Na ostří nože

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288195/na-ostri-noze-9lk-288195.jpg 4.2134
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Oldag

Practice Makes Perfect, 2009

Kniha Na ostří nože

EvikU.
dnes

Nečetla se vyloženě špatně. Četla jsem ji i poměrně rychle. Ale asi jen proto, že jsem ji chtěla odložit a jít na jinou knihu, která mne bude bavit víc. Něco tomu chybělo. Některé romantické oddychovky mě chytí víc. Trochu mě i rozčilovalo, jak byli oba perfektní.. No nevím. Úplně autorku ještě nezavrhuji.

Tevik

Moc pěkné počteníčko, oddychovka do této koronavirové doby, pro mě, ideální. Mám ráda v romantické knížce vtipné dialogy.

Myška43

Zajímavý námět, kniha mě bavila, ale už se k ní nevrátím, jsou mnohem lepší!!!

jitka7

Knížka mě bavila, podobný námět jsem ještě nečetla. Fajnové a pohodové čtení. Některým výstřelkám jsem se fakt zasmála. Víc takových knih.

jinbr
08.11.2019

Souhlasím, že Džejdý byl děs, písmena by byla jednodušší a příjemnější. Jinak co se námětu týče, téměř jako přes kopírák s jinou knihou, jen se nepamatuji, jak se jmenovala - šlo o investiční finančníky, ale jinak nachlup stejné. Takže tentokrát mě to tak nezaujalo

Princezna_1
13.09.2019

Výborná kniha

Cometka
28.08.2019

Jedna hvězda za jedno slovo... celou knížku čtu "Džejdý" místo J. D. a neskutečně mě to vytáčí. Příště budeme číst příběh nějakýho Pýdžeje nebo jak?? Ztraceno v překladu, nebo jak si to mám vyložit? Děj sám o sobě je skvělý, jede na plný pecky a je vtipný, milý a rozhodně čtivý. Hlavní protagonisti baví a jsou sympaťáci a všechno tohle pozitivní kazí fonetický překlad jména, achjo.

lusitta05
25.07.2019

Vtipná a zábavná, na oddych a relax. Doporučujem.

Chci tě
Chci tě