Riskovat se musí

Na ulici se najde mrtvola ženy. Na první pohled vše nasvědčuje tomu, že šlo o loupež, ale později vyjde najevo, že mrtvá tam byla jen pohozena. Následují další vraždy a krádeže složek z počítačů obětí. Když Evu a její kolegyni přímo na ulici někdo surově přepadne, potvrdí se, že i ony dvě jsou určeny k likvidaci. Jenže Eva se nedá a sama nastraží past…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203320/smrtici-riskovat-se-musi-DqL-203320.jpg 4.578

Eva Dallasová (36.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

Calculated in Death (2013)

Kniha Riskovat se musí

lifeoptimist

zase jiné a přesto skvělé :-) :-) :-)

munka
23.09.2018

Vtipné hlášky sprevádzajú pomalé vyšetrovanie, ktoré naberie spád ďalšími vraždami. Pripravovaná premiéra filmu nadväzuje na predchádzajúci diel a tak sa dozvieme, ako sa darí jeho hlavným postavám.

TaLu
16.07.2018

Při opětovném přečtení jsem si uvědomila, že tento konkrétní díl by se měl číst s tím předchozím. Pokud by náhodně čtenář sáhl pouze po této knize ze série, bude zahlcen jmény, za kterými si nepředstaví konkrétní postavu a dějem, kde je příliš vyšetřování a poměrně málo akce.
My, co máme Evu a její tým "v krvi" si vychutnáváme zmínky o předchozích případech a setkání s postavami, které jsou našimi "dobrými známými".
Náhodnému čtenáři, který zůstane třeba u jedné knihy, doporučuji některý z akčnějších případů.

bekule
04.05.2018

Už druhý díl po sobě trochu pomalejšího tempa, a opět jsem měla trochu zmatek v postavách. Ale stejně se vždy s radostí k této sérii vracím,ještě žádný díl mě nezklamal.

Mangi
14.01.2018

Nevadí někomu ten předklad? To že si xx knížek hlavni hrdinky tykaly a najednou si vykaj? Nebo jste si zvykli?

ritz
30.10.2017

Poprvé se mi knížka od této autorky zdála roztahaná, nezáživná, nezajímavá. Škoda, vždycky se těším.

mariva
26.05.2016

Dallasovou můžu ve všech podobách, takže její další příběh mě opět pobavil. Další čtivá a napínavá detektivka.

Trina1
01.12.2015

Tentokrát trošku zklamání. V celé první polovině knihy se až na jednu vraždu téměř vůbec nic nedělo. Zdá se mi, že knížky začínají být čím dál více zbytečně ukecané.

Sochař smrti
Sochař smrti