Neomylný instinkt

Neomylný instinkt https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138037/bmid_neomylny-instinkt-Hbu-138037.jpg 5 137 32

Eva Dallasová série

Eva Dallasová se dozví, že z vězení uprchl obzvlášť nebezpečný psychopat Izák McQueen. Zločinec, který je stejně inteligentní jako zvrhlý, se okamžitě vrhá do víru řádění, které mu předtím znemožnila právě Eva. Opět za sebou nechává šňůru znásilněných a zmučených dívek. Tentokrát má ovšem v plánu udělat ve svých nezletilých obětech jednu výjimku... 1. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

New York to Dallas , 2011

georginaa
14.01.2016 4 z 5

Tak tento díl mě moc nenadchnul, byl moc zdlouhavý, jako by se v tom Eva ztrácela a neměla nápad jak dostat psychopata, který byl pořád o krok napřed. Chce se jí pomstít, ale zároveň se vyžívá v násilnostech na ostatních, jen aby předvedl, že ho Eva nedostane. I když jak víme, (kdo čte všechny díly jako já), že se Eva nikdy nevzdává.

Aniga
26.09.2015 3 z 5

Jedná se o moji první knihu z této série, ke které jsem se dostala dá se říct náhodou (zakoupeno v Tescu se slevou na 39 Kč).
Nemohu říct, že by mi příběh nesedl nebo nějak neupoutal, jen plno stran mi přišlo zbytečných. Některé se opravdu táhly a nepodstatný děj rozebíraly do detailů. Možná mi to přišlo zbytečné i proto, že jsem se s Evou Dallasovou setkala poprvé.
Každopádně pokud se mi zase dostane do rukou jiný díl z této mega série, přečtu si jej.

Laf
20.07.2015 5 z 5

Příběh zase skvělý jako i u jiných knih této série. Avšak musím souhlasit se všemi, že překlad tomu ubíral na zážitku.

mariva
07.03.2015 5 z 5

Příběh jako vždycky výborný, uvítala jsem i další dílek do skládanky Eviny minulosti, což jsem v několika předcházejících dílech postrádala. Ale překlad je skutečně stále horší a horší - už mi skoro nepřipadá, že jde o děj z budoucnosti, chybí tam spousta výrazů pro věci z roku 2060, které byly v dřívějších dílech běžné, jídlo už nemají z AutoChefa atd. A přejmenování doktorky Mírové mě taky zaskočilo. Mám obavy, aby v dalších dílech nebylo ještě hůř...

Petra28
19.01.2015 5 z 5

Z posledních mnou přečtených "Dalassovek" asi nejlepší. Napínavé, svižné. Mám moc ráda všechny hlavní postavy, jsou to mí "přátelé" .. v každém případě se těším na další případy.
Nutně bych potřebovala do kanceláře "Autochefa" :-)

Mergirus
13.05.2014 5 z 5

Napínavá knížka od začátku až do konce. Obzvlášť mě zaujala ona pasáž s Evinou matkou. Jediné dvě věci, které mi na této knize vadily (a za ně nemůže autorka), jsou: 1. už tu není dodržena ona série Smrtící... v názvu, 2. chyby v textu. Za tyto chyby může nakladatelství. Ty chyby v textu: chybějící čárky v souvětí, kde ony čárky jednoznačně být mají; místo jména Mirová je tu pojmenována Miraová; Eva vyká Feeneymu, přitom ve všech dřívějších knihách si tykali.Fuj, ALpressi, styďte se. Zlatý Columbus nebo Metafora.

mumin63
02.09.2013 5 z 5

Naprostý souhlas, překlady dílů vydaných v Allpresu jsou čím dál horší, člověk by si myslel, že když začnou překládat knihu ze série, že si alespoň v kostce zjistí, co bylo v těch předchozích, ale je to děs. Řekla bych, že ty vydané v Metafoře jsou o něco lepší. Jinak celkově překladatelství u nás neskutečně upadá

Jitka.Š
08.07.2013 5 z 5

Souhlasím s Evus...překlad naprosto otřesný. Nemohla jsem si zvyknout, ani se mi to nechtělo číst.

bbara155
26.06.2013 4 z 5

Tradičně docela dobrá detektivka říznutá romantikou. Na této knize mi ale vadil překlad. Občas trošku drhnul a některé výrazy a jména známá z minulých knih série byly jinak a ne zrovna lépe.

Carneol
21.03.2013 4 z 5

Také souhlasím s Evus a Jitka.Š - ten překlad je čiré zlo. A nejvíc mě nadzvedávalo, co překladatel provedl se jménem doktorky Mirové - MIRAOVÁ?!

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Dobře psané pohodové.

Evus
26.01.2013 4 z 5

Jako vždy výborně napsaný příběh, oblíbené postavy v čele s Evou Dallasovou. Akorát by si nakladatelství mělo po překladatelích knihy taky recenzovat, protože překlad byl naprosto příšerný, z některých ženských postav se stali muži a naopak, staří přátelé si po třiceti dílech začli vykat... 4* za příběh a že mám tuto sérii moc ráda