Nízký tlak ekniha

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhali...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263045/nizky-tlak-263045.jpg 4.1330
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

Low Pressure, 2012

Kniha Nízký tlak

Gracinka

Tahle knížka se mi od autorky líbila asi nejmíň. Čtvrtou hvězdičku dávám za milostný příběh.

Len2očka
05.12.2020

Moje první knížka od této autorky,jsem ji četla docela dlouho,což značí,že mě až tak moc nelákala,asi bych ji už více nemusela číst.

ikul
14.11.2020

Dost dobrá detektivka. Místy i thriller. Zvlášť setkání s Rayem bylo vždycky krvavé. Pachatel byl pro mě překvapením, měla jsem jiný tip.

Nevr
23.10.2020

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Do konce knihy jsem netušila, kdo by to mohl být, možných pachatelů bylo více, ale toho pravého jsem fakt netipla... Knížky Sandry Brown mám ráda, zajímavá témata, vykreslení postav, příběh.. Za mě doporučuji.

jinbr
05.07.2020

Sandra je vždy trefa do černého.

gigi77
01.07.2020

Je v celku příjemné zařadit mezi syrové thrillery a klasické detektivky takovou oddechovou romantiku s detektivní zápletkou ... ikdyž se jedná o čtení jednodušší a příběh víceméně nereálný. Tato autorka si drží svůj neměnný styl, který mám svým způsobem ráda.

Milisent
13.06.2020

Tohle se opravdu četlo moc dobře. Doporučuji

Ketrin.TR
09.06.2020

Potřebuješ se zbavit stínů minulosti? Tak o tom napiš knihu! Stejně jako to udělala Bellamy, aby zjistila kdo zabil její sestru. Vcelku dobrý nápad do doby, než se díky jejím vzpomínkám spustí celý řetězec událostí; od výhružek přes fyzické útoky až po další vraždění. Sandra Brown opět perfektně smíchala prvky detektivky s romantikou, což se sakra dobře čte. Hvězda dolů je za ten pomalejší rozjezd.