Něco jako láska

Napínavý thriller z amerického prostředí, jehož obě hlavní postavy jen stěží odolávají vzájemné smyslné přitažlivosti. Dcera miliardáře a majitelka jedné z nejlepších vinoték ve městě Jordan Rhodesová je zvána na nejexkluzivnější chicagské večírky. Jeden takový večírek však potřebuje využít FBI, když chce dopadnout slavného restauratéra, který získává peníze pro charitu, současně však i pere peníze pro zločinecké gangy. Výměnou za propuštění svého bratra z vězení je Jordan ochotna se akce zúčastnit – s partnerem, kterého jí dodá FBI. Špičkový agent FBI Nick McCall, pracující v utajení, má jednu zásadu: nikdy se s nikým při práci nesblížit. Jeho „rande“ s Jordan Rhodesovou je jen úkol – který jsou oba rozhodnuti zvládnout, třebaže když jsou spolu, neuplyne ani pět minut, aby vzduchem nelétaly sarkasmy a jiskry. Nickovi však hrozí prozrazení, a tak nemají s Jordan jinou možnost než předstírat, že jsou pár. Co začíná jako obyčejný úkol, začíná se měnit v něco víc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374310/neco-jako-laska-aRn-374310.jpg 4.2217

FBI / US Advokát 2.

Vydáno, Oldag

A Lot Like Love, 2011

Kniha Něco jako láska

hlentilka

Krásná kniha, rychle ubíhající děj, sympatičtí hlavní hrdinové, vzpomínka na Carmen a Pallase, napětí i erotika. Co více si od oddechové literatury přát? Přečteno za jeden večer.

jarkaska

Další oddechová kniha ze série FBI. Pěkně se četla. Teď se těším na další díl.

Shanib

První třetina knihy mě bavila a čtení jsem si užívala. Pak to ale šlo hodně dolů a když jsem se blížila ke konci, přistihla jsem se, že už to chci dočíst, a tak jsem nasadila rychlejší tempo (popisné pasáže jsem přeskakovala), abych se mohla vrhnout na něco jiného. Je to škoda, protože potenciál příjemné oddechovky, při které se usmíváte, to mělo.

alva1
02.05.2020

Mě to nebavilo. Přeskakovala jsem odstavce, abych to už dočetla.

Vyllandra
29.04.2020

Že by se toto čtení dalo zařadit mezi "kvalitní" literaturu se říct nedá, ale pokud chcete vypnout hlavu a prostě chvíli jen "žít" život někoho jiného, tak je to rozhodně dobré čtení na oddychove večery.

Kudík
03.04.2020

Líbí se mi, že se zde míhají postavy z předcházejícího dílu, takže člověk ví, jak to s nimi pokračuje. Dále zde oceňuji u Jordan Rhodesové její znalost vína a degustaci, kterou přirovnává jako přístup k novému vztahu. U Nicka McCalla (Stantona) alias "vysokého, snědého a žhavého" :) se mi líbilo jak Jordan oslovoval příjmením a popis jeho výrazu/grimasy "moc mě neser". A dále se mi zamlouval Kyle Rhodes. Jeho díl je ten následující a byl zatím top.

jitka7
08.01.2020

Celá tahle série se mi líbila. Přestože to možná zdá se podobné. Já si u takovýchto sérií dám chviličku pauzu a přečtu si jinou knížku a pak mi to tak nepřijde. Bavila jsem se. Líbila se mi ve všech knihách drsnost chlapů a křehkost a kousavost ženských.

peitho.1
31.12.2019

Velice dobře napsaná oddechovka, kde se kombinuje romantika s napětím. Když si chcete odpočinout a nemuset u knihy moc přemýšlet, tak je to ideální volba, ale nečekejte příliš propracovanou zápletku. Já jsem byla nicméně spokojená, protože jsem od knihy dostala přesně to, co jsem očekávala.