Nika151 Nika151 komentáře u knih

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Já už ani nevím, kdy jsem naposledy četla konec knihy dvakrát z toho důvodu, ze poprvé jsem byla tak napnutá a potřebovala jsem nutně dočíst poslední kapitolu, ze jsem občas přeskočila řádek. A aby mi to nebylo u tak výborné knížky líto, za pár hodin jsem si to zopakovala. Je to moje prvotina od této autorky a jsem ráda, ze jsem ji objevila. Za mě tam bylo vše, co jsem čekala, ba i víc..

25.11.2020 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tato autorka mě ještě nezklamala. Tento příběh propojuje minulost se současností. Hlavní hrdinka mladá studentka Rachel, která si přivydělává v baru a asistencí na škole, se postupně zamiluje do možná nejdřív trošku arogantnějšího profesora Caina Westa. Rachel je taková dost odvážná a hubatá. Oba mají v minulosti ne moc hezké zkušenosti a ty je v podstatě i svedly dohromady.

18.11.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Nevím, proč nechci dat plný počet hvězdiček, když se příběh dobře četl a líbil se mi - možná že znám v tomto žánru lepší knížky? Na to, ze tuhle hodně romantickou knížku, psal chlap, je to opravdu vynikající. Jak se z letitých přátel stanou milenci a nakonec partneři..Žádné extrémní zvraty a nic se neřeší zbytečně dlouho. Oddychovka pro dlouhé večery.

10.11.2020 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Příběh začínající spisovatelky a zbohatlíka Rushe provázejí vtipné dialogy, ochranitelský pud muže k ženě, vzájemné jiskření a otevřený napínavý konec. Líbí se mi, jak autorky píší, je to čtivé, má to zápletku, romantiku..Určitě si přečtu i další díl.

06.11.2020 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Je mi smutno, že jsem už dočetla celou sérii. Snad najdu podobně výbornou náhradu. Úplně mě všechny díly, včetně tohoto posledního, vtáhly do děje. Moc se mi líbí, ze autorka nevynechala i jiné vztahy, kromě Arylin a Stona, taky velké přátelství mezi ženami, důležitost nejlepších kamarádek, starost o pejsky i o starší lidi. Tentokrat nám nastínila i policejní prostředí a zůstala u seznamovací agentury, i když ta nehrála tak velkou roli jako v minulých dílech. I konec se tak netáhl. Za mě doporučuji všechny knihy od J. Probst. Těším se na další překlady do čj.

02.11.2020 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Miluju tuto autorku a tahle série je čím dál lepší..řekla bych, ze příběh Wolfeho a Gen byl zatím nejlepší. Už se těším na poslední dil. Moc se mi líbil začátek, jak Gen utekla ze své svatby a do toho se připletl Wolfe a utekli spolu na chatu uprostřed přírody. Jak svou přítelkyni a tajnou lásku chránil před manipulátorem, postupně mezi nimi rostlo napětí, až to nevydrželi..doporučuji!

27.10.2020 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Zanedbaný ulítlý “vědátor” Ned si chce najít ženu a jeho seznamovací koučka Kennedy to vidí jako velkou výzvu ve svém trochu prázdném a zakomplexovanem životě. První dil se mi líbil trochu víc, nicméně pořad se zde prolínají motivy z minulé série, to mě baví. Třeba zázračné kouzlo lásky. Líbí se mi motiv seznamovací agentury, přátelství mezi majitelkami a líčení maloměsta Verily. Doporučuji!

18.10.2020 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Výborná knížka, J. Probst opět nezklamala. U teto autorky se mi libi motiv “kouzelné knizky”, která se táhne už od série Manželství a navíc se člověk opět letmo setká se stejnými postavami, místy..baví mě to. Jako kdybych potkala staré známé:) první knizka v teto sérii a je vynikající. Hlavní hrdinka Kate, věřící v lásku, a Slade, rozvodovy právník. Oceňuji i pejska, kterého autorka zapracovala na základě reality. Doporučuji!

12.10.2020 5 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

V podstatě to taková Pretty Woman je, akorát se tam děje přesně to, co bylo “za oponou” (okořeněno o BDSM) a ten děj, který byl ve filmu chybí. Ta knížka je jedna velká erotická povídka bez zbytečných kliček. Konec už mě nudil. Do půlky dobrý, ale pak už prostě chce člověk trochu víc. John je pohledný téměř padesátník, pohádkově bohatý a vnitřním problémem (který je teda dost děsně vylíčen) a krásná Lizzie sice není lehká dívka, ale vlastně by ji to ani nevadilo :D Jako jo, pokud hledáte hodně hodně hodně erotiky, tak do toho!

