nikca1994 nikca1994 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první setkání s detektivem Hunterem a hned taková super knížka.Ukázkové zahájení série, kdy hned po závěru sháníš další díl.Doporučuji všem kdo má rád detektivky.

11.06.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Moje další zkušenost s Carterovým Hunterem byla lepší, než ta první.Skvělá knížka spíš nic pro slabší povahy.Doporučuji všem si jí přečíst. Hned se vrhám na pokračování.

11.06.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje další kniha tentokrát sedmý díl Chrise Cartera a opět jsem nadšená. Tato kniha je čtivá, mrazivá,napínavá, šokující a velice krvavá a brutální. Vraha a jeho motivaci jsem netušila, tohle by mě vůbec nenapadlo.Jdu na další díl.

27.12.2023 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další super knížka od Chrise Cartera budu pokračovat v dalších dílech.

27.08.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další kniha od Chrise Cartera,která byla super jako ty dvě předchozí co jsem od něj četla.Tenhle díl se mi četl rychle a dobře.krátké kapitoly byly fajn.Budu pokračovat v dalších dílech.Doporučuji.

20.08.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další skvělá knížka od Chrise Cartera.Mám moc ráda ty jeho krátké, neuzavřené kapitoly, které člověka přinutí neodložit a číst dál.Kniha byla opět brutální a dobře čtivá.Postava Pana J. se tam skvěle hodila.

31.12.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Autor Chris Carter tentokrát svého hrdinu dočasně přemístil k FBI a nechal ho pracovat bez svého věrného kolegy Garcíi. Kniha byla jiná než předchozí díly co jsem od něho četla.Kniha se mi líbila,ale o trochu méně než ty předchozí,ale i tak super.Jdu pokračovat v dalších dílech.

22.12.2023 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Po delší době jsem se vrátila k detektivu Robertu Hunterovi a jeho parťákovi. A musím říct,že tato kniha se mi líbila. Drsné, surové, šokující. Zápletka, která vám nedá spát a po přečtení knihy rozmýšlíte, čím nás Carter nejbližší době znovu překvapí.
Čtivě napsané. Knihu si rozhodně přečtěte, nebo poslechněte.

12.12.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Další pecka od Chrise Cartera.Super příběh o Hunterovi a Garciovi.Škoda,že to uteklo tak rychle.Budu se těšít na další díly od této série a nebo na jakoukoli knihu od tohoto autora si nenechám utéct. Doporučuji všem kdo rád čte detetivky.

20.01.2024 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha se mi moc líbila.Hodně jsem se zasmála.Doporučuji.

21.06.2023 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Zase super díl, Carter umí psát jen originální knihy.Napětí, nečekané zvraty, vtipný Garcia a skvělý Hunter.A kapsářka Angela byla super.Doporučuji všem.Já jdu pokračovat na poslední díl této série,ale doufam jen,že ne na dlouho a budou další díly.

14.01.2024 4 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Druhý díl je skvělý jako ten první i když ten první byl o trochu ještě lepší. Tady je to taky samý boj a přestřelky jako u toho prvního dílu. A upíři transvestity super. Co dodat kniha se mi moc líbila. Jdu na další knihu.

15.02.2024 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Skvělá knižka opět parádně napsaný dobře se to četlo.V tomto díle, navazuje na 6.díl, se Chris Carter zase vyšvihnul.Jen jsem smutná, že mám před sebou už jen dvě knížky,který přečtu a co pak.Nevím zda se této sérii ještě něco vyrovná.

11.01.2024 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Každá kniha tohoto autora je originální a hezky se čte, kniha je napínavá. Vrah byl opět brutální nechci se opakovat,ale prostě pěkné čtení.Doporučuji a já se hned pouštím do dalšího dílu.

05.01.2024 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tak tahle kniha byla pecka a líbila se mi mnohem víc než první díl.Tahle kniha je nenáročná, má krátké kapitoly a čte se sama. Určitě doporučuji i těm, kteří se potřebují dostat ze čtecí krize.A já jdu pokračovat v dalším díle.

05.11.2023 5 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Skvěle napsaná kniha od tohoto autora. Moc se mi líbí. V této knize byla samá krev a násilí a ani sex nechyběl. Postavy byly super hlavně Jan Bezzemek a Skadi. Na to jak málo švábů bylo naproti nepřátelům se hravě dostali dost daleko a ještě se tam infiltrovali a to v malé skupině byla pecka a ještě se pak dostali pryč to bylo skvělé. Doporučuji všem a já jdu na další knihu.

10.02.2024 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Tohle byla první kniha ze série Bratrstva krve, která se mi dostala do ruky a líbila se mi natolik, že si musím přečíst i další díly. Doporučuji všem a já jdu na další knihu.

03.02.2024 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že mě naprosto pohltila. Je to čtivá kniha, má to spád i vyřešený konec. Za mě super a už se těším na další díl.

02.11.2023 5 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Skvělá knížka dost jsem se zasmála.Vtipná,zábavná a i intriky tam byli postavy byli super.Budu pokračovat v dalších knížkách.

10.08.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento třetí díl se mi také líbil,ale i když byl o trochu slabší, než první dva tak byl také skvělí, taky jsem se zasmála,všem doporučuji.

05.07.2023 5 z 5