Olga.S Olga.S komentáře u knih

Výborné pokračování, přečteno během jednoho dne.

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Ač se jedná o osmý případ, byla to moje první kniha od Lackberg. Kniha mě pohltila a nadchla, Jedna z nejlepších knih co jsem četla.

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Kniha byla pro mě náročná, jelikož jsem se ztrácela v obrovském množství postav a velice jsem se musela nutit číst. Byla jsem opravdu ráda, když jsem knihu dočetla.

10.03.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dívka ve vlaku? Bestseller? Wow, to si musím přečíst. A jaké to bylo? To byl jako vážné bestseller? 3* za jedinečný název, za zajimavý obal knihy a především za skvělý marketing, který udělal z knihy ,,bestseller".

10.03.2017 3 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Co na to říct? Po nadšení ze Zapomenutého dítěte přišlo mírné zklamání, ale opravdu jen mírné.

10.03.2017 4 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Prolínání minulosti a součastnosti skvělé. Příběh měl děj, byl napívaný a zajímavý. Výborná detektivka, doporučuji.

10.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Netřeba dlouhého komentáře, jednoduše návrat do dětství a relax u této knihy.

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Od knihy se nešlo odtrhnout, bravo! :-)

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Už jsem od Coelha četla lepší knihy. Pro mě docela náročné téma s prorokem Eliášem, bohužel jsem se do čtení musela nutit, ale jako každá Coelhova kniha má něco do sebe.

10.03.2017

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Excelentní! Některé citáty z této knihy mě provázejí téměř každodenním životem. :)

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Skvělá kniha, překvapivý konec. Ovšem prostředí Sovětského svazu není moc pro mě a proto 4*

10.03.2017 4 z 5

Dny posledního sněhu Dny posledního sněhu Jan Costin Wagner

První polovina knihy mi nesedla, už jsem ji chtěla odložit, ale vytrvala jsem skrz hodnocení knihy. Druhá polovina byla lepší, ale nějak moc mě kniha neoslovila. Za mě jednoznačně průměr.

10.03.2017 3 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Nádherný obal knih, zajímavý název, velká reklama. Obsah knihy? Podivný a zdlouhavý. Po přečtení mám velmi rozporuplné pocity. Místy kniha zmatená a ztrácela jsem se v ději.

06.03.2017 3 z 5

Chybějící díl Chybějící díl Marjorie Celona

Kniha koupena v levných knihách, zaujal mě obsah. Od knihy jsem ovšem moc nečekala vzhledem k její ceně a musím říct, že jsem se mýlila. Výborná kniha, zajímavý přiběh.

02.03.2017 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Skvělé! Styl autorů se mi velice líbí.

02.03.2017 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Opět skvělý kousek! :-)

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Mám velmi ráda knihy z této serie, ale tuhle jsem ani nedočetla. Zvláštní příběh, dvě časová pásma, nuda v Africe.

28.02.2017 2 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Jednoduše Tess, výborné! :-)

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další brilantní kouusek od Tess.

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Napínavé od začátku do konce, doporučuji. :-)