Nízký tlak ekniha

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhali...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263045/nizky-tlak-263045.jpg 4.1354
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

Low Pressure, 2012

Kniha Nízký tlak

Nikol681
31.08.2021

První knížka od Sandy Brown a musím říct, že se mi velmi líbila :) takový konec jsem nečekala, pěkné počtení :)

Lemurka
03.03.2021

Další skvělá kniha od autorky, četla se jedním dechem. Rozuzlení příběhu překvapilo.

Gracinka
15.01.2021

Tahle knížka se mi od autorky líbila asi nejmíň. Čtvrtou hvězdičku dávám za milostný příběh.

Len2očka
05.12.2020

Moje první knížka od této autorky,jsem ji četla docela dlouho,což značí,že mě až tak moc nelákala,asi bych ji už více nemusela číst.

ikul
14.11.2020

Dost dobrá detektivka. Místy i thriller. Zvlášť setkání s Rayem bylo vždycky krvavé. Pachatel byl pro mě překvapením, měla jsem jiný tip.

Nevr
23.10.2020

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Do konce knihy jsem netušila, kdo by to mohl být, možných pachatelů bylo více, ale toho pravého jsem fakt netipla... Knížky Sandry Brown mám ráda, zajímavá témata, vykreslení postav, příběh.. Za mě doporučuji.

jinbr
05.07.2020

Sandra je vždy trefa do černého.

gigi77
01.07.2020

Je v celku příjemné zařadit mezi syrové thrillery a klasické detektivky takovou oddechovou romantiku s detektivní zápletkou ... ikdyž se jedná o čtení jednodušší a příběh víceméně nereálný. Tato autorka si drží svůj neměnný styl, který mám svým způsobem ráda.