Olga.S Olga.S komentáře u knih

Uchem jehly Uchem jehly Zbigniew Czendlik

Zajímavé a poutavé čtení k zamyšlení :) Pan Czendlik jako vždy skvělý.

18.02.2019 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Po prvních doporucenich jsem byla spíše skepticka a knize jsem se vyhibala. Nakonec jsem se odhodlala a knihu si zakoupila s tim,ze ji budu číst jistě hodně dlouho a měsíc z knihovny by mi nestačil. Světe div se, ale knihu jsem přečetla za dva večery a jsem ráda, že ji mám ve své knihovně. Je to prostě boží kniha.

03.01.2019 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Naprosto skvělé! :-)

29.11.2018 5 z 5

Sám doma Sám doma Todd Strasser

Úžasné čteni. Pokud máte rádi film tak hurá na knihu!

26.08.2018 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Skvělé! Úžasné! Geniální! Po hodně dlouhé době kniha na kterou nemůžete přestat myslet. Nemáte čas číst a pořád přemýšlíte jak to bude dál a těšíte se na moment kdy ji znovu otevřete. Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.

01.08.2018 5 z 5

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Nebylo to zle, ale takové knihy běžně nečtu nečtu a už vím proč. Pro mě je to ztráta času, nuda. Tři hvězdy za spád.

05.07.2018 3 z 5

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

No, tak tohle bylo jedno velké zklamání. Že kniha patří do série Rizzoli and Isles? Skrz Jako ty cca 4 stránky, které pojednavaji o této dvojici? Nuda v červené knihovně.

18.06.2018 2 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Po přečtení komentářů jsem měla strach z čínských legend,ale vůbec mi to nevadilo. Bylo to neco jiného, ale skvele napsané jako ostatní díly.

15.04.2018 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Další skvělé dílo, ostatně jako všechny knihy od Tsss. Hurá na další díl.

01.04.2018 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Další skvělá kniha. Díl od dílu je to lepší. Ale ten konec? Ten mě jednoduše dostal, hned musím otevřít další díl. Nikdy jsem nemyslela, že budu číst fantasy, ale Riordan mě prostě nadchnul.

16.03.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Uf. Pan Minier asi nebude můj šálek kávy. První jsem zkusila Mráz a poté jsem dala šanci této knize. Dlouhé a nudné, děje kapitol předvídatelné. Knihu jsme ani nedocetla. Kniha mě až šokovala a to v tom horším smyslu. Kapitola kde autor popisuje erekci hlavního hrdiny u mrtvoly se mi bude vybavovat asi hodně dlouho.

02.03.2018 1 z 5

Opět nezklamalo :-) Mnoho detailů, které ve filmu neuvidíte.

20.02.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

No jsem asi divná, ale prvních cca 200 stran strašná nuda. Později se to trochu rozjelo, ale vůbec jsem nezažila ,,musím číst" u této knihy. Posledních 150 stran jsem opravdu jenom přeletěla. Snažila jsem se knihu číst přes měsíc, pořad jsem si říkala, že to dočtu poctivě. Opravdu se to nedalo, promarněný čas, který jsem mohla věnovat lepší knize, Dvě hvězdy za prostředí psychiatrické léčebny.

25.01.2018 2 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Další neskutečně skvělé dílo! Chci další díly.

12.12.2017 5 z 5

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Skvělé, kniha byla hodně čtivá a napínavá.

21.11.2017 5 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Co říct? Nevím, ale kniha mě absolutně nechytla a do čtení jsem se musela nutit. Po 100 stranách jsem to vzdala a tento autor příště už raději ne. Knihy nerada nedočítám, ale tohle se opravdu nedalo.

20.10.2017 1 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Co dodat? Jednoduše se pustíte do čtení a čtete a čtete než knihu nedočtete. Skvělé prostředí a zajímavý příběh.

18.10.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Tak tohle se čte opravdu samo! Takhle napínavý příběh jsem dlouho nečetla. Od začátku knihy jsem měla tip na a vraha, ale až na konci knihy jsme byla vyvedena z omylu.

17.09.2017 5 z 5

Cestopisy nečtu, ale tohle mě zaujalo. Oddechové a humorné čtení ovšem některé pasáže táhlé. Posledních cca 50 stran jsem už jenom proběhla. A teď návrat zpět k detektivkám a fantasy.

31.08.2017 3 z 5

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Tenhle žánr nečtu, ale zaujala mě obálka knihy a název. Velmi lehké a vtipné čtení. A ten konec? Slova návrháře ,,malých černých" mě jednoduše dostaly.

03.08.2017 4 z 5