Na ostří nože

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288195/na-ostri-noze-9lk-288195.jpg 4.2134
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Oldag
Orig. název

Practice Makes Perfect, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (28)

Kniha Na ostří nože

Přidat komentář
EvikU.
dnes

Nečetla se vyloženě špatně. Četla jsem ji i poměrně rychle. Ale asi jen proto, že jsem ji chtěla odložit a jít na jinou knihu, která mne bude bavit víc. Něco tomu chybělo. Některé romantické oddychovky mě chytí víc. Trochu mě i rozčilovalo, jak byli oba perfektní.. No nevím. Úplně autorku ještě nezavrhuji.

Tevik
25. května

Moc pěkné počteníčko, oddychovka do této koronavirové doby, pro mě, ideální. Mám ráda v romantické knížce vtipné dialogy.


Myška43
29. února

Zajímavý námět, kniha mě bavila, ale už se k ní nevrátím, jsou mnohem lepší!!!

jitka7
08. ledna

Knížka mě bavila, podobný námět jsem ještě nečetla. Fajnové a pohodové čtení. Některým výstřelkám jsem se fakt zasmála. Víc takových knih.

jinbr
08.11.2019

Souhlasím, že Džejdý byl děs, písmena by byla jednodušší a příjemnější. Jinak co se námětu týče, téměř jako přes kopírák s jinou knihou, jen se nepamatuji, jak se jmenovala - šlo o investiční finančníky, ale jinak nachlup stejné. Takže tentokrát mě to tak nezaujalo

Princezna_1
13.09.2019

Výborná kniha

Cometka
28.08.2019

Jedna hvězda za jedno slovo... celou knížku čtu "Džejdý" místo J. D. a neskutečně mě to vytáčí. Příště budeme číst příběh nějakýho Pýdžeje nebo jak?? Ztraceno v překladu, nebo jak si to mám vyložit? Děj sám o sobě je skvělý, jede na plný pecky a je vtipný, milý a rozhodně čtivý. Hlavní protagonisti baví a jsou sympaťáci a všechno tohle pozitivní kazí fonetický překlad jména, achjo.

lusitta05
25.07.2019

Vtipná a zábavná, na oddych a relax. Doporučujem.

1

Doporučujeme

Chci tě
Chci tě
Risk
Risk
On
On
King
King

Autor a jeho další knihy

Julie James
americká, 1974

všech 9 knih autora

Podobné knihy

Kniha Na ostří nože je v

Právě čtených1x
Přečtených202x
Čtenářské výzvě7x
Doporučených12x
Knihotéce130x
Chystám se číst103x
Chci si koupit10x
dalších seznamech4x