Nízký tlak

Nízký tlak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263045/nizky-tlak-263045.jpg 4 415 114

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhali... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Low Pressure , 2012

petulik330
včera 3 z 5

Taková odpočinková detektivka s romantikou. Nic náročného, přitom velice čtivé kdy se těšíme na konečné odhalení vraha.

rm
11.07.2023 5 z 5

Jo, bylo to fajn. Je to sice trošku od spisovatelky jako podle "šablony", ale dobrý :-)

Lavina
30.06.2023 5 z 5

Super,jako vše co Sandra napsala.Kniha má náboj, spád, děj,lásku,romantiku, vraždu, napětí,mírnou erotiku,záhadu....prostě vše co správná detektivka potřebuje.

Nikkaa
25.02.2023 4 z 5

Tak jako všechny knihy které jsem doposud od spisovatelky četla a ještě mě jich pár čeká tak doufám že nezklame

TaLu
10.10.2022 4 z 5

Hrdinka příběhu se potřebuje dostat z hlubokého traumatu z dětství a tak své myšlenky a vzpomínky napíše na papír. To není nic proti ničemu. Ona se ale rozhodne svůj příběh vydat jako knihu. A pak se začnou dít věci.
Někomu ( nebo je jich víc?) zřejmě vadí, že minulost nezůstala pohřbená, a tak se snaží likvidovat svědky dávných událostí.
Hezky ukázáno, jak hluboce a široce sahají kořeny dávných křivd a zranění.
Příliš jsem si neporozuměla s ústřední dvojicí, ale za dramatický závěr jsem zvedla hodnocení.

petraj30
25.08.2022 4 z 5

Po delší době jsem vzala do ruky další knihu od Sandry Brown a jsem celkem spokojená. Ani nevím, jak je to možné, ale pachatele včetně motivu, jsem uhádla v podstatě záhy po přečtení. Celou dobu jsem si ještě říkala, že to určitě bude ještě tisíckrát jinak, nicméně to bylo správně, ale i přesto kniha přinesla několik zajímavých a napínavých okamžiků. Je pravda, že začátek byl vleklý a nezajímavý, postavy mi taky nebyly kdovíjak sympatické, ale četlo se to velice dobře.
Není to úplný top mezi knihami, ale patří mezi ty lepší. Mně se to líbilo.

ElleNora
15.07.2022 4 z 5

Typická Sandra Brown, věděla jsem, že mě kniha nezklame. Milostná a detektivní zápletka s překvapivým koncem, ale asi to není pro každého.

Olga8480
15.05.2022 5 z 5

Pro mě bude tato autorka vždy skvělou volbou. Opět skvělý příběh, který vás vtáhne. Už to, že se od knihy nemůžete odtrhnou a přemýšlíte jak to asi skončí. A když se dostanete k rozuzlení jen koukáte, že tohle vás opravdu nenapadlo.

Katka313
05.03.2022 4 z 5

Byla jsem tak rada, když jsem po dlouhé době konečně knížku sehnala. A nezklamala. 4 hvězdy za to, že jsou jiné od SB ještě lepší. Měla spád, zápletku, a i když jsem vraha odhadla asi na 50té straně, vůbec mi to nevadilo a hnalo mě to co nejrychleji dočíst, ať vím, jestli mám pravdu. Hlavní hrdinové skvělí a ta chemie mezi nimi.

akdar72
24.01.2022 5 z 5

Ano, typické pro Sandru Brown jsou detailně popsané milostné scény a samozřejmě překvapivé konce.

Nikol681
31.08.2021 4 z 5

První knížka od Sandy Brown a musím říct, že se mi velmi líbila :) takový konec jsem nečekala, pěkné počtení :)

Lemurka
03.03.2021 4 z 5

Další skvělá kniha od autorky, četla se jedním dechem. Rozuzlení příběhu překvapilo.

Gracinka
15.01.2021 4 z 5

Tahle knížka se mi od autorky líbila asi nejmíň. Čtvrtou hvězdičku dávám za milostný příběh.

Len2očka
05.12.2020 3 z 5

Moje první knížka od této autorky,jsem ji četla docela dlouho,což značí,že mě až tak moc nelákala,asi bych ji už více nemusela číst.

ikul
14.11.2020 4 z 5

Dost dobrá detektivka. Místy i thriller. Zvlášť setkání s Rayem bylo vždycky krvavé. Pachatel byl pro mě překvapením, měla jsem jiný tip.

Nevr
23.10.2020 5 z 5

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Do konce knihy jsem netušila, kdo by to mohl být, možných pachatelů bylo více, ale toho pravého jsem fakt netipla... Knížky Sandry Brown mám ráda, zajímavá témata, vykreslení postav, příběh.. Za mě doporučuji.

jinbr
05.07.2020 5 z 5

Sandra je vždy trefa do černého.

gigi77
01.07.2020 4 z 5

Je v celku příjemné zařadit mezi syrové thrillery a klasické detektivky takovou oddechovou romantiku s detektivní zápletkou ... ikdyž se jedná o čtení jednodušší a příběh víceméně nereálný. Tato autorka si drží svůj neměnný styl, který mám svým způsobem ráda.

Milisent
13.06.2020 5 z 5

Tohle se opravdu četlo moc dobře. Doporučuji

Ketrin.TR
09.06.2020 4 z 5

Potřebuješ se zbavit stínů minulosti? Tak o tom napiš knihu! Stejně jako to udělala Bellamy, aby zjistila kdo zabil její sestru. Vcelku dobrý nápad do doby, než se díky jejím vzpomínkám spustí celý řetězec událostí; od výhružek přes fyzické útoky až po další vraždění. Sandra Brown opět perfektně smíchala prvky detektivky s romantikou, což se sakra dobře čte. Hvězda dolů je za ten pomalejší rozjezd.