Na ostří nože

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288195/na-ostri-noze-9lk-288195.jpg 4.377

Practice Makes Perfect (2009)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Oldag

Andrea963

Naprosto skvělá kniha! To špičkování, naschvály, nejednou jsem se z plna hrdla zasmála. Přesně tohle u romantických knih hledám...no a ten konec..ach!!!

liletka_a

Opravdu velmi nápaditě napsaná kniha. Vtipná, romantická a neotřepaná. Nemůžu si pomoct, ale knihy, kde se ústřední dvojice na začátku nemůže vystát mám stejně pořád nejradši! Jediné, co mi přišlo divné, že spolu tu svoji hru hráli osm let. To už je sakra dlouhá doba... ;) Konec patřil nám, romantickým naivkám..:))

moudivlacek

Skvělý příběh a myslím si, že obzvláště na Západě a v Americe velice obvyklý a normální jev. Práce a práce a práce a pak v jeden okamžik - už člověka nepotřebují a může začít znovu od začátku někde jinde. Jen pár vyvolených se stane partnerem ve firmě.
Kvituji velice to, že je to napsáno s dávkou humoru, zvláště situace, kde si hlavní hrdinové dělají naschvály. Ale konec mě dostal a možná víc Dýdžej než Peyton, bylo to gesto, které jsem ocenila, i to, co pak následuje.
Pěkná romantika

MarKy95

Úžasná kniha, vtipná, hodně čtivá. Jen mi přišlo líto těch osm promrhaných let. Doporučuji přečíst:)

Ivule_M

Asi nejlepší částí bylo vzájemné špičkování a naschvály hlavních hrdinů :-) místy, pro mě, zbytečně dlouhé nudné pasáže.celkově se mi ale knížka líbila.určitě si přečtu i další knihy od autorky :-)

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

malazluta

Příjemná knížka z právnického prostředí, která má hodně svižný děj, takže se dá přečíst "na jeden zátah" a člověk se najednou diví, že už je konec. Hlavní postavy byly opravdu zábavné a jejich dialogy mě hodně bavily.

cukrovka
24.12.2017

Čtivá oddechovka. I když se mi vzájemné škádlení obou hrdinů líbilo, přišlo mi osm let vzájemného soupeření dost dlouhých na to, aby najednou prozřeli a zjistili, že se vlastně milují.

Litocha
21.12.2017

Nějak pořád nevím, na kolik hvězdiček to vlastně je. Autorku mám ráda a při čtení jsem se bavila, ale stejně mi tahle z jejích knih připadá nejslabší. Hrdinka je sice osvěžujícím způsobem přímá a pohotová, humorných situací je tam víc než dost a slovní přestřelky jsou zábavné, ale děj se trochu vlekl, přitom něco mi připadalo zase nedotažené - něco tomu prostě chybělo. Snad sympatičtější hrdina, J. D. mě zrovna neuchvátil. A z neustálého džejdýování mi krvácely oči, to se překladatelce fakt nepovedlo.

jani.ruzicko
25.11.2017

Nebylo to špatné =) Díky humoru a všemu tomu příjemnému škádlení a jiskření mezi hlavními postavami je příběh velmi čtivý a skvěle utíká. Určitě sympatická oddychovka. ;o)

havrmoni
19.08.2017

Opět pěkný příběh. Škádlení,jiskření i soupeření to všechno je hezky, čtivě a zábavně napsané. Žádné hups na to už na první stránce a pak se to celé opakuje až do konce. Hrdinové sympatičtí. Opravdu jsem si to užila a těším se na další knihy.

keiko33
13.07.2017

Prijemna oddychovka z pravnickeho prostredia. Mam rada ked to medzi hrdinami poriadne iskri a ked vsetkym naokolo je jasne, ze sa navzajom pritahuju, len im nie.

alzbeta4340
28.05.2017

Pěkná romance pro volný čas, u které jsem si dobře odpočinula. Právnické prostředí tvoří pouze kulisu pro škádlení a jiskření mezi hlavními hrdiny. Pro mě to byla kniha, která ani na chvíli nenudila a pomohla mi vyčistit hlavu od každodenních starostí.

modranka
27.04.2017

Moderný romantický príbeh s miernym ironickým podtónom, navyše s trochou humoru. Anotácia je vcelku výstižná, nie je čo dodať, až na malú poznámku. Ak čakáte veľké právnické kauzy, omyl! Nič také v príbehu nenájdete - súdna sieň poslúžila len na kulisa príbehu. Erotika iba mierna a prijateľná, nič vulgárne - až na niekoľko výrazov, ktoré mi tam nesedeli, ale zrejme ich prekladateľka potrebovala použiť.
Čo mi však trochu vadilo, boli výrazy, ktoré korektor, zrejme na požiadanie prekladateľa nechal s veľkým písmenom - možno aby zvýraznil výraz samotný. Mne to však pripadalo ako gramatická chyba.
Obálka je veľmi vydarená, moderná a nebojím sa napísať exkluzívna.

Samira
16.04.2017

Autorčiny knihy mám moc ráda, jsou vždy milými a zároveň chytrými oddechovkami. Tento její kousek bych sice označila jako nejslabší z trojice, které u nás vyšly, ale i tak jsem si ho užila. Dvojici se ta láska věřila trošku hůř, protože posedlost prací opravdu převyšovala, konec ale vynahradil některé výmoly na cestě a vše zpříjemnil humor.
Za mne 3,5.

Kešu1981
27.02.2017

Příjemná oddechovka...čte se rychle, neurazí a občas vykouzlí i úsměv :o)