždy

cherubinka
16. dubna

Další z mnoha knih o Evě, už mě to trošičku nebaví, jak jde vždy o ní. Ale celkově perfektní.

lifeoptimist
06. února

Rozhodla jsem se, že ubírat knihám hvězdičky za hrozný překlad, nemá cenu.....to vykání Evy a Feeneyho mi přijde ještě horší než s Peabodyovou, a to šílené rádoby počeštěné skloňování Roarka mi rvalo oči z důlků .... hrůza....
Každopádně případ byl super a bezva taky bylo obohacení o jiné prostředí a je fakt, že už se těším na díly, kde zase bude mít více prostoru Summerset, nebo třeba Baxter a Trueheart... to jsou taky zlatíčka :-)

munka
04.09.2018

Napínavý príbeh prečítaný za dva dni. Hrozný preklad a vykanie hlavných postáv však neskazili zážitok z tejto knihy.

TaLu
11.05.2018

O trochu lepší překlad než minulý díl ( ono by to hůř snad ani nešlo). Přesto čtenáře zarazí změny jmen dokonce i u jedné z hlavních postav. Já jména nečtu, podle tvaru slova vím, o jakou postavu jde a tak jsem si samozřejmě doktorku Mirovou přejmenovat nenechala. V předchozí knize hlavní negativní hrdina je žena a v této knize na začátku, když jsou členové Evina týmu i ona sama za objasnění případu vyznamenáni, je najednou z padoucha muž.
Chápu, že se to u překladů z angličtiny může stát, ale to si překladatelka nemohla přečíst alespoň poslední knihu série aby navázala ve stejné atmosféře ? To naopak nechápu.
Příběh nás zavede do Dalasu, kam Evu a jejího manžela "pozval" uprchlý trestanec. Eva se tedy musí vyrovnávat s jinými postupy, jiným týmem, jiným velením a hlavně se vší hrůzou minulosti, kterou v tomto městě prožila. Stýská se jí po New Yorku, Peabodyové a dokonce i po Summersetovi, což nesmí její manžel prozradit, nebo ho stihne trest, při jehož představě jsem se rozesmála.
Ke všem nočním můrám mrtvého otce, aby toho nebylo málo, přibývá živá matka. To celé způsobí, že Evě hrozí, že se propadne do svých běsů natolik, že i jejího manžela zachvacuje hrůza, zda Evu dokáže přivést nazpět. Díky za kocoura. Uf. Výborný díl. Jak již tady bylo řečeno, moc bych přála Evě, aby se z její minulosti vynořil alespoň jeden pokrevní příbuzný, který by byl normální. Ještě že má přátele. Obálky jsou teď nic moc. Nevyjadřují atmosféru.

bekule
28.02.2018

Až tak mi nevadilo že se tentokrát nevyskytuje Peabodyová, McNab, Summerset a spol.. Naopak vítám po 32 dílech příjemnou změnu že se téměř celý díl odehrává v Dallasu, kde Eva není hlavní vyšetřovatelkou a musí spolupracovat s místním oddělením.Tento díl je jeden z nejzásadnější z hlediska Eviny minulosti. Že je její matka až taková zrůda jsem nečekala. Přála bych jí aby se v některém z dalších dílů objevil aspoň jeden její pokrevní příbuzný, který bude aspoň tak normální ,hodný a slušný jako Roarkova rodina v Irsku.

oleg
06.11.2017

Nevím,ale pro mě moc zdlouhavé,taky jsem ji četla dost dlouho......

rozvera
01.03.2017

Prozatím jsem knihu zařadila do budoucnosti, když se má děl odehrávat v roce 2060 , přečetla jsem z té řady detektivek o Evě Dallasové již několik, všechny se odehrávají kolem roku 2050, dají se přečíst, ale už s nimi končím, není to moje oblíbená četba.