Zachráněné dopisy

Zachráněné dopisy https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462253/bmid_zachranene-dopisy-zEd-462253.jpg 4 84 84

Když Kylin manžel zahyne při teroristickém útoku v Káhiře, zhroutí se jí svět a upne se na novorozeného syna. Po čase si s kamarádkou otevře květinářství a žije poklidně a spokojeně. Ovšem jen do chvíle, kdy jí do života vtrhne jiný muž. Přistěhoval se do města, kde Kyla bydlí, začal podnikat ve stavebnictví a je ho všude plno. Je zajímavý, přitažlivý a zábavný společník, snaží se Kylu získat, ale není jednoduché proniknout do jejího srdce, kolem něhož si vybudovala ochrannou zeď. Navíc před ní skrývá tajemství, s nímž se jí neodvažuje svěřit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

Above and Beyond , 1986

Šánka
18.06.2021 4 z 5

Je to další ze Sandřiných typických koktejlů, jen v těchto kratších a dříve napsaných knížkách chybí jedna jeho současně přidávaná ingredience - detektivní napětí a tím i nějaký padouch. Ale zase je to více slaďoučké a velmi, velmi romantické.
Kdo zná autorčiny romance, neměl by být zklamaný, že dostane příjemnou a nenáročnou pohádku pro velké holky, která se tak pěkně čte.

Martiana
08.05.2021 4 z 5

Romantický příběh, který se pěkně četl.

alzbeta4340
24.04.2021 3 z 5

Romantické a vlastně slušně napsané - ale v chování postav jsou logické kiksy. Nebudu vyzrazovat, abych jiným nekazila čtení. Jedná se o starší příběh napsaný v roce 1986.
2,5 hvězdičky

knihomolkaL
20.04.2021 4 z 5

Další krásný milostný příběh z pera mé oblíbené autorky. Hodně romantiky, trochu sexu, nějaké to nedorozumění, ale konec šťastný. A tak to mám ráda.

janina66
19.04.2021 4 z 5

Moc hezký, ryze romantický příběh. Založený na zamilovanosti jednoho pacienta do ženy, která psala dopisy jeho kamarádovi, svému manželovi. U knihy jsem si odpočinula, i když jsem dočítala ve 2 hodiny v noci.

georginaa
28.03.2021 4 z 5

Takový jeden příběh ze života. Nikdy člověk neví co ho drží při životě. V tomto případě jsou to dopisy, které Kyla posílala manželovi a dostali se do rukou jeho kamaráda. Sandra umí i o hodně akčnější příběhy, ale tento byl poklidný, romantický, prostě pobaví na jeden večer.

Sandra Brown
americká, 1948