Princezna

Princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21700/princezna-21700.jpg 4 142 15

Jmenuje se Aria - krásná a arogantní princezna malého evropského království. Na obchodní návštěvě v rodících se Spojených státech se stává obětí intrik, je unesena na moře a zde však zachráněna poručíkem amerického námořnictva J. T. Montgomerym. Přes svůj pohrdavý postoj je vnitřně ke sličnému a nezávislému námořníkovi přitahována a ten pod její hrdostí tuší její pravou citlivou a vášnivou povahu. Aby unikla nepřátelům, vydává se Aria za poručíkovu nevěstu. Jenže, pokud vše dobře dopadne, bude si muset nakonec vybrat - mezi královstvím, jemuž byla zrozena vládnout, a mužem, jehož jí osud určil milovat. Z cyklu Rod Montgomeryů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Princess , 1987

ariel platto
24.01.2023 3 z 5

Mně by se víc líbilo, kdyby se to celé odehrálo na ostrově :-))

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Velmi mě pobavil příběh o princezně co se díky svému zachránci stala alespoň na chvíli pravou americkou ženou v domácnosti.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Ušlo to

pip11
25.07.2020 4 z 5

Zábavný příběh o princezně a jejím zachránci. Byla to veselá pohádka, kdy Aria poznává svět mimo zdi paláce.

miruska1
11.04.2020 5 z 5

Zase ten rychlí konec. Inač kniha nemá chybu. Asi jedna z naj, aspoň pře mňa. Skvělé Som sa bavila.....

luci2
31.12.2019 5 z 5

Moc milá knížka, a jak se říká přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nepostradala vtip, zápletku a ani hezky konec. Takže za mě ano, určitě si ji přečtěte.

laura
07.08.2018 5 z 5

Příběh princezny Arie a J.T. Montgomeryho jsem četla už podruhé a rozhodně stálo za to, se k němu vrátit. Uvažovala jsem, jestli si zaslouží těch pět hvězdiček, které jsem mu dala před pár lety, a nakonec jsem dospěla k názoru, že ano.

Sice jsou v této sérii lepší knihy, ale i tak se mi líbily střety Arie a J.T. - ale ty jejich tvrdé palice! :) Láska prostě někdy tvrdohlavě zavírá oči před tím, co by měla dávno vidět - a znát...

Luccy78
11.01.2017 5 z 5

Pěkný příběh, i když mi ze začátku přišla hlavní hrdinka jako pěkně rozmazlený fracek. Po delším čtení jsem si uvědomila, že ani jiná nemohla být, když ji tak vychovali. O to větší a příjemnější byla její přeměna v člověka, který si začíná všímat a přemýšlet nad životem obyčejných lidí kolem sebe.

Makkulka
25.03.2016 5 z 5

Moc pěkná odpočinková kniha.

jarkaska
12.01.2016 5 z 5

Tato kniha se pěkně četla, místy úsměvná. Doporučuji si přečíst.

soltera
18.07.2014 5 z 5

zaujímavé, oddychové, vtipné a pohodové čítanie

Joudinka
10.07.2012 4 z 5

Tato kniha se mi četla velmi pěkně. Doporučuji jako odpočinkové čtení:-)

Val
11.10.2011 4 z 5

Původně jsem to ani nechtěla číst, páč jsem knihami J. Deveraux poněkud přesycena..... Nicméně vůbec nelituju. Kniha je neskutečně vtipná, má spád .... a hlavního hrdinu bych chtěla mít doma :-)

MrsFantasia
28.08.2011 5 z 5

Velmi hezká kniha, přesně můj šálek čaje. Navíc, co si budeme povídat, hlavní hrdina je prostě tak krásně paličatej, až to není možné. :D