09.10.2020 1 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Tak tohle je už taková klasika vyprávěná z mužského pohledu. Vrátila jsem se k 50 odstínům po letech a napravila nedostatek - chyběl mi 4.dil Grey. Trochu mě iritovaly občasné sprosté výrazy ( jo, patří to k mužskému světu, ale..). Nicméně ve výsledku bylo fajn si to do celkového příběhu doplnit. Příběh konci ve chvíli, kdy jsou rozhadani.. to se mi nelíbí. Možná by neuskodilo dopsat i další díly?
Souhlas s tím, ze je to moc hezky a zajímavě psané. Hodne knih z tohoto žánru teto úrovně nedosahuje.

Edit: tak další dil je, tudíž chybí jen jeden..opravuji hodnocení, úplně mi utekl:)

07.10.2020 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Mám rada tuto autorku. Knížka je poslední v sérii a svou životní lásku najde poslední ze sourozenců Julietta. Líbily se mi moc milostné scény, s trochou dominance Sawyera. Sice mi jeho příběh o minulosti přišel takový těžko uvěřitelný, ovšem je možné vše, tak proč ne?

25.09.2020 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Díly cele série jsem četla na preskacku a vůbec to ničemu nevadí, navazují na sebe minimálně. Ačkoliv se mi více líbil treti díl, tak i tento je skvělý, oddychovka jak vyšitá. Zaujalo me, ze se částečně dej přenesl do Itálie, úplně na mě dýchá slunce, jídlo, vůně, historie..hned bych tam jela.

20.09.2020 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Četla jsme pouze první díl série, protože druhy nemůžu nikde sehnat, takže co se týká srovnání, tak “trojka” je rozhodne lepší. Svůdná panna Carina a zvíře Maximus. Ona ho miluje od dětství. Takže romantika. Sex se dostaví spíše až ke konci a muzu říct, ze scény jsou vyborne popsané. Kniha je celá psaná z pohledu třetí osoby, jak má tato autorka zvykem.

19.09.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Svalnatý, mužný sportovec Trent je nucen navštívit hodiny jógy, kde si uvědomuje krásu žen kolem, všechny by je nejraději dostal do postele, ovšem nejvíce ho zaujme přímo instruktorka Viv, kterou chce dostat trochu víc než ostatní. A Viv, která má těžký život a je téměř bez sexu, se rozhodne podlehnout s vědomím, ze je to jen dočasné. Ovšem vše se zvrtne jinak, než původně oba zamýšlí. Vyprávění je z pohledu obou, střídají se vyváženě. Je to oddechové čtení se zajímavou odbočkou k józe. Trent je charismatický, ochranářský a prochází vnitřní proměnou.

15.09.2020 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Jsem trochu zklamaná. Četla jsme od stejné autorky sérii knih Stavitelé a čekala jsme podobnou úroveň. Bohužel tato knížka je o půlku tenčí a je znát, že by si hlavní hrdinové Nick a Alexa zasloužili hlubší popis jejich myšlenek, co je k čemu vede. Konec je romantický, ale zase moc rychlý. Každopádně mám rada tuto autorku, je to mile zamilované čtení, klasika muž, který se nechce zamilovat, ale podlehne a žena, která věří, ze ho změní..přečteno za den, klidně se k tomu vrátím na dovolené:)

11.09.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížka, kterou nemůžete soudit dle obalu:) takže nedávejte na první dojem..příběh je super, hlavní mužský hrdina Chase není tím typickým arogantním milionovym mužem, ale spíš takový sexy srandista. Pobavila jsem se. Kniha je z velké části vyprávěna hlavní hrdinkou Reese, ale je par kapitol s vyprávěním Chase. Každý má nějakou minulost, se kterou se vyrovnává. Pokud mate rádi tento žánr, tak bych neváhala:)

10.09.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Mě celá série těchto knížek moc bavila. Ze začátku mi trvalo si zvyknout, ze je to psané z pohledu vypravěče a ne hlavní postavy. Není to tak jednoduché čtení jako u jiných knížek, věty jsou barvitější, má to díky třem dílům zajímavé odbočky, dějové linky se mi líbily. Každá knížka je o jednom bratrovi a jeho cestě za šťastným životem s vysněnou partnerkou. Už tu padlo, ze se jedná ve všech případech o silné ženy, všichni jsou sympatičtí. Doporučuji! Konkrétně tento druhy díl mě bavil ze všech nejvíc..

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha, která se dá přečíst během jediného dne. Přišlo mi, ze je to cele přitažené za vlasy, ale děj byl jednoduchý, nestalo se nic, co by člověk netušil. První půlka knihy byla zajímavější. Znám lepší knihy tohoto žánru, ale nelituji, ze jsem ji četla. Neurazí..

08.09.2020 3 z 5