Zachráněné dopisy

Zachráněné dopisy https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462253/bmid_zachranene-dopisy-zEd-462253.jpg 4 84 26

Když Kylin manžel zahyne při teroristickém útoku v Káhiře, zhroutí se jí svět a upne se na novorozeného syna. Po čase si s kamarádkou otevře květinářství a žije poklidně a spokojeně. Ovšem jen do chvíle, kdy jí do života vtrhne jiný muž. Přistěhoval se do města, kde Kyla bydlí, začal podnikat ve stavebnictví a je ho všude plno. Je zajímavý, přitažlivý a zábavný společník, snaží se Kylu získat, ale není jednoduché proniknout do jejího srdce, kolem něhož si vybudovala ochrannou zeď. Navíc před ní skrývá tajemství, s nímž se jí neodvažuje svěřit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

Above and Beyond , 1986

petulkapeta
12.03.2023 5 z 5

,,To ona si zaslouží být šťastná po tom všem, čím si prošla."

Moc povedený příběh o lasce. Miluju dopisy v knihach...a krom hlavní dvojice jsem si tu hodně oblibila kámošku Barbs.

Zlatinka.Emilly
06.02.2023 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, i když místy se mi zdála dost sentimentální.

KatkaHutyrová
10.09.2022 2 z 5

Bohužel - tato kniha byla zklamáním.
Autorku mám ráda, ale toto se nepovedlo. Harlekýnka v pěkném balení.
Námět a nápad měly Zachráněné dopisy dobrý, ale je to absolutně nepropracované, předvídatelné a opravdu hodně "červené..."
Já jsem se s knížkou fakticky hodně trápila, a ačkoliv je to jen pár stránek, několikrát jsem si pohrávala s myšlenkou, že to vůbec nedočtu.
Dočetla jsem. Ale s velkým sebezapřením.

Olga8480
17.08.2022 5 z 5

Tahle knížka mi dělala společnost na dovolené a být to dobrý výběr.
Prostě oddechová romantika.

ClariceL.
21.07.2022 4 z 5

Kyla prožije svůj nejšťastnější den života a zároveň se jí život zhroutí. Po nějakém čase jí vstoupí do cesty muž s tajemstvím a ona musí rozhodnout srdcem nebo rozumem?
Kniha je romantická, bez detektivní zápletky, kterou autorka píše v novějších knihách. Pokud čtete její knihy, tak už na třinácté straně víte jak to bude pokračovat a můžete odvyprávět celý příběh. A je to naivní a předvídatelné, trochu červená knihovna v autorčině stylu. A já jsem ji přečetla za odpoledne u mamky na zahradě a vzpomněla jsem si na dvacet dva knih Sandry Brown, které jsem zuřivě sesbírala před lety, už před mnoha. Bylo to milé čtení a dám v klidu čtyři hvězdy za ten návrat. Za všechny večeře v horách, Sage, Chase, šarády a skandály, kdy jste taky naivní a čekáte, jestli ji už konečně políbí.

smardice
14.06.2022 4 z 5

Klasická romantika bez detektivní zápletky. Nic víc, nic míň.

Mathiola8
18.12.2021 3 z 5

Taková oddychovka

cukrovka
19.09.2021 4 z 5

Další z knížek mé oblíbené autorky. I když originál je staršího data a chybí v něm detektivní napětí, které autorka do současných knih přidává, nebyla jsem zklamaná. Dostala jsem příjemnou romantickou pohádku pro oddech a trochu snění.

lifeoptimist
04.09.2021 3 z 5

Tak... no neurazí, nenadchne. Červená knihovna, ale vzhledem k tomu, kdy byla kniha vydána tak to odpovídá :-)

Havrnka
27.08.2021 5 z 5

Hezké romantické oddechové čtení. Knihy Sandry Brown jsou čtivé všechny. Ať se jedná o romantiku nebo napětí.

Ulrika
25.08.2021 2 z 5

U nás možná nová kniha, ale jinak je originál původně dosst starýý, čemuž odpovídá i námět knihy. Toto je jen klasická červená knihovna, které se dříve S. B. s úspěchem věnovala, než začala psát akčnější romány s romantickou zápletkou za což jsem opravdu vděčná. Tato rovina ji sedí více a já se těším až u nás vyjde skutečně nějaká Sandřina novinka a ne vydání její staré romamce. To už je úplně jiná S. B. nic proti:)

jeny-v
16.08.2021 4 z 5

Věřím tomu, že kdyby se tato kniha prodávala blíže roku vydání, stala by se u nás úspěšným hitem v oblasti románů pro ženy. V současnosti se spisovatelka pevně realizuje v akčnější tvorbě, což si myslím, je dobře a my její díla „milujeme“. Příběh mladé vdovy, která se věnuje svému synovi Aaronovi, bydlí u rodičů a brání se novému vztahu, který jí neustále dohazuje její kamarádka a spolumajitelka květinářství Babs. Jednoho dne jí v obchodním domě vstoupí do života tajemný muž Trevor Rule, kdysi přezdívaný Holkař: „ To ty ses zamiloval do ženy prostřednictvím jejich dopisů jinému muži.“

kh1989
04.08.2021 4 z 5

Letní romance. K bazénu akorát, přečteno za odpoledne.
Znovu se k ní už nevrátím.

Tesset
02.08.2021 2 z 5

POZOR SPOILER
Námět skvělý, zpracování už moc ne. Nevím, jestli mentalita lidí z Texasu a ostatních jižanských států je opravdu taková, jako bývá vykreslena v knihách Sandry Brown, ale mi celkem leze na nervy. Poslušná ženuška, která doma uklízí a vyvařuje a připadá si necudně už jen při pomyšlení na pusu. Navíc s názorem, že když je vdaná musí plnit manželské povinnosti. Kde jsme jako? Hlavní hrdinka mi teda byla značně proti srsti. No a Trevor? Fakt mi nepřijde sexy páska přes oko a knírek, kterým někoho hladí. Navíc jeho postava byla mírně schizofrenní - většinou se choval jako podpantoflák a pak zuří kvůli prkotinám, nechápu. No za mě teda tahle ne.

lusitta05
28.07.2021 4 z 5

Ja Sandru Brown môžem,bavilo ma to. Romantický príbeh,aj keď Kyla mi išla trochu na nervy s tou svojou tvrdou palicou. A "Holkař" bol super. Takýto hlavný hrdina ma vždy dostane

Evka27
19.07.2021 4 z 5

Tak tohle jsem akorát potřebovala po těch posledních přečtených. Přelouskla jsem ji za odpoledne a super mě naladila.

alnahu
11.07.2021 4 z 5

Docela příjemná oddechová romantika.Kylin příběh ze života,který by mohl být i skutečný.Kyli přijde krátce po svatbě o manžela-do jejího života vstoupí jiný muž i když je pro ni velmi přitažlivý ,není pro ni jednoduché na manžela zapomenout a obzvlášť, když se dozví tajemství,které před ní skrývá.

jarkaska
10.07.2021 5 z 5

Jedna z romantických knih, která se pěkně četla. Příjemné letní čtení.

Pechule
21.06.2021 4 z 5

Příjemná romantická četba na léto. Ale co mi opět vadí jsou občasné chyby a překlad místy tak krkolomný, že jsem postrádala smysl věty.

kolacky
20.06.2021 3 z 5

Nu, upřímně, Sandra umí líp. A subjektivně, knír fakt nemusím...

Sandra Brown
americká, 1948