Na ostří nože

Na ostří nože

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288195/na-ostri-noze-9lk-288195.jpg 4.357

Practice Makes Perfect (2009)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Oldag

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

malazluta

Příjemná knížka z právnického prostředí, která má hodně svižný děj, takže se dá přečíst "na jeden zátah" a člověk se najednou diví, že už je konec. Hlavní postavy byly opravdu zábavné a jejich dialogy mě hodně bavily.

cukrovka
24.12.2017

Čtivá oddechovka. I když se mi vzájemné škádlení obou hrdinů líbilo, přišlo mi osm let vzájemného soupeření dost dlouhých na to, aby najednou prozřeli a zjistili, že se vlastně milují.

Litocha
21.12.2017

Nějak pořád nevím, na kolik hvězdiček to vlastně je. Autorku mám ráda a při čtení jsem se bavila, ale stejně mi tahle z jejích knih připadá nejslabší. Hrdinka je sice osvěžujícím způsobem přímá a pohotová, humorných situací je tam víc než dost a slovní přestřelky jsou zábavné, ale děj se trochu vlekl, přitom něco mi připadalo zase nedotažené - něco tomu prostě chybělo. Snad sympatičtější hrdina, J. D. mě zrovna neuchvátil. A z neustálého džejdýování mi krvácely oči, to se překladatelce fakt nepovedlo.

jani.ruzicko
25.11.2017

Nebylo to špatné =) Díky humoru a všemu tomu příjemnému škádlení a jiskření mezi hlavními postavami je příběh velmi čtivý a skvěle utíká. Určitě sympatická oddychovka. ;o)

havrmoni
19.08.2017

Opět pěkný příběh. Škádlení,jiskření i soupeření to všechno je hezky, čtivě a zábavně napsané. Žádné hups na to už na první stránce a pak se to celé opakuje až do konce. Hrdinové sympatičtí. Opravdu jsem si to užila a těším se na další knihy.

keiko33
13.07.2017

Prijemna oddychovka z pravnickeho prostredia. Mam rada ked to medzi hrdinami poriadne iskri a ked vsetkym naokolo je jasne, ze sa navzajom pritahuju, len im nie.

alzbeta4340
28.05.2017

Pěkná romance pro volný čas, u které jsem si dobře odpočinula. Právnické prostředí tvoří pouze kulisu pro škádlení a jiskření mezi hlavními hrdiny. Pro mě to byla kniha, která ani na chvíli nenudila a pomohla mi vyčistit hlavu od každodenních starostí.

modranka
27.04.2017

Moderný romantický príbeh s miernym ironickým podtónom, navyše s trochou humoru. Anotácia je vcelku výstižná, nie je čo dodať, až na malú poznámku. Ak čakáte veľké právnické kauzy, omyl! Nič také v príbehu nenájdete - súdna sieň poslúžila len na kulisa príbehu. Erotika iba mierna a prijateľná, nič vulgárne - až na niekoľko výrazov, ktoré mi tam nesedeli, ale zrejme ich prekladateľka potrebovala použiť.
Čo mi však trochu vadilo, boli výrazy, ktoré korektor, zrejme na požiadanie prekladateľa nechal s veľkým písmenom - možno aby zvýraznil výraz samotný. Mne to však pripadalo ako gramatická chyba.
Obálka je veľmi vydarená, moderná a nebojím sa napísať exkluzívna.

Samira
16.04.2017

Autorčiny knihy mám moc ráda, jsou vždy milými a zároveň chytrými oddechovkami. Tento její kousek bych sice označila jako nejslabší z trojice, které u nás vyšly, ale i tak jsem si ho užila. Dvojici se ta láska věřila trošku hůř, protože posedlost prací opravdu převyšovala, konec ale vynahradil některé výmoly na cestě a vše zpříjemnil humor.
Za mne 3,5.

Kešu1981
27.02.2017

Příjemná oddechovka...čte se rychle, neurazí a občas vykouzlí i úsměv :o)