Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374310/bmid_neco-jako-laska-aRn-374310.jpg 4 287 53

FBI / US Advokát série

Napínavý thriller z amerického prostředí, jehož obě hlavní postavy jen stěží odolávají vzájemné smyslné přitažlivosti. Dcera miliardáře a majitelka jedné z nejlepších vinoték ve městě Jordan Rhodesová je zvána na nejexkluzivnější chicagské večírky. Jeden takový večírek však potřebuje využít FBI, když chce dopadnout slavného restauratéra, který získává peníze pro charitu, současně však i pere peníze pro zločinecké gangy. Výměnou za propuštění svého bratra z vězení je Jordan ochotna se akce zúčastnit – s partnerem, kterého jí dodá FBI. Špičkový agent FBI Nick McCall, pracující v utajení, má jednu zásadu: nikdy se s nikým při práci nesblížit. Jeho „rande“ s Jordan Rhodesovou je jen úkol – který jsou oba rozhodnuti zvládnout, třebaže když jsou spolu, neuplyne ani pět minut, aby vzduchem nelétaly sarkasmy a jiskry. Nickovi však hrozí prozrazení, a tak nemají s Jordan jinou možnost než předstírat, že jsou pár. Co začíná jako obyčejný úkol, začíná se měnit v něco víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A Lot Like Love , 2011

maluck
09.07.2023 4 z 5

Příběhy v této sérii jsou značné klišé, ale přesto si je se zájmem přečtu a stále mě baví. Líbilo se mi, že se zde objevily i postavy z předchozího dílu.

MAU256
28.05.2023 4 z 5

Hezký příběh s detektivní zápletkou, no a samozřejmě romantika také nechyběla.
Když přišla FBI s nabídkou, Jordan prostě nemohla odmítnout, neboť není nic, co by pro svého bratra/dvojče neudělala. A že při tom utajovaném úkolu získala lásku, tak to byla samozřejmě třešnička na dortu. Příběh jsem si užila, těším se na další knížky této autorky.

MarŽak
08.05.2023 5 z 5

Začátek byl dějově pomalí pak se to trochu rozjelo. Škoda že tam nebylo i setkání s Nickovou rodinou mohlo to mít humorný konec

ardeas
19.03.2023 3 z 5

Príjemná oddychovka s nadychom krimi a jemného napätia. Citalo sa to dobre ale neviem, ci mi to zostane v hlave dlhšie. Nie je tam nič nové, čo som uz čítala,takze nie som z toho paf.

Olga8480
24.09.2022 5 z 5

Knihu jsem si vybrala, že si u ní odpočinu a pobavím se....splnila to velice dobře. A jelikož to byla moje první od JJ, tak mohu říct, že nebyla rozhodně poslední.

dooky
09.03.2022 4 z 5

Ale jo, pokračování nebylo zlé. Mám tyto příběhy s detektivně/romanticko/pohádkovou zápletkou vlastně ráda. Plus dávám za dvojici z předchozího dílu. Není to žádná topovka, ale účel určitě splní a čte se to hezky.

mimi55
20.02.2022 5 z 5

Nejlepší z celé série.

scarletblue
27.01.2022 4 z 5

Opět pěkný oddechový příběh. Nic složitého ani extra nápaditého. Přesto to není špatné čtení. Asi mi tam chybělo napětí jaké bylo u předchozího dílu. Nenadchne ani neurazí, ale pokud nemáte co na práci, tak proč ne.

johana3160
24.10.2021 3 z 5

Nejak se nedokazu s autorkou moc szit. Docela dobre se cte, ale vetsinu knihy se v podstate nic nedeje a konec je nacpanej k prasknuti. Pro me je to vycpavka v mezidobi…

petulik330
31.08.2021 5 z 5

Moje recenze knihy Julie James- Něco jako láska.
Zábavný příběh ve kterém hlavní roli hraje vyšetřování přání špinavých peněz. Hlavními hrdiny jsou agent FBI Nick, Který je vtipný, sarkastický ale velmi, velmi mužná ukázka mužského rodu. Co se týká hlavní hrdinky majitelky malé vinárny: od začátku mi byla sympatická tím, jak se snažila pomoci bratrovi. Povahově si byly s Nickem podobní.

gossipavlina
16.07.2021 4 z 5

Prostě pohádka pro dospělé. Nic víc, nic míň. Mě by neurazilo více sexu, jinak příběh ok, postavy milé a nekonfliktní. Za týden nebudu vědět, že jsem ji četla.

Luciska13
15.07.2021 5 z 5

Zatím asi nejlepší kniha od autorky, co jsem četla. Romantika, napětí a dobré víno, skvělá kombinace. Po přečtení této knížky mám chuť dozvědět se o vínech mnohem víc, než že existuje červené a bílé :D

wielka
26.05.2021 5 z 5

Tajny agent a svedkyna... ano, ano, to moze byt :-)

petulkapeta
16.05.2021 4 z 5

„Tohle jsem ti měl říct dřív,
Jordan. Když mám teď šanci, tak si to poslechneš, ať se ti to líbí, nebo ne.
Vpadla jsi do mého života a celý jsi mi ho zamotala a já jsem teď v háji.
Protože tě miluju. Chtěl bych se moc snažit a ničemu se nebránit, jsem
prostě zamilovaný a budu se s tebou klidně v pondělí večer dívat na Když
hvězdy tančí, dokonce budu kvůli tobě nosit v místnosti šátek kolem krku,
tak tě miluju.“
tak Nicka jsem žrala a jejich škadleni bylo skvěle...a Jordan ho pak mile překvapila

ladyKristyn
09.05.2021 5 z 5

Tak ani druhý díl nezklamal, bylo tam špičkování a co se mělo stát se stalo. Oddychovka na jeden večer.

hlentilka
18.04.2021 5 z 5

Krásná kniha, rychle ubíhající děj, sympatičtí hlavní hrdinové, vzpomínka na Carmen a Pallase, napětí i erotika. Co více si od oddechové literatury přát? Přečteno za jeden večer.

jarkaska
31.03.2021 5 z 5

Další oddechová kniha ze série FBI. Pěkně se četla. Teď se těším na další díl.

Shanib
14.01.2021 2 z 5

První třetina knihy mě bavila a čtení jsem si užívala. Pak to ale šlo hodně dolů a když jsem se blížila ke konci, přistihla jsem se, že už to chci dočíst, a tak jsem nasadila rychlejší tempo (popisné pasáže jsem přeskakovala), abych se mohla vrhnout na něco jiného. Je to škoda, protože potenciál příjemné oddechovky, při které se usmíváte, to mělo.

alva1
02.05.2020 2 z 5

Mě to nebavilo. Přeskakovala jsem odstavce, abych to už dočetla.

Vyllandra
29.04.2020 4 z 5

Že by se toto čtení dalo zařadit mezi "kvalitní" literaturu se říct nedá, ale pokud chcete vypnout hlavu a prostě chvíli jen "žít" život někoho jiného, tak je to rozhodně dobré čtení na oddychove večery.