Na ostří nože

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288195/na-ostri-noze-9lk-288195.jpg 4.2164
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Oldag

Practice Makes Perfect, 2009

Kniha Na ostří nože

barb_B

Moje první kniha od Julie. Ano, líbila se mi. Jen to jméno hlavního hrdiny... ach jo. A na můj vkus, moc dlouhý čas, který spolu hlavní dvojice trávila-netrávila, ale jinak, doporučuji.

BrokenDreamer

Je to přesně takové, jaké čekáte. Klasická romantická kniha, kde přesně víte, jak to dopadne. To však neubírá tomu, jak krásně je to napsané. V této knize podle mě ani tak nejde o děj, jako o způsob, styl, kterým Julie James píše. Tím je pro mě výjimečná.

Katka313

Tahle kniha se mi moc líbila. Ty jejich hádky, roztržky, a to doslova, byly šílené ale nasmála jsem se u nich teda řádně. A ta zvetšenina u soudu. Fakt mě to bavilo. Krásně se vyvíjející vztah a ten konec, ten byl parádní.

Lofda

Autorku znám již z dřívějška, věděla jsem co čekat a dostalo se mi všeho vrchovatě. Tentokrát jsem se i zasmála, což bylo fajn. Tahle dvojice mě bavila, byla to příjemná oddychovka a i ten závěr se nečekaně povedl.

pollyn

Překlad do češtiny: Džejdý? Jako vážně?
Jinak jsem se od poloviny knihy usmívala jak měsíček na hnoji :) bylo to Darcyovsky milé a romantické:)

Marciem
18.07.2020

Skvělá oddychovka, dobře se četla a pro mě zajímavé prostředí právnické firmy. A ty naschvály, co si dělali Payton a J.D. - prostě bomba. Vtipné, svižné, romantické zkrátka super počteníčko.

EvikU.
05.06.2020

Nečetla se vyloženě špatně. Četla jsem ji i poměrně rychle. Ale asi jen proto, že jsem ji chtěla odložit a jít na jinou knihu, která mne bude bavit víc. Něco tomu chybělo. Některé romantické oddychovky mě chytí víc. Trochu mě i rozčilovalo, jak byli oba perfektní.. No nevím. Úplně autorku ještě nezavrhuji.

Tevik
25.05.2020

Moc pěkné počteníčko, oddychovka do této koronavirové doby, pro mě, ideální. Mám ráda v romantické knížce vtipné dialogy.